אתם לא תאמינו, קיבלתי את הזמנתי מ-glbsale.com! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם לא תאמינו, קיבלתי את הזמנתי מ-glbsale.com!

GRiM

Recommended Posts

טוב חברים, שלחתי מייל בעניין האתר לערן טל, כתב בכיר לענייני מחשבים במעריב שאני

על פי רוב תופס ממנו 

הרי השאלה ותשובתו:

אשמח לחו"ד על קניית מוצרי מחשב מהרשת,-

נתקלתי באתר - http://www.glbsale.com/eng/index.html אשר מוכר מוצרי מחשב במחירים מדהימים. ובמיוחד מסך   Sony SDM-S73 במחיר של  142$ בלבד!?

http://www.glbsale.com/eng/MSSDM.html

מברור שנעשה מול מנהל האתר הובהר לי כי הם משלוחים לארץ, עם זאת המחיר והרוסית מעוררים אצלי חשד כי מדובר בעסקה "מפוקפקת".

שאלותי הם כדלקמן:

1. האם חברת האשראי מספקת הגנה בקניה ברשת ובמידה ולא אקבל המוצר/ יעשה שימוש במס' הכרטיס ע"י גורמים פללים אהיה "מכוסה" ?

2. באופן כללי, מה העלויות של קנית מסך מחו"ל מבחינת מיסוי מע"מ ?

3. מה דעתך המקצועית,  באופן כללי, על האתר הנ"ל ?

לתשובתך אודה,

שלום, 

בהחלט אבדוק את העניין.

ממה שהספקתי להתרשם, המוצרים אינם חדשים ואפילו גובלים במילה ישנים. לא שהם משומשים אבל הם ממש לא המילה האחרונה, על כן מחירם כפי שהוא.

בכל מקרה, אבדוק את העניין יותר לעומק. זה יכול לקחת קצת זמן. אעבוד מול גורמים נוספים.

תודה על פנייתך

Eran Tal

Correspondent

Maariv Daily News Paper

www.NRG.co.il

טוב אז הוא שלח לי תשובתו הסופית:

שלום רן,

לקח לי המון זמן לבדוק את האתר ולתחקר אנשים שמכירים או נמצאים בתחום. שלחתי מיילים למנהלים דרך אנשי קשר (לא עיתונאים, בכדי לבדוק אוטנטיות ). בסופו של דבר, על פי שמועות שהגיעו לאוזני, הגעתי למסקנה אין טעם לרכוש באתר הזה. כמו כן, הם לא החזירו מיילים והיה קשה להשיגם. בכל אופן, גם מבחינה הגיונית עדיף לא לרכוש מאתר שאינך יודע אם הוא מהימן או לא. המחירים אומנם מפתים וזולים אך עדיף לא לשים את כרטיס האשראי שלך על קרן הצבי. לך תדע מי יכול לעמוד מאחורי האתר. עצתי שתיזהר בדברים אלו. כבר קרו מקרים מעולם, ואם מישהו יחליט שם לחמוד לצאן ולגנוב את כספך, תחשוב איך אתה יכול להחזיר אותו, לטוס לרוסיה ולחפש? להתלונן אצל המשטרה הרוסית? לא שווה. לפעמים הזול יוצא יקר...

Eran Tal

Correspondent

Maariv Daily News Paper

www.NRG.co.il

נראה לי שאני לא יבצע שם רכישה. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...