לאיזה מדינה המטוס הכי טוב - עמוד 4 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאיזה מדינה המטוס הכי טוב

אורח voodooman

Recommended Posts

המטוס הכי טוב שיש לישראל הוא הF15-I זה לפחות מה שאני יודע.

הF-22 הוא ללא ספק מטוס הקרב הטוב ביותר, המטוס הזה והטכנולוגיות שלו יגיעו רק בעוד 10-20 שנה לחיילות אחרים.

האמריקאים מקדימים את כולם טכנולוגית בכול מה שנוגע לאוויר, וגם אם לחיילות אחרים יש מטוס שטס מהר יותר או גבוהה יותר שאר המרכיבים של המטוסים האמריקאים בנוסף לטכנולוגיה המתקדמת תמיד ישאירו את הכוח לצידם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

גם לרוסיה יש מטוס חדש בפיתוח!

כן חבל שאין להם עדיין מטוס חמקני לא מבין למה למדינה כזאת שגם באותה תקופבה הייתה מעצמה לא הצליחה לפתח מטוס חמקני... או שאולי היה לה ולא כולם צריכים לדעת אליו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הJSF בכל גירסאותיו הוא מטוס חמקני מאד ורסטילי אבל הוא לא נועד לאיר סופריוריטי בכלל

הוא אומנם חמקני אבל אין לו סופר-מנוברבילטי (זו לא הנעה וקטורית מלאה כי המטוס עדיין לא יכול ליצר וקטור טיסה לכל הכיוונים רק למטה ולמעלה),

ואין לו את התכונה הכי חשובה של האף-22: סופר סוניק קרוזינק בלי אפטר ברנר שזה אין לאף מטוס אחר

היתרון שלו זה הנשיאה העצום ויכולת החימוש המגוונת כאשר הוא עדיין מכיל את כל התחמושת בגוף המטוס

הוא מטוס מעולה וכנראה גם האחרון המאויש שייצרו אבל התפקיד שלו שונה לחלוטין משל האף-22

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם עושים פה סלט מהרבה דברים.

יש לנושאות , ויש חמקנים, ויש מטוסי הפצצה, ויש מטוסי הפצצה חמקנים, ומטוסי קרב חמקנים, ומטוסי ריגול, ופייטרים רגילים...

יש כמו הA10 שתוכננו במיוחד להפצצה נגד כלי רכב ובמיוחד טנקים...

שאתם מדברים היום על מטוסי קרב או צבאיים (בלי קשר לתובלה) אתם מדברים על מגוון כלי טייס שכל אחד מהם נועד למטרה מסוימת, ברור שכמעט כל מטוס יכול לתקוף מטרות קרקע וגם יכול להפיל מטוסים אחרים אבל לכל מטוס יש יחוד משלו.

בקטע הזה יש את הJSF ובטח עוד פרויקטים אחרים, אולי גם סודיים שמנסים ליצור מטוס רב תכליתי אבל היום קשה לדבר על מטוס הכי טוב... הכי טוב במה ?

אל תשכחו שחוץ מה"ביצועים" של מטוס קרב הוא צריך גם להיות עם חימוש יעיל... F15 יכול להיות מהיר ועם חימוש טוב ותימרון מצוין אבל יכול להיות לו קשה להפיל מטוס חמקני וגם למטוס קרב "רגיל" זה יכול להיות סיוט לטוס מעל שטח אויב כשיש נ"מ על הקרקע אבל עם מטוס חמקני זה יכול להיות פיקניק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לרוסים אין מטוס חמקני אתה שואל? אין להם את היכולת הטכנולוגית לייצר כזה מטוס פשוט אין להם ושהם ניסו לייצר אחד הוא לא טס.

ואם מדברים על חמקני נראה לי שישראל קנתה מטוס חמקני(מפציץ) אחד לפחות, שטננבאום נחטף דיברו על זה שהוא יודע על סוד גדול מעוד שישמש את במלחמה הבאה(שלא תבוא עלינו) לפי דעתי זה או מטוס חמקני או טילי שיוט מצוללות איזה יכול להיות לנו כבר שיכול לשנות מהלך של מלחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טופ גאן,אני אדבר איך שבא לי הבנו שיש לך משהו נגדי,תסתכל איך הוא דיבר אלי ואתה נטפל אלי?! :screwy:

ואם לא הבנתה בנה זה טיסן עם מנוע0.49 ושלק שניי ערוצים,פעם היה לי אחד כזה עליתי על לעננים כיביתי מנוע ציפיתי שהוא יצא אבל כנראה אלוהים רצה טיסן :lol:

ומאז עברתי לכלים כבדים.

ואם כבר?

בו נראה מה אתה מטיס עכשיו?

t41 עם מנוע 60? :yelclap::lol:

וטופ גאן,יש עוד הרבה פקטרים אבל זה אחד מהם.

ואתה היחיד שמתנשא כאן,ומה בדיוק אתה בצבא?

מטיס תחמושות ממחסן למחסן? :lol:

או מסוקים?(שגם זה לא נראה סביר בשבילך.) :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בננה ויש לך טעות זה לא 0.49 זה 0.049 וזה שיש לי שמתי לו מנוע 15 כלומר 0.15

וגם לשלי יש ארבעה ערוצים מאזנות הגה גובה הגה כיוון ומצערת.

ואני לא מטיס T41 אני מטיס דאונים בכלליות(F3B) אבל עכשיו אני נוטע לצד הELECTRIC DUCTED FAN שהם מנועי טורבינה חשמלים(לא סילון!!!) ואתה זה שמתנשא("אני יודע הרבה[/ b] יותר ממך" ... "אבא שלי הטיס מיגים" בלה בלה בלה) תגיד לי אתה בכלל מטיס טייסנים?

ובקשר לSAAB צודק הם שוודים אתה מבין למה התכוונתי(אם לא אני מתכוון שגם וולו וSAAB הם מאותו ארץ מעניין אם הם גם מיוצרים בשוודיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה מטומטם?

דבר ראשון זה 0.49 דבר שני 15 זה 1.5,מטומטם.

וכן אני מטיס (ושונא חשמלים רק את הפיקולו החמוד שלי :smile1: אני אוהב)

ואני דווקא מטיס כלים כבדים יותר עם מנועי 50 סמ"ק בנזין.

איפה אתה מטיס אם אפשר לשאול?..

ועוד משהו לפניי כמה ימים שמו באיבי למכירה sabb במחיר התחלתי קטן קטן של 100 אלף דולר :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...