אתם לא תאמינו, קיבלתי את הזמנתי מ-glbsale.com! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם לא תאמינו, קיבלתי את הזמנתי מ-glbsale.com!

GRiM

Recommended Posts

1. מישה, מה זתומרת אין אפשרות לשלם בויזה / ? אז איך כן משלמים ?

2. חבר רוסי שלי בשם גרישה ערך חיפוש באתרים רוסים בקשר לאתר ואכן גילה אותו במס' אתרים של השוואת מחירים (זאפ כאלו...) מה שנותן לאתר הנ"ל איזו שהיא אמינות ::)

3. בכל מקרה בבדיקה שערכתי באתר המכס והמע"מ (השם יקום דמם) שם יש רשימה של חברות ודגמים אתה בוחר מתוך הרשימה ומקבל מחיר מס ב-% התברר לי שאת המע"מ והמס אתה משלם עפ"י  המחירון  שלהם שהוא גבוה מאד ואז זה כבר לא כ"כ להיט. למרות שאיזה ליצן כאן בפורומים אמר לי פעם שלא משלמים מס על מוצרי מחשב מארה"ב?!?!

4. האם משהו מכיר איזה שהיא שיטה/ דרך להתחמק/לחסוך חלק ממחיר המיסים ? (חשבונית של 50 $ על האריזה???)

5. אבקש את מספר ה IP של האדון בן ה 15 מעפולה שפתח הת'רד (כינוי GRiM - שם מיקי) יש לי איזה עניין קטן לסגור עם רמאים  :behead:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

המס היחיד שאתה משלם על חלקי מחשב הוא מס ערך מוסף (כלומר, מע"מ..,), וזה עפ"י הקבלה שמגיעה עם החבילה, ולא שום מחירון טיפשי של המכס (כן, רק המכס מעודכן במחירים של חלקי חומרה, או כל מוצר אחר בכלל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

, ולא שום מחירון טיפשי של המכס (כן, רק המכס מעודכן במחירים של חלקי חומרה, או כל מוצר אחר בכלל).

Enc0der ידידי למה סתם לדבר, קבל-

http://147.237.72.32/Y_ISHI/C_SEIF_Page.asp

חלק מהמסכים שמופיעים באתר המכירות מופיעים במדויק במכס לדוגמה:  SyncMaster 191 N

[glbsale - http://www.glbsale.com/eng/MSSM2.html

מכס- http://147.237.72.32/Y_ISHI/SAL_KNYUT_Page.asp?SEIF=2216&TEUR_SEIF_REVERSE=%E2%F6%2F%F8%E5%E8%E9%F0%E5%EE&CHEVRA=721&SHEM_CHEVRA=SAMSUNG&SHEM_DEGEM=SYNCMASTER%2D191N&KAMUT=1

המס על הצג בלבד הינו 970 ש"ח  :hi:

אז-

א. אל תזלזלל לעולם ברשויות המס!

ב. תבדוק לפני שאתה / ""מומחים אחרים"" בפורום נותנים עצות לאחרים !!!

ג. נכון שעל רכיבי מחשב לא משלמים מכס אבל כן משלמים 17% מע"מ וזאת עפ"י המחירון של המכס ולא "עפ'י הקבלה".

סייג לחוכמה שתיקה.

בברכת שנה טובה,

גמר חתימה טובה,

master B

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תתפלא, אבל את המע"מ אתה משלם לפי הקבלה.

לא ממש מעניין אותי מה כתוב באתר המכס, אני אומר לך שבפועל אף אחד לא יפתח לך את החבילה ויבדוק מה הדגם המדוייק של המוצר שלך ("רגע, מנשה, אבל זאת גירסת ה-Deluxe של , היא כוללת גם משקפי תלת-מימד וכניסת Video IN... צריך לקחת לו עוד קצת כסף.."), אלא פשוט יסתכלו על הקבלה ויחייבו אותך לפי מה שמופיע בה, עפ"י טבלת המיסים למוצרים שונים, כלומר, נניח, \ טלוויזיות \ טלפונים וכו' - אבל לא על דגמים ספציפיים. מעניין, יש במכס מחיר מעודכן ל-iRiver H140 ? לא חשבתי כך..

אה, ואם לא הבנת, אני לא סתם זורק את זה לאוויר.. קניתי כבר מוצרים שונים מחו"ל הרבה יותר מפעם אחת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי כל השאר איך שנראה למוכס הערס ?

בכל מקרה תראה ת'ליצנים בתחתית הדף (מתחת לסמל של מ"י) רשום:

דף המידע התעדכן בתאריך 2.2.99 :s07:

שלחתי להם מייל, נראה עם תגיע תשובה עד שנת 2009 או עד שנדע אם GLB Sale נוכלים או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, שלחתי להם מייל הרגע בקשר לשפה ואם הם עושים משלוחים לארץ.

נראה לי שהסחורה היא refurbished, כלומר שאנשים החזירו אותה והיא עברה בדיקה ע"י המפעל. לא שאלתי אותם במייל, נראה לכם זה במקום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, שלחתי להם מייל הרגע בקשר לשפה ואם הם עושים משלוחים לארץ.

נראה לי שהסחורה היא refurbished, כלומר שאנשים החזירו אותה והיא עברה בדיקה ע"י המפעל. לא שאלתי אותם במייל, נראה לכם זה במקום?

פרסום באתר עצמו:

About our goods:

In our company you will not find novelties of the electronic world, since the goods sold by us

it is bought on seasonal sales of firms of manufacturers, for reduced prices.

All goods new deliver in an original packing, in a full complete set, with factory guarantee.

The note: The goods not russian.

About that how to make the order in detail is described in section Payment.

The information on cost and term of delivery is placed on page Delivery.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...