Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי - עמוד 25 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 847
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו, איזה מכונית כדאי יותר, ה-TT או ה-350Z?

אני כרגע בספונסר השלישי, 30-ומשהו אחוז מהמשחק ועדיין עם המיאטה שבינתיים רק עושה קצת בעיות בדראגס, בכל השאר אני מנצח בלי יותר מידי קושי

קיבלתי כרגע ECU רמה שלוש.

ניסיתי אתמול את ה-350Z אבל קצת הפריע לי ה-handling הנמוך שלה אז לא שמרתי

מה אתם אומרים? לקחת אחת משתי אלו (או אולי את ה-A3?) או לחכות למכוניות חדשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עוד שאלה חשובה:

יש לי את ה celica כרגע, ושיפרתי אותה והיא ממש ממש תותחית, עכשיו נכנסו למוסך רכבים חדשים, A3, ACURA , ואני רואה שלפי הנתונים זה טוב יותר, אבל אני לא רוצה לוותר על כל השיפורים ששמתי לרכב הקודם שלי, בנוסף זה פול כסף כל פעם לבנות מחדש (זה מה שעשיתי פעם קודמת כשעברתי מ פג'ו 206 ל סליקה....)

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימתי את המשחק,אבל הDoor (דלתות) במובך הצהוב עדיין לא נפתחו.

משהו יודע למה :nixweiss:

(אגב,סטינגה גם לי אין Body Kit ועוד כמה דברים)

כנראה שצריך לסיים עוד כמה דברים,משהו מוכן אולי לשלוח מייל לתמיכה טכנית של המשחק ולשאול אותם מה צריך לעשות?

(יש לי מחר מבחן גדול בפיזיקה ואין לי כ'כ זמן,אולי מחר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עוד שאלה חשובה:

יש לי את ה celica כרגע, ושיפרתי אותה והיא ממש ממש תותחית, עכשיו נכנסו למוסך רכבים חדשים, A3, ACURA , ואני רואה שלפי הנתונים זה טוב יותר, אבל אני לא רוצה לוותר על כל השיפורים ששמתי לרכב הקודם שלי, בנוסף זה פול כסף כל פעם לבנות מחדש (זה מה שעשיתי פעם קודמת כשעברתי מ פג'ו 206 ל סליקה....)

תודה!

אין מה לעשות

צריך לקנות הכל מחדש ולבזבז הרבה כסף (משהו כמו 80 אלף מספיק להכל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני , הכל הכל הכל עשיתי , אבל אין לי את הWIDE BODY KIT הזה , כאילו ,שאני לוחץ T הוא כותב לי שפתחתי את כל החלקים 100אחוז(יענו כל החלקים פתוחים) , אבל אין לי BODY KIT , הוא עדיין נעול... , ועכשיו עשיתי מיליון מירוצים עם מכוניות שמסתובבות סתם בעיר ועדיין לא קיבלתי כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מירוצים הכוונה מרוץ מרחק כזה שאם אתה מנצח אתה מקבל כסף (ולא סתם לעקוף מכוניות בעיר)

יש מספר מוגבל של מכוניות, לדעתי יש משהו כמו 15. כל אחת שאתה מתחרה בה ומנצח נעלמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט שלי:

P4 3.0 775 PROSSECOR

120GB HARDDISK

512M MEMOREY

ATI AEDON X600 PRO

[glow=red,2,300]הבעיה:

ברמה הגראפיקה בניד פור ספיד האמצעית זה בסדר שאני מעלה את רמת הגרפיקה אחת מעל האמצעית המשחק עובד לי טיפה לאט למה? יש לי מחשב סוס![/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...