Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי - עמוד 28 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

מתקלתי במשו מוזר,סיימתי את המשחק והניפוחים(Wide Body Kits) עדיין נעולים >:(.

זה רק אצלי או שהבעיה היא כלל פורומית?

ולזה שמעלי, זה מסנן,מגדירים את זה דרך המפה(מקש M) וזה בורר מה אתה רוצה לראות ומה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 847
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

OK,סיימתי את המשחק וגם אותי ה Wide Body KIT עצבן

הורדתי שמירות של הGRP שמכונה PiZZA שהיא דיי ידועה בהפצת שמירות למשחקים.

הם סיימו את המשחק ב100% אבל גם להם עדיין אין Wide Body KIT אגב אצלם יש עוד כמה דברים קטנים ומגניבים שאין אצלי (או שמה אצלנו) כמו סידור יותר מתקדם של הTrunk שיתאים ל5 סלוטים ועוד כמה דברים.

שלחתי להם מייל לגבי הסיום שלהם את המשחק ב100% - אם הם יחזירו תשובה אני יעדכן כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום הגעתי ל65% במשחק, עכשיו סיימתי את כל הסטייג'ים , בדקתי גם בworld map שהכל גמור,

נעלמו לי גם בעיר כל המתחרים אלה שבצבע הכתום... פשוט לא נשאר לי כלום מה לעשות

בבעלותי: פורד מסטנג GT שלא שופרה עדיין סופית , פג'ו 206 משופרת עד הסוף שיפורי יופי משהו כמו 6 ברייטינג

ואין לי עדיין שיפורים מהרמה ה3 , קאדילק טנדר (זה איכות :cool2: אמריקאית משהו טוב) , ומיצובי 3000GT משופרת גם היא עד שיפורי

רמה 2 ... עכשיו מה לעשות , איך אני אמור להתקדם לקבל את שאר השיפורים?! עזרה בבקשה ??? :silly::hat:

תודה למגיבים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי Body kit אחד שקיבלתי באחד מהמירוצים נגד המכוניות שמסתובבות בעיר, ככה שרק עם המכונית שאיתה קיבלתי ה-body kit לא נעול. הבעיה שכל מה שאני יכול לעשות שם זה להסיר את ה-uniqe body kit שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה שלושת המכוניות שאיתם סיימתי את המשחק

ה-TT הכי מהירה בגלל ה-Uniqe NOS

לא שיפרתי את כל הדברים החיצוניים של הסקיילין בגלל שפשוט נגמר לי הכסף :(

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...