לאיזה מדינה המטוס הכי טוב - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאיזה מדינה המטוס הכי טוב

אורח voodooman

Recommended Posts

הקטע שיש כבר כאלה אבל על כל מטוס דרוש הרבה כסף לבניה ובגלל זה הם לא רוכשים אותם עדיין :-\ :-\

אין הטכנולוגיה ברוסיה עדיין מפותחת מספיק :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בפרוקיט הJSF לוקהיד כבר לקחה..

הוועדה החשיבה הרבה פקטורים בהחלטה ובסוף לוקהיד לקחה בגלל שבנתיים הבואינג לא יכול להמריא או לנחות באופן מאונך בלי להוריד את דלתות הגלגלים.

ולוקהיד כן יכולה.

זה אומר להיות כמו אמרו כאן המטוס ב"מ" הידיעה :lol:

שכחו כאן את הפרויקט ארורה?

זה אמור להיות "ה" יכול לטוס במהירות של מאך 7-8 לבצע תרגילים מדהימים,שקט ובלתי נראה.

זה המטוס.

לא יעזור לכם כלום,הוא אמור להיות מפציץ\מטוס תקיפה אוירי,וזה לא שאלה אם הוא טוב,השאלה היא כמה הוא טוב.

*תירגעו מרוסיה...

היא כבר לא "המעצמה" הכי הכי..

סך הכול מדינה מתפוררת אבל עדין יש מקומות יפים.

והטכנולוגיה שלהם מפגרת בכמה מונים אחרי אמריקה..

להזכיר לכם איך הם הפילו בטעות מטוס ישראלי מעל הים השחור?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה אתה רוצה להראות בזה?

שאני יודע לחפש בגוגל? :screwy:

*SR-71

blackbird

מטוס טוב,יקר מידי תוך כמה שנים עלות התיקונים והתחזוקה תעלה על מחיר המטוס,ושלא נדבר על מחיר הדלק..

X-15

בכלל מטוס עם מנוע רקטי שכול מטרתו זה לשבור שיאי עולם במהירות,וחקר הגוף האנושי במהירות גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הSR-71 הוא פשוט גאוני הוא פותח בשנות ה60 והוא המטוס המיבצעי המהיר ביותר

זה תואר גדול ביותר!

הX-15 זה סתם אבל המהירות המדהימה שהצליחו בשנות ה60 ואפילו הצליחו להנחית את המטוס הזה זה השג

אבל אם מדברים על שמיוצרים בכמויות גדולות ה F-22 הוא בין המטוסים הטובים ביותר

F-18 מטוס שממריא מנושאת נחשב כיום למטוס הטוב ביותר

עוד משהו:כן אני יודע לחפש בגוגל אבל אני לא עשיתי את זה תאמין לי שכל מה שקשור למטוסים טיסנים אני מבין קצת יותר ממך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח תגיד אתה צוחק עלי?

חבוב אבא שלי הטיס מיגים,ואני מבין במטוסים קצת הרבה הרבה יותר ממך,חצי מהחדר שלי עוסקים בספרים בהרבה שפות,אנגלית,גרמנית,רוסית,עברית.

על כול מה שאתה יכול לדמיין ואני קורא אותם מגיל 10 את רובים אני יכול לשננן בעל פה.

ובטיסנים תגיד אתה צוחק עלי? :lol:

אני מוכן להתערב שבכול דבר שקשור לRC אני מבין יותר ממך,חחח בדיחה טובה..

עוד אחד שמטיס בננה וחושב שהוא מבין..

דרך אגב הX-15 זה לא כול כך קשה להנחית אותו הוא פשוט טס על אדים ומרחף לנחיתה..

זה כמו להנחית בקאט.

דרך אגב הארייר מטוס מפחיד,לפעמים בגלל הבדלים הטמפרטורה שהוא נוחת בעצם בגלל שהוא מזיז את כול האדים שלו לכיוון הקרקע,קיצור בגללי כיסי האויר המטוס מתחיל לרעוד בטירוף ויכול להתעפך,בחינם לא היתי נכנס למטוס כזה.

אה והוא לא ממש הליקופטר כי הוא לא טס ככה הוא פשוט מרחף במקום,הוא לא זז לשום מקום(מתי שיש לך מזל :lol:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטוס הקרב הטוב בעולם הוא הF-22, למטוס הזה יש יכולות חמקניות, יכולות תימרון מעולות והוא גם על קולי אף מטוס קרב לא יכול להתמודד מול מטוס שהוא לא רואה ועד שהSU37 או כול מטוס אחר יבין שיש מאחוריו F-22 זה כבר יהיה מאוחר.

לפי מה שאני יודע טכנולגית החמקנות מיוסמת אך ורק במטוסים אמריקאים ואף מדינה או יבשת אחרת לא הצליחה לייצר מטוס חמקן.

חח לפני שנה וחצי בערך היייתה כתבה בעיתון שהרוסים בנו מטוס חמקן הכול היה בו טוב חוץ מהעובדה שהוא לא הצליח להמריא.

מטוס הסיור הטוב בעולם הוא הציפור השחורה למרות שמזלט"ים ולווינים כיום משיגים מה שהוא השיג פעם בלי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...