איך אתה הופך למושך יותר כדי שבנות ימשכו אליך - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתה הופך למושך יותר כדי שבנות ימשכו אליך

YOU123

Recommended Posts

חחחחחחחח אחי איזה שאלות קרועות :screwy:

טוב הנה כמה עצות שלי בשבילך:

1. לעומת מה שאומר מי שמעלי אני חושב שהרוב זה המראה החיצוני ולכן זה אומר ללכת הרבה לחדר , זה לא שהפרצוף חייב להיות יפה מאוד הפרצוף אצל גבר זה לא הכי משנה, העיקר הוא שהיה שרירים, תהיה בחדר ותתמיד, ותבקש מהמדריך לשלב לך עם הבניית שרירים פעילות אירובית שתשרוף שומנים גם, (אני גם עושה את זה) ותאמין לי אחרי חודשיים מתחילים לראות את השרירי בטן והחזה, ואחרי שהם נוצריך לך לtnt ותקנה שם כמה חולצות צמודות יפות, וחשוב מאוד ללבוש ג'נסים (בעיקר קרוקר) אם תלך עם טרנינג של פילה אף בת לא תסתכל עליך  :smile1: , אבל צריך בחדר להתמיד!.

2. ללכת למקומות כדי ליצור קשר, כמו TLV וכל מיני דיסקוטקים ומועדונים..

אה חבל דווקא אצלי זה בעיקר פנים יפות. אני מקווה שאתה טועה  :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 199
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לרדת מהעץ וללכת זקוף על 2.  :silly:

סתם סתם... חכה אני אתקלח ואחשוב על משהו.  ;D

יא גאון, מצאת איפה לשאול... יש לך מזל שיש פה בחורה אחת  :silly:

איפה ?  :nixweiss:

בגדול זה פוזה ולבוש .....ביותר קטן זה מראה ומצב כלכלי.

ואם אומרים לך תהיה אמיתי, תתנהג כמו שאתה, שכח מזה, בולשיט ...... הרבה פוזה וקצת בושם זאת לפחות ההתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה חבל דווקא אצלי זה בעיקר פנים יפות. אני מקווה שאתה טועה  :P

אה לא התכוונתי פנים מכוערות!! כאילו אמרתי שגברים יכולים להיות מחוספסים כאלה קח לדוגמא את השחקן של ג'ימס בונד או סלבסטר סטאלון שהוא רחוק מפרצוף יפה או אפילו ארנולד שוונצנגר מה שמשנה אצלם זה השרירים כאילו פנים זה חשוב אבל גוף זה משמעותי גם, בגלל זה חשוב ללכת הרבה לחדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי וואי, כמה ילדים חרמנים ולא מסופקים יש פה. הז** שלכם מאיים להתפטר כבר נראה לי ובקצב הזה הוא יעזוב ויהצתרף לקרקס הנודד.

בתור בחורה (כן, אני כן), אני דבר ראשון מסתכלת על הפנים. גם אם יהיה לו גוף של שחיין אולימפי, אני אפילו לא אסתכל לכיוון שלו אם אין לו פנים חמודות/יפות. דבר שני, אני אנסה להכיר את הבנאדם, לא רק בכדי למצוא קוים משותפים אלא גם לגלות אם אני נהנית מחברתו בתכלעס, הקטע הרגשי בא לבד אם בא בכלל, זה לא משהו שיש בשבילו נוסחאת קסם. אם אתם כל כך רוצים לזיין, לכו לזונה, רק אל תתפלאו אם אח"כ תגלו מיני מחלות או סתם תיעצרו ע"י משטרה וכיו"ב. הדרך ה"קשה" היא הכי טובה, אני לא מכירה יותר מדיי בנות שילכו עם גבר רק בשביל סקס אלא אם אלו רווקות מזדקנות שמחפשות מישהו צעיר יותר כדי להרגיש צעירות יותר ב-15 שנה.

אם נולדת להראות כמו טרול - אל דאגה. לא יזיק טיפוח (לכל, גם לטרול) פה ושם, אנחנו אוהבות את היפים והעמיצים, לא השעירים והמסריחים. נימוסים זה דבר נדיר בנמצא אבל בחורה טובה תעריך את זה מאד (כמו גם פרחים ושוקולד). חוצמזה, בנות מתות על חוש הומור. תלוי גם בסוג חוש ההומור, הבדיחות השוביניסטיות השטחיות הן TURN OFF טוטאלי, ולא רק ל"פמינאציות" כמוני. אישיות כובשת הרבה פעמים יכולה להיות מוערכת יותר מהמראה וה"קול".

בסוף, הילד הטוב (או החנון, אם ראיתם את "נקמת היורמים") זוכה בבחורה. בחורות צעירות וטיפשות יעדיפו את המאגניב או הערס או הלא יודעת מה, אבל כשמקבלים קצת שכל (או ערך עצמי), מעדיפים את החכם, הרומנטי, השרמנטי, הדואג, המפנק, האכפתי והמסטורי. או העשיר, לחליפין  ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YOU123 אתה יודע מה כולם צוחקים עליך אבל אני אענה לך ברצינות (וכך בעצם אצחק עליך:)

בכל אופן- לפני שאתה רץ לTLV ויוצא מהבית- צריך לתרגל על בנות וירטואליות :) (משמע צ'אטים אתרי הכרויות) .... אז תאה צריך , רק מה- אתה כפי שהבנתי לא דוגמן... אז מה עושים? מתוודעים לנפלאותיה של PHOTOSHOP :)

יש כאלה שצריכים קצת שיפוץ בתמונה רק כדי שתהיה איכותית- ויש כאלה שצריכים הרבה שיפוץ - כדי שתהיה ניתנת להסתכלות בכלל- היות ואתה נראה לי מהסוג השני - אז אני מציע שתעשה קורס מ-ק-י-ף ביותר של שתדע את כל וכל וכל הפונקציות שלו...:) תעלה קצת בטחון עצמי דרך המחשב- ואז צא ופרח אל העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני למדתי ועבדתי על פוטושופ 4 שנים.

וה-TLV חרא מקום, כמו כל המועדונים המסריחים האלו. כולה שוכרים חורבה מחורבנת ומלאת חולדות, תולים כמה כדורי דיסקו, ואולטרא סגול, מביאים איזה די.ג'יי עוזי עמזלג (או דוחפים לשון לחריץ של איזה הולנדי ומשלמים לו טוב), והעיקר, מפרסמים ב"גאי פינס" ו"עכבר העיר" ואולי כמה סלברטים יבואו להסניף קוק בשירותים כשבתא ליד הבעלים או החבר שלו אונס ילדה בת 17. אם אתם חושבים ששם זה המקום להכיר בחורות אז תהיו מציאותיים... רוב הבחורות שם תפוסות או נראות כמו חרא ואלו שלא, יש להן מבחר של גברים פנויים שאשכרה יכולים לרצות אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח דיי אתם עם השטויות שלכם.. עלק גישה...

צריך להיות יפה, מצחיק ולהתלבש יפה.. עזוב זה ממש מורכב חח לא ברצינות זה לא סתם.. אם אתה רוצה עזרה בוא אלי לאיסיקיו 163750978 ונדבר.. אולי גם נראה אני אסדר לך מישהי [בן כמה אתה?]

זה ממש פשוט למצוא בנות בימים האלה רק צריך להראות מספיק טוב [לא חייב ממש טוב.. חברים שלי שנראים טוב אבל לא הכי יפים בעולם מצליח להם..] ולדעת פשוט איך להתנהג. ולא, לא גישה ולא נעליים.. רואים שאתם חיים בסרט יותר מידי זמן.. עלק גישה... ד"א, בחוץ לארץ הגישה שווה לתחת ואם אתה תלך ותתנהג לבת כאילו היא סתם כלבה מכוערת אז היא תחזור אחריך בארבע רגליים ואני לא סתם זורק מילים.

בכל מקרה, אני לא יכול לייעץ לך במקום כזה משום אני לא מכיר את הסיפור שלך ולא יודע איך אתה מתנהג או נראה.

אשמח לעזור לך,

אבי.

TLV= קקה! תלכו לסו או לדום ביום  שישי וזהו.. ד"א, ה TLV בימי שישי הוא הכול הומואים אז לא ממש מומלץ ללכת לשם אלה אם כן אתם בקטע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...