איך אתה הופך למושך יותר כדי שבנות ימשכו אליך - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתה הופך למושך יותר כדי שבנות ימשכו אליך

YOU123

Recommended Posts

סעמק אני אומר לכם ראסטות זה מגנט!

וזה 100% עובד!

זה טוב בעיקר למי שחסר בטחון, כי ככה הבנות באות ומתחילות לדבר איתך וזה יותר קל, אבל אז צריך לעבוד קשה בשביל שהיא לא תלך!

קיצר תתחיל עוד היום לגדל שיער

אחרי שנה אתה יכול לעשות ראסטות סבבה ואז הן יגדלו לך בקצב טוב

זה לא קשור לראסטות דווקא. זה כל דבר שהוא קצת יוצא דופן ומושך אליו תשומת לב. למה אתה חושב שהאייפוד מושך בנות (ולא זה לא מיתוס)? הוא מושך בנות ובנים באותה מידה. אנשים רואים אצלך ביד משהו יוצא דופן וצעקני שמושך את העין, באים ומתחילים לדבר, ואז גם יש לכם נושא משותף להתחילת השיחה. זה יכול להיות ראסטות, זה יכול להיות נגן אמפי3, זה יכול להיות עוד אלף ואחד דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 199
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סרט קולנוע  זה היציאה הכי מפגרת שיש בתור יציאה ראשונה (לפחות לדעתי)

וחוץ מזה פעם אחרונה שהצעתי לבחורה לראות סרט אצלי בבית היא אמרה לי "תגיד ישר שאתה רוצה  לעשות אותי...זה דווקא דיי מחמיא"

למה ישר לעשות את זה?

אני רוצה גם להנות מהסרט קודם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לראסטות דווקא. זה כל דבר שהוא קצת יוצא דופן ומושך אליו תשומת לב. למה אתה חושב שהאייפוד מושך בנות (ולא זה לא מיתוס)? הוא מושך בנות ובנים באותה מידה. אנשים רואים אצלך ביד משהו יוצא דופן וצעקני שמושך את העין, באים ומתחילים לדבר, ואז גם יש לכם נושא משותף להתחילת השיחה. זה יכול להיות ראסטות, זה יכול להיות נגן אמפי3, זה יכול להיות עוד אלף ואחד דברים.

אז איך תסביר את זה שבנות לא נמשכות אלייך ויש לך IRIVER... זה מה שכנראה אומר ש ה יותר מושך מ ה IRIVER

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

כנראה היית צריך לקנות I POD אבל אני לא בטוח שזה היה עוזר :yelclap: :yelclap: :yelclap::silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך תסביר את זה שבנות לא נמשכות אלייך ויש לך IRIVER... זה מה שכנראה אומר ש ה יותר מושך מ ה IRIVER 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

כנראה היית צריך לקנות I POD אבל אני לא בטוח שזה היה עוזר  :yelclap: :yelclap: :yelclap::silly:

לפחות אני נמשך לבנות ולא לבנים הה? גיי :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ע"מ 6 וסופר (שחכתי איך כותבים קאונטינג אז נאלץ להסתפק בסופר)

מה שרציתי לכתוב זה על המשפט פתיחה שלום זה אכן מאוד יעיל (וגם כול מיני שינויים שלי כגון "היי" או "מה קורה" דברים כאלה נחמדים...) מה שזה הזכיר לי לפני כמה זמן הייתי במסיבה ועברה לידי איזה אחת עם העייניים הכי שוות שראיתי בחיים שלי וגם לגוף לא חסר לה על כאילו העיינים שלה .............ווואוווו פשוט לא יכולתי להפסיק להתסתכל עליהם הקיצר תפסתי אותה שניה לפני שהיא עברה ואמרתי לה שיש לה עיינים יפות ההיא ישר זרקה משו בסגנון "תודה מאמי איזה חמוד" ובאה לרקוד איתי ואנלא יודע למה כניראה הייתי כ"כ מרוכז במשו אחר שמייד אחרי שאמרתי לה את זה שלכתי משם ואח"כ שקלטתי מה עשיתי חיפשתי אותה אבל היא כניראה כבר עפה משם למה זה היה 10 דקות לפני שחלק מההסעות יצאו =\

הקיצר ביזבוז למרות שהכרתי מישי אחרת באותה מסיבה אבל עדיין ביזבוז

מוסר השכל שאתה עם מישי לא משנה מה עושים תתרכז בה!

תן מחמאות אבל אמיתיות

אל תפחד מאך היא תגיד כי במקסימום היא אמרה "לא" אז זה לא סוף העולם

יאללה נשרף לי האוכל בייייי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט זה היציאה הכי מפגרת שיש בתור יציאה ראשונה (לפחות לדעתי)

וחוץ מזה פעם אחרונה שהצעתי לבחורה לראות סרט אצלי בבית היא אמרה לי "תגיד ישר שאתה רוצה לעשות אותי...זה דווקא דיי מחמיא"

וואלה, 5 פעמים זה קרה לי בחופש הזה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדיון הזה נשמע כמו דיון פילוסופי בין מנקי רחובות למוכרי פלאפל. אתם יודעים על בנות כמו שאני יודעת על פיזיקה גרעינית.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק אחד התרדים המצחיקים שנתקלתי בהם אבל מילא...

בכל מקרה, אף פעם אל תשנו תוכניות בשביל לראות מישהי...

תמשיכו בחיים כרגיל, תנו לה לרדוף אחריכם, לרצות לראות אותכם.

אל תרדפו אחריה בשביל להיפגש..

אבל ללא ספק התגובה שהכי אהבתי פה זה של BIG DICK BUSTERD:

girls are too complicated better stick with something simpler like quantum physics
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...