3DMark 2005 הדיון הרישמי! - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

3DMark 2005 הדיון הרישמי!

Holography

Recommended Posts

אגב HELLWARRIOR מה המצב אחי? מה זה התוצאה המזעזעת הזאת? להבא תדע שהמעבד זה לא הכל (כבר הסכמנו שיש לנו מערכות תאומות חוץ מהמעבד והקרור- בבקשה- הוכחה סופית- שילמתי פחות כסף, קיבלתי יותר  - האמת אבל יש מצב שלא

ממש ממש לא :)

אני קניתי את הכרטיס מסך שלי ב1000 ש"ח בערך כשהמחיר שלו היה 1300 ש"ח - ועדיין MPx11 יותר חשוב מאשר X10 .

וכמובן שמעבד זה לא הכל - אבל לאפשרויות OC - ה3200+ הרבה יותר עדיף - בגלל ^

מה הוכחה סופית במה שכתבת ?

והתוצאה היא מהכרטיס מסך כמובן - הR9600XT עוקף את שלי בהרבה הרבה - לא קשור לשאר המחשב דרך אגב - וגם זה לא משחק וזה לא שאם קיבלת יותר אז אתה עכשיו "ניצחת" אותי - מה אתה בעצם אומר פה ? יש לי בולבול יותר גדול תראה ? חח כי ככה זה נשמע ונראה.

יום טוב  8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 222
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

והתוצאה היא מהכרטיס מסך כמובן - הR9600XT עוקף את שלי בהרבה הרבה - לא קשור לשאר המחשב דרך אגב - וגם זה לא משחק וזה לא שאם קיבלת יותר אז אתה עכשיו "ניצחת" אותי - מה אתה בעצם אומר פה ? יש לי בולבול יותר גדול תראה ? חח כי ככה זה נשמע ונראה.

יום טוב 8)

קודם כל ... 9800XT ולא 9600Xא (יש טיפה הבדל, אם תסלח לי :) דבר שני , עוד מלפני כמה ת'רדים עשינו השוואה כזאתי נחמדה בין שתי המערכות שלנו היות והן די זהות כשלכל אחד יש את הפלוס והמינוס שלו. (אגב! הצלחתי לעלות ל260 FSB!! יציב לחלוטין- כמעט כמו שלך עם כל המכפלה X12 שלך :) , דבר שלישי - האמת ממערכת כמעט זהה לחלוטין חשבתי שתוציא יותר בבנצ'מארק

דבר רביעי - חחח זה כבר חורג מהנושא של הפורום לגמרי :) (ואגב בולבולים יותר גדולים...המממ....?רוצה לספר לנו על משהו?:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודם כל ... 9800XT ולא 9600Xא (יש טיפה הבדל, אם תסלח לי דבר שני , עוד מלפני כמה ת'רדים עשינו השוואה כזאתי נחמדה בין שתי המערכות שלנו היות והן די זהות כשלכל אחד יש את הפלוס והמינוס שלו

כן כן - התכוונתי לR9600XT - שמוציא יותר מהג'יפורס שלי - זו היתה כוונתי - ותאמין לי שאני יודע מה ההבדל של r9800xt לr9600xt :hat:

אגב! הצלחתי לעלות ל260 FSB!! יציב לחלוטין- כמעט כמו שלך עם כל המכפלה X12 שלך

סבבה - אני עשיתי 11x237 - 2617mhz ... כ.א.ל - לרצות יותר :jump:

בכלך מקרה - זה לא משנה חשוב מה טוב יותר

חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה 5200, על מערכת ללא OC למעבד וכרטיס מסך 500/520.

5200.jpg

מה המערכת?

דרך אגב כמו שאמרתי כל כרטיסי הדור הישן של ATI מנצחים את כל הכרטיסים של .

תסתכלו בתמונה שNVIDIA_1 נתן. נרא לכם הגיוני ש9600XT מנצח 5950U? ומקבל פי 2 מ5700U? חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אין Ultra Shadow כי אין volume shadow, והתמיכה של הFX בVertex Shaders דיי עגלתית, המנוע הגיאומטרי שלהם מבוסס על Floating point array במקום על Vertex Shader, טעות שתוקנה רק בדור הנוכחי של הGF6.

3Dmark05 בא להראות סביבה "עתירת" שיידרים כבדים, הם מנצלים עד תום את אורך הפקודות האפשרי לכל תוכנת שיידרים. דבר כזה ביינתיים לא נראה במשחקים.

ואל תדאג nVidia ידוע בדרייברים שלה שמכילים shader replacments, אפילו בDOOM3 עשו את זה. הדרייברים שלהם במקום לענות לדרישה של המשחק, מנסים להבין מה בעצם הוא רוצה לעשות, ואם אפשר מחליפים את זה במשהו דומה שמתאים להם יותר. הפעם פיוט'ר מארק שיחקה אותה, יצרה קופיילר HLSL שמקמפל בזמן אמת שיידרים, שמתאימים לרמת התמיכה של כל כרטיס.

מה שבטוח לנבידיה הפעם צפויה עבודה קשה בליצור דרייברים שמכפילים תוצאות, אך אל תדאגו נבידיה טובה בזה, יש לה היסטוריה אורכה, של החלפת שיידרים, אופטימיזציות TNL, ועוד הרבה דברים אחרים. אני רק מקווה שהפעם FM לא תתקפל מולה כמו בדרייברי הפלא של 2003.

והמערכת שלי 3200+ גיגה של , וATI 1800pro שהומר לXT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את הכרטיס מסך שלי ב1000 ש"ח בערך כשהמחיר שלו היה 1300 ש"ח - ועדיין MPx11 יותר חשוב מאשר X10 .

וכמובן שמעבד זה לא הכל - אבל לאפשרויות OC - ה3200+ הרבה יותר עדיף - בגלל ^

מה הוכחה סופית במה שכתבת ?

יום טוב  8)

כמה קיבלת? בסביבות ה900?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה6800 סדרה טובה, הFX בזיון. אני מעדיף תמיכה בOpenGL 2.0 מאשר עוד שני שיידרים. ביינתיים יש את זה רק לכרטיסים של ATi 10800/10700. ובהתחשב שהיא פיתחה את זה בחסות ARB, אז אני מניח שיהיה לה יתרון בתמיכה מלאה, וחלקה יותר מאשר לכרטיסים העתידיים של שיכילו תמיכה בו.

הSM3.0 לא מבטיח תמיכה במשחקים עתידיים, הOpengGL2.0 כן. ככה שהקשקוש שSM3.0 זה שער לעתיד, הוא בדיוק זה - קשקוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו יש מצב שאם מופעלות אצלי תוכנות שיתוף והמחשב שלי מופעל יומיים אז זה משפיע על התוצאה בבנצ'מארק???

יכול, תלוי מה רץ ברקע, זה יכול להשפיע על נק' ספורות. תרסט ותבדוק שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישש עוד מעט זה מסיים (תורידו דרך ביטונט זה ממש מהיר)

כמה אתם אומרים שאני אקבל?

P4 1.8 GHZ

256 RAM

R9200 Se

יש מצב אני משיג יותר מ 100 ? ::)

אני אומר חבל על ההורדה ...

אתה לא תעבור את ה FPS 1 בשום בדיקה

אני גם בספק אם זה יעלה לך את הבדיקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...