איך אתה הופך למושך יותר כדי שבנות ימשכו אליך - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתה הופך למושך יותר כדי שבנות ימשכו אליך

YOU123

Recommended Posts

• תגובות 199
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז זהו, שלא. אתם מלאים בסטריאוטיפים דפוקים ופנטזיות כי ראיתם יותר מדיי ולא יצאתם מספיק מהבית...

...או שאתם מוקפים בפוסטמות.

שוב את מתחילה עם הכללות? אני יחשוב שאת גזענית בסוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכללות - לא, אבל מה כן, אני זוכרת את ימיי בתיכון (או חטיבת הביניים) וזכור לי היטב שהייתי מוקפת בפוסטמות שרק היה אכפת להן מי הכי חתיך/אופנתי/מקובל/עשיר. פעמים רבות זה היה נגמר בכך שהן סיימו בתוך זבל של מישהו, אחד פותח, כולם טועמים. אתם רוצים בחורה כזאת? אני רק אומרת לכם שבחורות הגונות, זה לא מעניין להן את הנעל. כל הדברים השטחיים האלו הן רק תוספות - הרגש, הערכים, הלב והנשמה הם "המנה העיקרית". בגדי KENVELO והאוטו של אבא ישיגו לכם ילדות, לא נשים. אבל למה לשאול אותי? הרי אני "גזענית" וקקה. למה שלא תלכו לאיזה פורום נשים ב-Y-net ותעשו "סקר". קשה לי להאמין שאישה/בחורה נורמאלית תגיד לכם שמה שהיא מחפשת בגבר זה קוביות בבטן, קוצים בשיער ומרצדס בחניה. זהב מקומו בלב - לא על החזה/בשיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשש אהבתי את הנאום

מעניין שמישהי שדיברתי איתה אמרה לי אותו דבר רק במילים קצת שונות: שהכי חשוב לה לאהוב את הבן אדם ואחרי זה המראה האופי והכל

והיא גם שפטה אותי והחליטה שאני נמשך רק לדוגמניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאשימה אותך שאתה נמשך לדוגמניות, יש מנגנון עתיק מאד באורגניזם שלך שעושה את זה, אבל מכיוון שאנו צורות חיים מפותחות יותר מטווסים, אנחנו דורשים יותר ממראה חיצוני לבדו אחרת כולכם הייתם "עושים" בובות חרסינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא כל כך נכון מה שאת אומרת שקודם חשוב האופי וההתהגות כי תחשבי על מצב כזה:

את הtlv רוקדת בכיף אחרי שתי מרגריטה אייס, בא אלייך איזה שמן מחוצקן ורוצה לרקוד איתך, אני מטוח שההית מעיפה אותו לעזעזל, למרות שהוא בן אדם טוב ועוזר לזקנות לחצות את הכביש"

מה אני שאני מנסה להגיד זה שאת רואה בן אדם קודם כל את רואה את הפרצוף שלו, ואם הוא לא יפה, אז חבל על הזמן, אין בסיס לפתוח שיחה כך שאת אף פעם לא תדאי עד כמה הוא נחמד ומתחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא כל כך נכון מה שאת אומרת שקודם חשוב האופי וההתהגות כי תחשבי על מצב כזה:

את הtlv רוקדת בכיף אחרי שתי מרגריטה אייס, בא אלייך איזה שמן מחוצקן ורוצה לרקוד איתך, אני מטוח שההית מעיפה אותו לעזעזל, למרות שהוא בן אדם טוב ועוזר לזקנות לחצות את הכביש"

מה אני שאני מנסה להגיד זה שאת רואה בן אדם קודם כל את רואה את הפרצוף שלו, ואם הוא לא יפה, אז חבל על הזמן, אין בסיס לפתוח שיחה כך שאת אף פעם לא תדאי עד כמה הוא נחמד ומתחשב.

אז בעצם אתה אומר שמי שלא נראה לפחות "נאה" בחיים לא יצור קשר ובחיים לא יקיים יחסי מין ובחיים לא יתקדם ויקים משפחה וכו'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בעצם אתה אומר שמי שלא נראה לפחות "נאה" בחיים לא יצור קשר ובחיים לא יקיים יחסי מין ובחיים לא יתקדם ויקים משפחה וכו'?

כן, צריך להיות לפחות נראה כדי לפתוח שיחה עם מה שמכונה "כוסית".

אבל אני לא אמרתי שמי שמכוער בחיים אל יקיים יחסי מין או יתקדם בחיים, אבל סביר להניח שמי שמכוער יצא עם מכוערת (אלא אם כן הוא מאוד עשיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צ'ק צ'ק צ'ק ואני כבר חשבתי שאני אלמד משהו ממכם ::)

סתם סתם אני למדתי שיש אנשים מספיק טיפשים בשביל לתת לחברה שלהם רובה אוויר (שדרך אגב לא ממש מסוכן) :screwy: :screwy: :screwy:

כבר אפשר לראות את הכתבה בעיתון "גבר הביא לחברתו רובה במתנה ובתגובה היא ירתה בו" חחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחח

סתם שאלה... אף אחד לא חשב שלכל אחד יש את זאת שמתאימה לו? (זו שאלה רטורית מי שכן חשב עמו הסליחה)

כן כן גם אם אתה לא רומנטיקן אני בטוח שיש מישהי שתתאים לך (למען באמת דיי הרבה :-\)

ד"א... לא ממש קשור לדיון אבל לפי מחקרים כל אחד מפריש הורמונים שונים ואם מישהי שההורמונים שלה "מתאימים" אז תהיה משיכה גם בלי קשר למראה...

זה באמת כימיה ;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, צריך להיות לפחות נראה כדי לפתוח שיחה עם מה שמכונה "כוסית".

אבל אני לא אמרתי שמי שמכוער בחיים אל יקיים יחסי מין או יתקדם בחיים, אבל סביר להניח שמי שמכוער יצא עם מכוערת (אלא אם כן הוא מאוד עשיר).

התכוונתי לומר אז איך יש המון אנשים שנראים רע מאד, נשואים וחיים באושר ועושר? אבל אם אתה מתכוון רק לכוסיות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...