איך אתה הופך למושך יותר כדי שבנות ימשכו אליך - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתה הופך למושך יותר כדי שבנות ימשכו אליך

YOU123

Recommended Posts

לא בדיוק בטחון עצמי- כי ביטחון עצמי מופגן יכול להתפרש גם כיהירות. הייתי אומר- אסרטיביות.

אסרטיביות עושה רושם, ביטחון עצמי יכול להביא גם לתוצאות שליליות ולרושם שלילי, לא כך אסרטיביות שמן הסתם כוללת גם ביטחון עצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 199
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פוזה זה בעיקר "לשחק אותה...", ז"א, לא להיות אמיתי, להיות מזוייף או לעשות דברים שהם לא באופי האמיתי שלך בשביל למשוך תשומת לב ו\או להראות בעל ביטחון עצמי מופרז.   

אנשים חסרי ביטחון עצמי משתמשים בעיקר בפוזה.    הרי אתה לא צריך מכונית ושרירים בשביל שתהיה לך חברה, אישה לא תתאהב בך בגלל שיש לך מכונית יקרה או בגלל שאתה נראה כמו אלי האנה :P , וגם אם כן- הקשר לא יחזיק יותר מחודש אם אין כימיה.    אז יש לך מכונית, אז יש לך שרירים, ולכן השגת חברה (נגיד  :P), אבל אתה בן-אדם משעמם, יבש, טיפש ולא מצחיק בעליל- בת-זוגתך תעדיף להיפרד ממך ומהמכונית ולחפש לעצמה חבר מעניין וחכם יותר.          ואפילו אם אתה בן-אדם מעניין, חכם ובעל חוש הומור מפותח- הרי שאם כך אתה תוכל להשיג בת-זוג גם בלי מכונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון הבעיה שיש כעלה שבטוחים תראי יש לי שריר בגודל של וילה, ואוטו כמו של שרי הריסון.

הם לא מבינים את זה!! :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני רואה שאף אחד לא התייחס בכלל למה שאני רשמתי אז כנראה שעדין שלא אתאמץ יותר.

נ.ב.

למה פותח הדיון לא פנה אלי באיסיקיו?

כי אתה חש זיין ואתה כותב יותר מדי שטויות.

עכשיו אני אגיב בצורה רצינית ואני חושב שבזה אפשר לסכם את הדיון הטיפשי הזה.

יש כל כך הרבה סוגים של בנות, שזה פשוט טמטום להגיד שכל הבנות אוהבות פרצוף יפה, או כל הבנות אוהבות פינוקים, או כל הבנות אוהבות שרירים, או כל הבנות אוהבות שמתנהגים אליהן כמו אל זבל או כל דבר אחר שנזרק פה.

חלק מהבנות אוהבות ככה, חלק אחר אוהב ככה, וכן הלאה. בני אדם זה לא בלוק שמורכב מהרבה חלקים זהים.

הדרך הכי טובה היא פשוט להתנהג כמה שיותר בטבעיות, להיות פתוח, לבוא בגישה של מה הכי רע שיהיה? היא תגיד לי לא? ביג דיל. לא לפחד לדבר כי אחרת לא יקרה שום דבר מהאוויר, להשקיע בצורה החיצונית שלך ולהיות כמה שיותר היגייני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה עצה אמיתית?

משהו שעובד כמו מגנט?

תעשה ראסטות

תשמור עליהן נקיות חזקות ומטופחות, וכל בת תבוא ותדבר איתך!

אני כבר שלוש שנים לא הסתפרתי מכין את השיער למהפך.

האמת שגם סתם ככה שיער ארוך זה טוב לבנות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

וואלה לפני כמה זמן גם חשבתי על למשוך אותם עליי אבל מה גילית שאני לא צריך הם באות לבד אבל אני ביישן אז לא יוצא לי לצאת חחח הם רוצות אבל אני אומר נראה חחח  :s07: :s07:

אז עכשיו אני חושב ככה זיין בנות אני מתאמן ועובד כל יום ויוצא פה ושם אם חברים לפאבים וזהו אם אני רוצה זיון אני מוציא 200 ש"ח הולך לזונה ונהנה חצי שעה חחח  :silly: :silly: אומנם אל ניסיתי עדיין אבל אני יעשה את זה בחודש הבא שנקבל משכורת כי מה שקיבלתי החודש הלך קניתי מתנה לאמא שלי באיזה 2000 ש"ח  ;D :D;):) ונשאר עוד קצת לאינטרנט ולשטויות וכמובן להחזיר חובות חח

וואלה זה בדיוק אני >>> משעמם, יבש וחסר בטחון

אני כבר התייאשתי לא תהיה חברה אז שלא תהיה אני שמתי זיין על זה לפני כמה חודשים לא חושב על זה מאז בכלל ולא מעניין אותי נלך כל חודש לזונה נהנה שם וזהו מה איכפת לי נעשה איתה מה שאני רוצה הרי אני משלם על זה כסף חח  :smile1:

ולפי דעתי גם בחורה לא שווה את ההשקעה שאתה משקיע בקשר כולה בגלל המ זה בגלל זיון חח אני פעם חיפשתי אהב אמיתית הבנתי שדבר כזה לא קיים באמת :lol: :lol:

ומי שמחפש את זה חיי בחלום חחח :lol: :lol: :lol: :lol:

קיצר אף בחורה לא שווה שתשקיע עלייה לא משנה מה זה נגיד זמן,כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שצריך בחורות? ואני מדבר ברצינות. אני רואה למשל את ידידה שלי שכל הזמן רוצה שיהיה לה חבר וזה עצוב לראות את זה... היא ממש פוגעת בעצמה ומשפילה את עצמה בגלל המחשבה שאם לא יהיה לה חבר אז החיים שלה לא שווים. לדעתי, אתה קודם צריך לאהוב את עצמך ולהיות שלם עם עצמך, שיהיו לך חברים טובים וקרובים וגם משפחה תומכת ואם תהיה לך חברה אז זו רק תוספת ולא משהו שחייבים אותו. קפיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

יש לי מלא חברים אבל מה אין לי ידידות בכלל או בכלל קשר אם בנות :smile1: :smile1: :smile1:

שתאמין לי גם אנחנו אל ממש שווים את ההשפלה חח קיצר אהבה זה חרא אני לומד כל יום ויום שזה סתם מילה שנותנת לך הרגשה טובה לא יותר!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פעם חיפשתי אהב אמיתית הבנתי שדבר כזה לא קיים באמת :lol: :lol:

ומי שמחפש את זה חיי בחלום חחח :lol: :lol: :lol: :lol:

קיצר אהבה זה חרא אני לומד כל יום ויום שזה סתם מילה שנותנת לך הרגשה טובה לא יותר!!

וואי, בן-אדם, אני ממש עצוב בשבילך :-\

אתה לא מחפש אהבה, אתה מוצא אותה. ואתה עוד תתאהב, תאמין שאם זאת הייתה סתם מילה כבר מזמן היו "עולים" על ה"תרמית" הזאת שנקראת אהבה (כמו שעלו על התרמית שנקראת "אלוהים" למשל ::)), אבל עובדה שלא. אהבה קיימת, ובאמת חבל לי בשבילך שאתה מזלזל בה ככה ושעוד לא התאהבת, אבל אתה עוד תתאהב, מעטים (ומסכנים) האנשים שלעולם אינם מתאהבים.

אני למשל התאהבתי בילדה בכיתה א', שהייתי בן 7, וזה גיל שבו אתה לא יכול "להאשים" את החרמנות או את הרצון והלחץ החברתי לחברה, וזה גם לא גיל שבו אתה יכול להגיד שלא הייתי נבון מספיק כדי לדעת מה זאת אהבה (בגיל 7 אפשר להתאהב), אתה יכול אולי לזלזל באהבה כה מוקדמת, אבל אני יכול להגיד לך שזאת ההרגשה הכי טובה שיש, וכל השירים הדביקים שכותבים על האהבה וכל הדביקות שנקשרת למושג הזה- נקשרת בצדק. תקשיב פעם לשירי אהבה - יש בהם מהאמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אז ככה כמו שרשמתי אחי זה המ שאני מאמין בו אומנם פעם חיפשתי את הדבר הזה אבל למדתי שזה סתם בולשיט!!

ואף בחורה לא שווה השקעה!! ;) ;) או את הזמן שלך!! ;) ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ה ת'רד אבל הכי מושפל שקראתי מצטער להגיד לכם

איך להתחיל עם בנות?!!? :screwy:

תצא החוצה עם חברים שלך...

לך לפאבים מסיבות

עם אתה גר באיזור הרצליה ... אני ממליץ במיוחד על ארומה

המקום מספר אחד בארץ שמרובה בנות(99.9 כוסיות בטירוף) וזה לא בצחוק!!

24 שעות אתה תמצא הרבה בנות וכוסיות... בטוח אחת משם תתאים לך

בילוי נעים O0 :ylsuper:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה כמו שרשמתי אחי זה המ שאני מאמין בו אומנם פעם חיפשתי את הדבר הזה אבל למדתי שזה סתם בולשיט!!

ואף בחורה לא שווה השקעה!! ;) ;) או את הזמן שלך!! ;) ;)

כן.... הוא הומו!!!  :nono:

:silly: סתם אחי.

לזה שהגיב בקשר אלי :

1) מה קשור חש זיין?

האמת אני כבר כיתה י' ולא הייתה לי חברה מכיתה ז'. אמנם התרחקתי שנתיים בגלל ניתוחים אבל אני לא רואה סיבה לכך שצריך לחפש בנרות חברה.. סך הכול זה דבר שאמור לבוא לבד ולא צריך לחפש את זה... אם תחפשו בכוח זה יבזבז לכם זמן מהחיים וגם סתם בסוף שני הצדדים יפגעו..

בקיצור, כל אחד יגיע יומו! אל תסתכלו על החבר שלכם ותאמרו לעצמכם - יו איזה כיף לו.. כבר היום שלו הגיע מזמן!. אלה תאמרו - אה.. חכו חכו.. בסוף גם היום שלי יגיע!  [  :screwy:  ]

מה שאני מנסה להעביר פה בעצם זה שפשוט צריך להמתין בשקט לאהבה שתבוא אבל גם לצאת ולבלות ואם רואים אחת ממש יפה [ לא רוצה להשתמש במושג כוסית כי  לדעתי זה יוריד את רמת ההודעה] אז כל שצריך לעשות הוא לחכות לצעד שלה. אם היא לא עושה את הצעד הזה אז אתם תעשו אותו! בשום פנים ואופן אל תאמרו "שלום" כי יהיו לכם פאדיחות! תאמרו "היי" או משהו בסגנון. או אפילו "יו איזה יפה את..." זה משהו שממש מצליח! ככה תבואו למישהי ביציאה "יואו איזה יפה את!"  וסתכלו לה בעיניים ככה ותראו אם היא באמת מוכנה לזרום איתכם לשיחה או לא... אבל שוב, אל תתאמצו יותר מידי כי זה ממש לא דחוף אני בטוח שלא! אתם לא הולכים חס וחלילה למות עוד כמה ימים או משהו כזה... יש לכם עוד הרבה זמן ובעוד רבע, אולי שליש מהזמן הזה היא תגיע, או הוא יגיע [בהתאם לאותו אדם או אותה אישה] אז לא למהר!.

אני מקווה ששוב לא תשתמשו במילה "חש" או "זיין" כי זה רק מראה על הטיפשות שלכם.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...