לאיזה מדינה המטוס הכי טוב - עמוד 6 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאיזה מדינה המטוס הכי טוב

אורח voodooman

Recommended Posts

אני קיבלתי קטילה?

אני פשוט צפיתי בMax x :nono:

ו15 זה 1.5

ו 0.15 זה 0.15

והיחיד שבעננים כאן זה אתה,מתערב שאתה לא יכול לעשות אפילו מפל מים נורמאלי..

לך תטיס את הדאונים שזה אמן ציפור תחורר לך אותו :lol:(קרה לחבר שלי פעם)

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ה15 שהראתה זה 0.15 ואתה אמרתה שזה 1.5

וכל פעם שאומרים מנוע 46 מתכוונים ל0.46 לא לדבר אחר אז כן יש קטילה ובקשר לציפור גם לי זה קרה רק שאצלי היא לא שרדה והטיסן כן(נו טוב ב100 קמ"ש בירידה מי כן יסבול)

אבל דיי אני לא רוצה להתווכח עוד

יש לי רעיון לתראד אחר לפתוח "מה הסימולטור האהוב עליך?" אני הייתי בוחר בX-PLANE בכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מ"MADA RUSSIA" אני מברה"מ, ואל תתחיל להתווכח גם איתי על מה אני יודע ומה אני לא יודע, ולמה אני "מעריץ" רוסיים ושונא אמריקניים...

ושלשניכם תיכנס איזה ציפור בפרצוף! תפסיקו את ה :spam: הזה!

תראו את הסירטונים (זה באתר הצ'אכי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG אתה מהלל כול כך את המטוסים הרוסיים וקוטל כול יתרון שיש לאמריקאים בכך שכביכול הרוסים השיגו משהו שימחק את הייתרון הזה.

טילי שיוט אף פעם לא היו בלתי נראים המכ"ם להפך הם נראים בבירור במכ"ם אז על מה ההתלהבות? הם לא חמקנים או משהו.

הF22 בכלל לא דומה לF18 מאיפה הגעת למסכנה הזאת? והוא לא חצי חמקן הוא חמקן! במלוא מובן המילה זה שהוא נראה יותר כמו מטוס לא מוריד מיכולת החמקנות שלו שעוקפת את היכולת של מטוסים חמקניים אחרים עם צורה מוזרה.

אתה יכול לחשוב מה שאתה רוצה אבל לשום מיג או SU לא יעזור כלום כי כשF22 יצא משום מקום וישלח לו טיל לתחת הוא לא יוכל לעשות כלום.

הרוסים אולי מתקדמים בכול מה שנוגע לביצועי טימרון אבל מבחינה טכנולוגית הם הרבה הרבה מאחור האמריקאים הבינו שטכנולוגיה מפצה על הרבה דברים ולכן ידם על העליונה.

ובנוגע לחימוש אני לא כול כך בטוח במה שאמרת הטילים האמריקאים הרבה יותר מתקדמים והכי חשוב מדוייקים משל הרוסים שוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשאול פה מה המטרה אתם מדברים פה כאילו כל אחד ממכם עבר קורס טיס ויודע איך כל מטוסס מתפקד

לא מנסה לשלול פה אף אחד אבל מה המטרה פה?!?

אני בטוח שאתם לא אנשים מחיל האוויר שיודעים בידיוק מה יש לכל וכו'...

ואגב 75% מהפורום הזה הם אנשים שעוד לא התגייסו... (אם לא יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פארקאש

הרוסים פיתחו ראדארים שמגלים חמקנים

דבר שדופק את היתרון הטכנולוגי של האמריקאים

למרות שהוא לא קיצוני כמו שאתה חושב

אבל מול כל מי שלא מצוייד בראדאר שמזהה חמקנים הF22 בהחלט יעיל

ולמה אף אחד לא מגיב על הסאאב שד"א יותר מתקדם מכל מטוס היום

חוץ מהF22 והסוחוי 37

ששניהם עוד לא בשירות סדיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הF22 הוא לא חמקן כמו הB2 או הF117... הוא חצי חמקן- זה אומר שחתימת הרדאר שלו נראת בקושי, לא יותר משל ציפור גדולה... וזה בגלל שהחמקנות שלו מושגת בעיקר ע"י התקנים אליקטרוניים, שמשבשים את הרדאר וכו...

ואני לא קוטל את היתרון הטכנולוגי שיש לאמריקנים! אני רק טוען שהיתרון הזה לא מספיק כדי להביס את היתרון שיש לרוסים ביכולת התימרון והמנועים.

לגבי הטיל שיוט: הוא אולי הופיע במכ"ם, אבל אף טוס לפני הSU 27 לא הצליח להינעל עליו ולשמור על הנעילה עד להשמדת הטיל, בזמן הטיסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה כמה המטוס חמקן כי יש לרוסים רדרים שיגלו הכל

התימרון של הרוסיים טוב אחי

אבל המנועים שלהם חרא

נצילות איומה ובעיות בעירה בגבהים גדולים

שלא לדבר על המחסור שלהם בדלק

ועדיין לרוסים אין שום מפציץ טקטי שמגרד את היכולות של הB1ו2

עדיין הסאאב לוקח כל מטוס רויס ואמריקאי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מת על התעשייה הרוסית!!

jeee, לא שמנו לב... ::)

טומי, הוטדוג ו-IG, לא כל מה שיוצא מרוסיה הוא טוב בגלל שהוא יוצא מרוסיה.

אתם מדברים כמו כמה פאנבויס של הצבא הרוסי... :-\

אם רק היה להם כסף

ואם לסבתא היו גלגלים...

העובדה היא שכיום ארה"ב היא המובילה בעולם בפיתוח כלי לחימה.

לרוסיה אין ממש איך לענות על זה.

הוטדוג, לא מתייחסים לסאאב משתי סיבות:

א. הוא לא מוכר כמו המטוסים האמריקאים והרוסים, ואנשים לא יודעים עליו נתונים, ביצועים וכו'.

ב. מטוס לא רע, אבל לא משתווה ל-JSF או F22.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חצי מהדברים שנאמרים פה אינם נכונים.

אנשים ממציאים עובדות ומנסים להראות חכמים - אבל זה נושא מדוייק.

לרוסים יש מנועים מעולים, בעלי דחף עצום והמנועים הם בעיקר אלה שנותנים להם את הביצועים הנהדרים שלהם.

חחחח

אעלק מת על התעשייה הרוסית

אחי אין לרוסים מושג במנועים

חוץ מזה הכל חיה

באמת...

זה לא משנה כמה המטוס חמקן כי יש לרוסים רדרים שיגלו הכל

התימרון של הרוסיים טוב אחי

אבל המנועים שלהם חרא

נצילות איומה ובעיות בעירה בגבהים גדולים

שלא לדבר על המחסור שלהם בדלק

ועדיין לרוסים אין שום מפציץ טקטי שמגרד את היכולות של הB1ו2

עדיין הסאאב לוקח כל מטוס רויס ואמריקאי ;D

בעיה בגבהים גדולים? מה עם המיג 25? ששנים לא היה למערב פיתרון למטוס הנהדר הזה שטס במאך 2.2 ומגיע לגבהים עצומים!

בסוף שנות ה-70 ותחילת השמונים לחיל האוויר שלנו היתה בעיה נוראית עם מיגי 25 סוריים שעברו את הגבול בגובה עצום ובמהירות עצומה. עד שהספיקו להזניק אאליהם פאנטומים הם כבר מזמן לא היו שם. כשהיה זוג פאנטומים בכוננות, הוא הצליח להינעל אבל  המטוס היה כ"כ גבוה שלא היה שום סיכוי שהוא, או הטיל יגיעו אל המיג.

ובכל זאת, למטוס בעל חתימת מכם נמוכה יש סיכוי הרבה יותר גדול לשרוד מאשר למטוס רגיל (ד"א ל-F16 יש חתימת מכ"ם עצומה יחסית לגודל של המטוס בגלל התיכנון שלו). כל הרעיון של חמקנות עלה לאמריקניים מלקחי מלחמת יום כיפור שמה מערך הנ"מ המצרי חיסל לנו עשרות מטוסים.

מאמר נהדר בעברית על חמקנות - כדאי לקרוא

הF22 הוא לא חמקן כמו הB2 או הF117... הוא חצי חמקן- זה אומר שחתימת הרדאר שלו נראת בקושי, לא יותר משל ציפור גדולה... וזה בגלל שהחמקנות שלו מושגת בעיקר ע"י התקנים אליקטרוניים, שמשבשים את הרדאר וכו...

ואני לא קוטל את היתרון הטכנולוגי שיש לאמריקנים! אני רק טוען שהיתרון הזה לא מספיק כדי להביס את היתרון שיש לרוסים ביכולת התימרון והמנועים.

לגבי הטיל שיוט: הוא אולי הופיע במכ"ם, אבל אף טוס לפני הSU 27 לא הצליח להינעל עליו ולשמור על הנעילה עד להשמדת הטיל, בזמן הטיסה.

מאיפה אתה מביא את זה?

אני מאוד בספק - ל-SU27 יש מכ"ם מאוד מאוד דפוק, קשה לי להאמין שהוא הראשון שעשה דבר כזה.

הסאאב מטוס נהדר, אבל הוא עדיין לא נבחן בקרבות ואין עליו מידע מדיוק בקשר לביצועיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...