צורבי DVD ומה שמסביב - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורבי DVD ומה שמסביב

Gnome

Recommended Posts

כן אני שוב נופל בפח :-[

אבל מה התשובה שלך?

עד היום ראיתי באיכות טובה מאוד כל מה שצרבתי. אם ה NEC יותר טוב לסרטים לא יודע? אין לי ולא היה לי NEC. אני מאמין ש KSP שמוכרים מכל הסוגים יוכלו להמליץ לך טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 554
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עד עכשיו היה דיון ענייני על נושא שמעניין רבים פה

integral חבל שאתה הורס אותו, אם אין לך משהו מעניין לתרום אל תפריע

כל ההודעות הלא קשורות נמחקו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל איך אצלך אתה מרוצה מהצריבות?

אני לא מבין את השאלה. אני מאוד מרוצה מהצריבות אחרת כבר מזמן הייתי מחזיר אותו. אני לא חיפשתי אמצעי גיבוי טוב חיפשתי צורב קודם כל. קיבלתי גם צורב שאני מרוצה ממנו ובנוסף אפשרויות גיבוי נוספות. ב 98% מהזמן אני מגבה איתו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ החלטתי נראה לי שאני אלך על ה :-\

אני אתקשר מחר ל KSP לברר ולראות וכבר נראה מה יהיה ואני אעדכן אתכם כי זה נשמע לי בכל זאת טוב.

בנוסף כמובן אני אתייעץ עם כמה חברים של אבא שלי שגם מבינים בתחום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ החלטתי נראה לי שאני אלך על ה LG :-\

אני אתקשר מחר ל KSP לברר ולראות וכבר נראה מה יהיה ואני אעדכן אתכם כי זה נשמע לי בכל זאת טוב.

בנוסף כמובן אני אתייעץ עם כמה חברים של אבא שלי שגם מבינים בתחום...

חשוב שתקבל את התמונה המלאה. אני משתמש ב RAM לגבות מידע שאני משכתב פעמים רבות יחסית. למשל את קובץ ה PST אני מגבה מספר פעמים בשבוע. לגיבויים שאני שומר זמן רב (למשל משהו שאני רוצה לשמור לתקופה ארוכה אבל אני רוצה לפנות מקום ב HD) אני משתמש ב רגילים או ב CD. אני מזכיר לך שהדיסקים של ה RAM עולים הרבה כסף. בכל מקרה אל תקח את הדיסקים מסוג FORTIS +R כי הם עשו לי בעיות עם ה . לא בדקתי את ה FORTIS -R.

והכי חשוב - שיהיה בהצלחה ושתהנה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wow wow wow חכה רגע, עכשיו יש בעיה, זה הדיסקים שאני מתכוון לצרוב עליהם, על הדיסקים הזולים,

ואם יש בעיה אים או דיסקים זולים אני כבר לא מתכוון לקנות את הצורב הזה, טוב שאמרת...

אני אדבר איתם מחר כבר אין לי זמן היום ונראה. לא יודע אולי בסוף אני אלך על ה NEC או אשאל אותם על ה A2510 שיכול

לצרוב DL עם תיקונים ודיוקים של ה העין, ואם שווה אז לחכות אם זה לא הרבה זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wow wow wow

1) ה FORTIS R+ נקראו מצוין על הצורב. הם לא נקראו בנגן שלי בבית. יש מלא מדיות זולות בשוק. אבל ההצלחה תלויה גם בנגן וגם במדיה ולא רק בצורב.

2) אני כן צורב על דיסקים זולים. עד עכשיו ניסיתי AN32 -R בחבילות של 10 (לבנים) והלך אחלה. הם נחשבים גם כן לזבל כמו רוב הדיסקים ב 4-5 שקל. עוד לא הספקתי לבדוק את הפרינקו שחבר הפורום המליץ עליהם. כשאהיה באזור המרכז אקח עוד כמה דיסקים זולים לבדיקה.

3) אם יש לך סבלנות זה יכול להשתלם. השאלה מתי מגיעים ה 2510A וה החדש (X12+R, DL, X5 DVDRAM). דרך אגב בבדיקה ראשונית הוא קבל ציון של 97 מתוך 100. השאלה היא כמה הם יעלו אז. מה שבטוח זה שכשהם יגיעו או קצת אחרי זה ה 2500 ו 4082 ירדו במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ אולי האמת שווה לחכות, יש למישהו מושג בערך ממש בערך מתי זה יגיע?

ו INTEGRAL, אתה יכול לדייק בבקשה, הצורב שלך לא צרב טוב על אותם דיסקים או שהנגן שלך לא קרא אותם כי יש הבדל גדול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצורב שלי קרא אותם בלי בעיה. בנגן שלי היו קפיצות.

ערכיה: כרגע יש בארץ רק את הפלקסטור X12 (אני לא חושב שהוא DL). מתי האחרים יגיעו? את זה יגידו לך אם יודעים ואם ירצו בחנויות. תמיד פלקסטור ראשונים (וגם במחיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא צרב אותם ואחרי כן קרא אותם בלי שום בעיה.

את כל הדיסקים שצרבתי וקפצו לי בנגן (ואף אחד לא קפץ כשניגנתי אותם בצורב) העתקתי שוב בעזרת הצורב למדיות אחרות (AN32, VERBATIM) שהנגן שלי מנגן פרפקט (כאשר המקור להעתקה היה הדיסק הצרוב FORTIS +R)

זה עונה על השאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן פחות או יותר, איך שאני מבין מפה זה שהבעיה יותר היא בנגן שלך לדיסקים ולא בצורב.

בכל מקרה אני מחר אשאל בKSP במתי זה יגיע בערך אם הם יודעים ואני שואל בעוד חנות אחרת טובה.

בכל מקרה, איזה מכשיר יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LG595WNQ משהו כזה DVD+וידיאו 6 ראשים.

חוץ מזה אני חושב שאתה לא צריך להתרגש מעניין הדיסקים. KSP היא לא החנות היחידה המוכרת דיסקים זולים. אולי החבילה שאני קיבלתי היתה גרועה במיוחד (זה קורה לפעמים בדיסקים זולים). אני מצאתי דיסקים זולים המתאימים לנגן ולצורב שלי. ואני בטוח שגם אתה תמצא. יש טונה בשוק (רק תפתח את ZAP). בנוסף תאימות הנגנים גבוהה יותר ל -R. עד היום לא היתה לי שום בעיה עם -R.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חבר'ה, דיברתי היום עם הטכנאי ב KSP והוא אמר לי שה הוא טוב מאוד ואין איתו שום בעיה עם הדיבקים, עכשיו רק נשאר

לי לברר בחנות אחת אם הם יכולים להשיג לי את ה NEC החדש יותר (2510)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...