משאל לגבי קירור גז - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משאל לגבי קירור גז

hagay21

Recommended Posts

לא את המתח לזיכרונות הכוונה . אלא לשנות את התיזמונים לזיכרון , הם באים במערך של X-X-X-X. תעלה אותם לרמה של 3-3-3-8 שזה מצב סביר ביותר ל-OC . אם יש לך זיכרונות מאוד מהירים של חברה כמו OCZ או תוכל לעבוד אפילו עם 2.5-2-2-6 . אני מאוד בספק אבל יש מצב שלא עשית LOCK FSB לזיכרון ולAGP שאומר שהם לא יעבדו במהירות הבאס של המעבד אלא בבאס ברירת מחדל שלהם שהוא כמובן 200 . עוד אפשרות היא בהגעת למתח הכי גבוה שפרסקוט יכול להציע , שהוא גם ידוע בעבודה על מתחים נמוכים במיוחד , אני הייתי נזהר , לדעתי הגעת לרמה הגבוהה ביותר של OC בכלל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פרה-פרה.

הבעיה בספק רק אם הוא אינו תקין. 480 וואט זה מעל ומעבר לכל מחשב כיום.

לא, התכוונתי שתעלה את תזמוני הזיכרון(משהו כמו 3-3-3-8). אתה יכול לקרוא עליהם פה.

מחלק הכוונה יחס זיכרון:FSB. תנסה 6:5("לטובת" ה FSB) או אפילו 5:4.

קשה לי להאמין שגייל עושים 270. הקורסייר שלי במתח 3.8 בקושי עושים את זה.

הקדימו אותי >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא את המתח לזיכרונות הכוונה . אלא לשנות את התיזמונים לזיכרון , הם באים במערך של X-X-X-X. תעלה אותם לרמה של 3-3-3-8 שזה מצב סביר ביותר ל-OC . אם יש לך זיכרונות מאוד מהירים של חברה כמו OCZ או תוכל לעבוד אפילו עם 2.5-2-2-6 . אני מאוד בספק אבל יש מצב שלא עשית LOCK FSB לזיכרון ולAGP שאומר שהם לא יעבדו במהירות הבאס של המעבד אלא בבאס ברירת מחדל שלהם שהוא כמובן 200 . עוד אפשרות היא בהגעת למתח הכי גבוה שפרסקוט יכול להציע , שהוא גם ידוע בעבודה על מתחים נמוכים במיוחד , אני הייתי נזהר , לדעתי הגעת לרמה הגבוהה ביותר של OC בכלל .

אופסססס  :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

מצטער אבל אל עשיתי נעילה ל fsb אולי אתה יכול להגיד לי איך בדיוק אני עושה כי משום מה אין ליא את האפשרות הזאת בדף שאני עושה אובר למעבד וכו וכו כמו כן איך בדיוק אני מעלה תיזמונים העם בעזרת תוכנה מסוימת או שגם זהה נימצא לי בבאיוס עם כן אז איפה כי אני אל מוצא..

תודה.. על העזרה חברה..

RazorJunior  אז כניראה שהבעייה לא בספק שלי... ושאלתי בקשר לתיזמונים מופנת גם אליך.. כמו כן אני עובד ב-5:4

וכן גייל עושים 270 בבאס...במתח של 2.65-2.85 אולי אפילו ביותר אטבל זה מה שהלוח נותן לי לעלות...

עריכה:: התוכנה שאמרתה להוריד היא רק ל- היא בכלל אל מזהה את הלוח או המעבד שלי כלום....(8RDAVCORE)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה נכון :bash:

היא רק ל NFORCE2....

תזמונים: בביוס. ADVANCED CHIPSET FEATURES אם אני זוכר נכון

צריכים להופיע סדרה של 4 מספרים. תעלה ל CAS3, CAS2RAS 4, RAS4 והאחרון 8.

את ה FSB אתה לא צריך לנעול, אותו אתה מעלה.

תנעל את ה PCI על 33מה"ז ואת ה AGP על 66מה"ז(חפש את זה בביוס, עבור על הכל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה עם התיזמונים הבאים 3338 הצלחתי להוסיף עוד 50 מגה הרץ (4350) חח

בקיצור אני לא מבין למה אני לא מצליח להפעיל את המחשב כמו שצריך שהמעבד נימצא מ-4400 ומעלה?? כאילו המחשב נידלק רק הוינדוס לא עולה הוא כול הזמן עושה ריסטים...

העם הבעייה היא בזיכרונות או משהו אחר?? חברה תעזרו לי לנצל את המחשב שלי עוד יותר חח במיודח עם הטמפרטורות החמודות שייש לי חחח

בכדי להגיע ל4.3 ושהמערכת תהייה יציביה הייתי צריך לחשמל קצת המעבד ב 1.6000 וככה המערכת עולה יציב אבל בשביל לעלות יותר עם המעבד אני יכול אבל המערכת לא עולה לי יציב ולחשמל את המעבד יותר אני גם כן לא מצליח.. בקיצור חבירם אני ישמח לקבל כול עצה עם זה להלחליף או להוסיף סכדי לנצל יותר אתה מעבד לי...

תודהה

נ.ב

איך נועלים fsb אולי עם אני ינעל אז אני יוכל לנצל את הכול יותר טוב כי עכשוי הם עובדים על 273 וזה מטורףףףףףףףףףףףףף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר לנעול FSB!!! הרי אתה מעלה את ה FSB!!!

אתה צריך לנעול AGP, PCI, ואם תרצה להשתמש במחלק בשביל להוריד את מהירות הזכרונות.

ותן לי פרינט סקרין של CPUZ על הזכרונות שלך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי סבבה..

בכול מקרה רציתי לתקן את עצמי כי היתבללבלתי ה fsb נימצא ב272.2

והזיכרנות נימצאים ב215 פשוט היתבלבלתי בקיצר זה בסדר נכון?

ואין אני מצליח להעלות לא יותר לא עניתה לי ?? כיאילו מה מונע ממני לעלות את הוינדוס שהמעבד נימצא ב-4.7 לדוגמא?? העם זה הזיכרונות או הגשר הצפוני או מה בדיוק??

תודה......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי באס של 215 לזיכרונות זה אוליי יותר מדיי בשבילם , תנסה לבחור מחלק יותר גדול , כלומר שהזיכרונות יעבדו בבאס נמוך מ-200 ותראה אם זה פותר את הבעיה ב-OC יותר גדול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחפש גם אולי ביוס יותר מתאים לא"ק...

תן מתח מקסימלי ללוח ולזכרונות, שקול מודים במקרה הצורך.

או שאולי פשוט הגעת לשיא של המעבד שלך.

ניראה כי הביוס האחרון הוא הכי יציב לפחות אצלי..

ובקשרר למודינג אני יודע שקימים שניים האחד אפרות להלעלה יותר מתח למעבד ואילו השנייה היא אפשרות להגיע ליותר מתחים לזיכרונות

עכשיו בקשר לאופצייה הראשונה לא ניראה לי שזה ישנה משהו כי גם ככה אני משום מה לא מצליח להגיע ליותר מ 1.6 ואט למעבד ככה שזה לא ישנה לעומת זאת אולי אני יעשה את המודינג של הזיכרונות מה אתם חושבים?

עם אני יתן יותר חמשל לזיכרונות הם יהיו יותר יציבים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הכתבה אני מכיר אותה אבל לפי המ שאומרים שם עם אני יוסיף נגד (וזה עם גדול כי מפחיד להיתעסק עם זה..)

של 15kohm אז זה יתן לי אפרות לעלות עד 3.15.. ועם אני רוצה לעלות יותר זאת אומרת שאני צירך יותר מ-15???

נא להיות בטוחים למה זה ל אצחוק הלוח יכול ללכת פה חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...