שאלה על OC לכרטיס מסך 6800GT של אלבטרון ! - עמוד 11 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על OC לכרטיס מסך 6800GT של אלבטרון !

Nvidia_1

Recommended Posts

• תגובות 168
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חח תוצאות אתה מדבר כאילו באמת יהיה הבדל אתם יכולים להתלהב שיש לכם עוד 10 FPS אתם לא תרגישו את זה סתם קניתם סתם התאמצתם.

דרך אגב דום שלוש רץ בלי בעיה על 60 FPS עם הכרטיס הזה ככה גם פאר קריי HL2 אני עדיין לא יודע כי הוא לא יצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה מקומות יש FPS נמוך ???

בכל משחק ששיחקתי בוא עד הלום, הכרטיס לא ירד מ60 FPS שקיבלתי ב 3 וב FARCRY עם פילטרים.

ובין 60 - ל70 אתה ממש אבל ממש לא תרגיש הבדל

אלא עם כן זה Counter Strike שגם ככה יש שם 300 FPS

אז עם בא לך להשקיע ( לבזבז ) כסף על דבר שאולי יעזור לך רק בעוד איזה שנה כיצאו משחקים באמת חזקים ואז באמת תצרטך OC כי לא תוכל לשחק בהם :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לפני כמה חודשים שיצאו ה 9800PRO/XT אמרו למה לעשות OC וכולםםםם עושים !! בקיצור OC זה לא רק עוד 10FPS זה כיף !! אז הוא יכול לקנות ואוליי להגיע ל 450/1200 ויש לו כרטיס שעולה 2000 שקל יותר !!! אז מה רע ??? שווה את ה 100 ומשהו שקל על הקירור !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל גדול בין ה9800/PRO/XT לבין הכרטיסים החדשים, השיפור בכרטיסים החדשים הוא הרבה הרבה יותר גדול דבר שני ב9800 פרו הוציאו יותר מ10FPS לאחר OC והעובדה החשובה ביותר היא שהOC הועיל במידה מסויימת והורגש במשחקים כבדים.

במקרה הזה גם השיפור בביצועים על הבנצ' הוא לא גדול במשחק הוא לא מורגש בסדר אתה רוצה תעשה Oב אבל סתם להוציא 160 שקל על זה לא שווה.

שמע סך הכול אני מסכים שבשביל מישהו שקנה את הכרטיס הזה וומתכנן לזרוק מעבד 2.4 זה כלום כסף, וואלה הנה רעיון לפותח התרד תנסה לעשות OC למעבד שלך ולייצב אותו על 2.8-3.0, ככה תנצל את הכרטיס הרבה יותר טוב, תקבל מחשב יותר מהיר ותחסוך את הכסף של מעבד חדש, וזה לא אמור לעלות לך כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח !!

לעשות OC למעבד ...

מישהו יכול לעזור לי בזה ?

תקנה תקירור לכרטיס מסך+למעבד תקנה זלמן7000A-CU+2 מאווררים של 120 סתם שיהיו לקרר תמארז... ותבדוק איזה יש לך ועד כמה הוא מתאים לOC ואז תעשה OC חזק... אהה ותקנה אטמי אוזניים למקרה שנפלת אל חרא מאווררים חח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...