3DMark 2005 הדיון הרישמי! - עמוד 9 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

3DMark 2005 הדיון הרישמי!

Holography

Recommended Posts

פששש אבל איך מתקינים אותו ? !

בבקשה תסיבר לי אחי

תוריד אותו מהכתובת שהבאתי תילחץ על המחשב שלי עם הכפתור הימני ואז MANAGE ואז תיכנס לDEVICE MANNEGER

ואז DISPLAY ADAPTER ואז יופיע לך השם של הכרטיס מסך שלך תיחץ עליו פעמיים ואז על הלשונית השנייה (DRIVER)

ואז תילחץ UPDATE DRIVER ותתקין עצמאי (תימצא את התיקייה לבד ותתן למחשב פקודה שיחפש בתיקייה הזאת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 222
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תוריד אותו מהכתובת שהבאתי תילחץ על המחשב שלי עם הכפתור הימני ואז MANAGE ואז תיכנס לDEVICE MANNEGER

ואז DISPLAY ADAPTER ואז יופיע לך השם של הכרטיס מסך שלך תיחץ עליו פעמיים ואז על הלשונית השנייה (DRIVER)

ואז תילחץ UPDATE DRIVER ותתקין עצמאי (תימצא את התיקייה לבד ותתן למחשב פקודה שיחפש בתיקייה הזאת)

אבל תראה מה הוא רושם לי :

13224.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון ל NVIDIA אני לא אמור לקבל 5,500 אני אמור לקבל לפחות 200 יותר מהבן אדם עם ה X800XT PE כי אני במהירות של מעל ULTRA EXTREME ועובדה שב 03 עברתי אותו באיזה 400 ~ 500 נקודות אבל אני לא דואג חכה עכשיו יוציאו דרייבר חדש + PATCH שיוציאו לתוכנה עצמה ואז הכל יראה אחרת !!!

בקשר ל CD-KEY

AV7CN-K2V7B-NR3VV-78QDV

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון ל NVIDIA אני לא אמור לקבל 5,500 אני אמור לקבל לפחות 200 יותר מהבן אדם עם ה X800XT PE כי אני במהירות של מעל ULTRA EXTREME ועובדה שב 03 עברתי אותו באיזה 400 ~ 500 נקודות אבל אני לא דואג חכה עכשיו יוציאו דרייבר חדש + PATCH שיוציאו לתוכנה עצמה ואז הכל יראה אחרת !!!

בקשר ל CD-KEY

AV7CN-K2V7B-NR3VV-78QDV

אההה...

לא חוקי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל CD-KEY

AV7CN-K2V7B-NR3VV-78QDV

אמרתי לפחות 5500 ...אבל אתה צריך בטוח לסגור 5500 זה המנימום ...

אבל כנראה באמת NV תיכנס לפעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מצויין !

אתה יכול להסביר לי גם < ?

כן:

1) תוריד את הקובץ של הדרייבר.

2) תפתח את הקובץ לתוך איזשהי ספריה.

3) כנס להגדרות מסך, משם ל-Settings, אחרי זה ל-Advanced, אחרי זה ל-Adapter, אז ל-Properties, אחרי זה ללשונית Driver ואז תלחץ על Update Driver.

4) תגדיר שאתה רוצה למצוא את הדרייבר בעצמך ותבחר את הספרייה שבה שמרת את הקבצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...