אתם לא תאמינו, קיבלתי את הזמנתי מ-glbsale.com! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם לא תאמינו, קיבלתי את הזמנתי מ-glbsale.com!

GRiM

Recommended Posts

ממממממ פותח התרד שומר על זכות השתיקה :-X

כנראה עוד ילד משועמם שחושב שזה מצחיק לשקר כמו אפס אמיתי

בנושא כ"כ רציני לאנשים.

אם אני טועה אני לאחר הוכחה ש"קיבלתי את הזמנתי מ-glbsale.com" אתנצל... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי אתה לא נחשב אחראי, אבל אתה שותף לדבר עבירה כי קנית ביודעין או לא ביודעין מוצר גנוב. אני מניח שאם יעלו עליהם (בהנחה שאלו מוצרים גנובים) אז אם יבקשו הרשויות להחרים את המוצרים אתה תצטרך לוותר עליהם. אבל מי יודע אולי כי הם ברוסיה ואתה פה אז זה די רחוק להחזיר אותם. אבל אני יותר הייתי חושב על ההביט המוסרי של לקנות מוצרים גנובים ולעודד גניבות >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שותף לפשע, וכל מי שחושב פה שהוא יכול לשחק אותה תמים לא ידעתי וזה קשה מאוד להוכיח שבאמת לא ידעת, לפי החוק צריך ליהיות מופעל גם שכל

ועובדה שאחרי שכולכם השתמשתם בשכל שלכם ואתם לא מאמינים שזה אמיתי ושזה גנוב, אתם שותפים לפשע, והמוכר יכול בקלות להפיל הכל עליכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממחירים כאלה קשה להתעלם, גנוב או לא גנוב.

למרות שאם הם באמת קונים כמות גדולה של מוצרים מפס ייצור ישן זה איכשהו מסתדר.

מה שיותר מטריד אותי (כאן אני פונה לפותח הת'רד) זה אם הסחורה נמצאת במצב טוב ואם היא מגיעה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי החוק קנייה באיטרנט זו קניה מרוחקת,כמו קניה בערוץ הקניות( :P),אז לכן אתה יכול לבטל את התשלום או להחזיר את המוצר תוך 14 יום מתאריך הרכישה,תתקשר לחברת האשראי שלך ותשאל.

אה ועוד משהו מחירים נחמדים פחות או יותר כמו באיבי,רק שמאיבי אני לא מפחד לקנות,מתי שאתה קונה מאיבי(כמה פעמים כבר אמרתי איבי? ;D)

יש לך עם מי לדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עובד על כולכם אני פשוט לא מאמין שהוא הזמין מוצר כזה בכזה מחיר,ושמוצר בכזה סדר גודל(פיזי) נשלח לארץ במחיר נמוך(רק המחיר של המשלוח הוא הון

), לא נתפס במכס והגיע לבית שלו עם שליח שלם ועובד זה פשוט לא הגיוני סתם עובד על אנשים כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי, אתה הולך להזמין מהם?

כן, רציתי לבצע קניה

אך לא עשיתי זאת כיוון שאין אפשרות לשלם בויזה או בpaypal - למרות שיש לוגואים גם של ויזה וגם של בכל האתר שלהם.

( וכן, רציתי להזמין ב500 $ )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...