שאלה מציקה ביותר לגביי הקיום של אלוהים.... הרחבתי תשאלה נא לקרוא בעמוד הראשון! - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה מציקה ביותר לגביי הקיום של אלוהים.... הרחבתי תשאלה נא לקרוא בעמוד הראשון!

ORANGEJUICED

Recommended Posts

טוב ...מישהו כאן הציע לפתוח פורום שאהידים ...

אז אני בעד

ואני חושב שמפגש הפורום הראשון שלנו צריך להיות בהרצאה של הרב אמנון יצחק....

וברצינות ...יש לי מסביב לבית 3 ביתי כנסת ובמרחק הליכה (5 דקות לכל כיוון עוד 4)

הייתי במליון הרצאות (חבר ילדות טוב שלי חזר בתשובה)

והכל בולשיט אחד גדול , הדת בסך הכל סותמת חורים...

מה לעשות אנחנו בסך הכל ג'וק ביקום ויש מליון דברים שאנחנו לא יודעים ויש אנשים שקשה להם עם זה אז הם פונים לדת ואז כל שאלה שאין עליה תשובה הרב אומר כי ככה אלוהים עשה\רצה.

אז יאללה גילי בהרצאה הבאה אני מוכן לבוא איתך ואני בטוח שאני אפילו יהנה...זה כמו מופע סטנדאפ בשבילי (וכל בן אדם עם שכל היה נקרע מצחוק מהשטויות שהולכות במקומות האלו)

עכשיו תסביר לי גילי למה הדת שלך נכונה? מה עושה את האמונה שלך יותר אמיתית מהאמונה של הנוצרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 273
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב ...מישהו כאן הציע לפתוח פורום שאהידים ...

אז אני בעד

זה ממש לא מתאים, ההשוואה הזאת לא במקום

ואני חושב שמפגש הפורום הראשון שלנו צריך להיות בהרצאה של הרב אמנון יצחק....

וברצינות ...יש לי מסביב לבית 3 ביתי כנסת ובמרחק הליכה (5 דקות לכל כיוון עוד 4)

הייתי במליון הרצאות (חבר ילדות טוב שלי חזר בתשובה)

והכל בולשיט אחד גדול , הדת בסך הכל סותמת חורים...

מה לעשות אנחנו בסך הכל ג'וק ביקום ויש מליון דברים שאנחנו לא יודעים ויש אנשים שקשה להם עם זה אז הם פונים לדת ואז כל שאלה שאין עליה תשובה הרב אומר כי ככה אלוהים עשה\רצה.

היה עוזר אם היית כותב "לדעתי", הרי אתה לא מתיימר לדעת את האמת המוחלטת. יש עוד כמה ג'וקים חוץ ממך.

עכשיו תסביר לי גילי למה הדת שלך נכונה? מה עושה את האמונה שלך יותר אמיתית מהאמונה של הנוצרים?

למה שיסביר לך עם גישה כזאת. אתה לא רוצה לדעת מה הוא חושב. אתה מנסה להתגרות בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה צודק (באמת חלק מהדברים באמת נאמרו בטון מזלזל)

אבל ההשוואה לשהאידים כן מתבקשת כי הוא אמר למות למען קידוש השם וזה בדיוק מה שהם עושים

והמשפט האחרון שם אמור לגרות אותו לתת תשובה ולא להתגרות בו וזה לא אותו הדבר...

אני יהודי (כי ככה רשמו לי בתעודת הזהות כשנולדתי) אבל אני חושב שליהודים כעם יש בעיה מרכזית והיא הזלזול בשאר הדתות והעמים שמסביבם

ועד שלא נצא מהרגשת העליונות הזו אנחנו לא יכולים לבוא בטענות לעולם ש"שונאים" אותנו

ויאללה אינטגראל בהזדמנות זו ספר מה הדעה שלך באמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח עכשיו הצחקת אותי זלזול?,הדת היהודית היא הדת היחידה שלא מזלזלת בדתות אחרות לא שמעת על המשפט "איש באמונתו יחיה", בדת היהודית גם לא רשום שום דבר על מסעות צלב או על מוות למען קידוש השם ההפך הוא הנכון על פי התנ"ך אסור לאדם למות בגלל הדת זאת אומרת שאם ביום כיפור אתה מתעלף נגיד אתה חייב לאכול חייב ולא להמשיך לצום ולמות.

מהבחינה הזאת אתה טועה הדת היהודית היא דת מוסרית מאוד לא כמו הנצרות והאיסלאם.

וההשוואה לשהידים בכול מקרה לא מתאימה מכיוון שהשהידים מתים בשביל להרוג יהודים ובשביל קידוש השם גילי התכוון שאם נגיד מישהו יבוא ישאל אותך אתה יהודי? ותענה לו כן ותמות זה מוות על קידוש השם, עכשיו תכלס זה די נכון עזוב תדת אסור לך להתכחש ליהדותך זה פשוט אסור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יהודי כי ככה רשמו לי בתעודת הזהות כשנולדתי

אני חושב שהיום כבר לא רושמים את זה בתז

דרך אגב על כל התשובות האלה שאמנון יצחק ימצא תהיה בטוח שיש 1000 נוצרים שיצליחו להוכיח שישו עשה את זה או משהו כזה

היה על זה בדיחה בסאות'פארק שכל האנשים מכל הדתות הגיעו לגיהנום והם שאלו "אז מה הדת הנכונה" ואמרו להם שם שהמורמנים זאת הדת הנכונה

אמנם מדובר בבדיחה אבל בכל זאת מעלה שאלה חשובה

יש יותר ממליון דתות

איך אני יודע שאני בדת הנכונה?

הסיכויי שלי הוא אחד למיליון...

כלומר עדיף מראש לא לנסות

נו וברור...איש באמונתו ייחיה אבל בואו נשמיד את כל העמלקים ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו תכלס זה די נכון עזוב תדת אסור לך להתכחש ליהדותך זה פשוט אסור!

אני לא מתכחש ליהדותי

אני מתכחש לכל הפירושים שבעל פה\כתב שנוצרו לדת במשך השנים

כמו אל תאכל גדי בחלב אימושמישהו רשם כאן מקודם שזה המשפט הכי נכון שיש מבחינה חקלאית כדי שלא תגרום להשמדת גזע והקשר בינו לבין לערבב חלב ובשר הוא מקרי בהחלט

ועוד הרבה שטיויות במיץ...היום כל רב מוציא פסיקה חדשה ובמקום לבוא ולהקל על המאמינים עושים להם חיים קשים

נוצר איזה מצב שמי שסובל יותר הוא כאילו סובל בשביל להגדיל את האמונה שלו

הדת צריכה להתפתח ובמקום זה היא הולכת אחורה באיזה שהוא שלב כאילו סגרו את הדת היהודית לעולם והיא נשארה תקועה לפני 1000 שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ההשוואה לשהאידים כן מתבקשת כי הוא אמר למות למען קידוש השם וזה בדיוק מה שהם עושים

אבל הוא דיבר על אנשים שמתו כדי להגן על זהותם וכבודם ולא כדי לרצוח חפים מפשע בשביל 70 בתולות או כמה אלפי דולרים למשפחה (תמיד אני מקווה שבאמת יקבלו 70 אבל במקום בתולות - כושים 2 מטר, בלי וזלין, על יבש, עם קוצים ופה אני אעצור). עריכה: תסלחו לי על הסגנון, אבל המילה הזאת שהיד פשוט מטריפה אותי - רוצח שפל זו הרבה יותר מתאים.  :angryfire:

והמשפט האחרון שם אמור לגרות אותו לתת תשובה ולא להתגרות בו וזה לא אותו הדבר...

אפשר פשוט לשאול במקום לעשות מניפולציות. זה קצת מעליב כשאנשים מנסים להוליך אותך באף

אני יהודי (כי ככה רשמו לי בתעודת הזהות כשנולדתי) אבל אני חושב שליהודים כעם יש בעיה מרכזית והיא הזלזול בשאר הדתות והעמים שמסביבם

ועד שלא נצא מהרגשת העליונות הזו אנחנו לא יכולים לבוא בטענות לעולם ש"שונאים" אותנו

ויאללה אינטגראל בהזדמנות זו ספר מה הדעה שלך באמת...

את הדעה שלי אמרתי לכל אורך הטרד.

אני מסכים עם מה שאתה אומר - חלקית, וגם אמרתי את זה קודם. הבעיה היא לא הדת, הבעיה היא מה האנשים עושים ממנה ועשו ממנה. וגם פה יש אנשים ויש אנשים ככה שאי אפשר לשים את כולם באותו הסל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח עכשיו הצחקת אותי זלזול?,הדת היהודית היא הדת היחידה שלא מזלזלת בדתות אחרות לא שמעת על המשפט "איש באמונתו יחיה", בדת היהודית גם לא רשום שום דבר על מסעות צלב או על מוות למען קידוש השם ההפך הוא הנכון על פי התנ"ך אסור לאדם למות בגלל הדת זאת אומרת שאם ביום כיפור אתה מתעלף נגיד אתה חייב לאכול חייב ולא להמשיך לצום ולמות.

מהבחינה הזאת אתה טועה הדת היהודית היא דת מוסרית מאוד לא כמו הנצרות והאיסלאם.

וההשוואה לשהידים בכול מקרה לא מתאימה מכיוון שהשהידים מתים בשביל להרוג יהודים ובשביל קידוש השם גילי התכוון שאם נגיד מישהו יבוא ישאל אותך אתה יהודי? ותענה לו כן ותמות זה מוות על קידוש השם, עכשיו תכלס זה די נכון עזוב תדת אסור לך להתכחש ליהדותך זה פשוט אסור!

לידיעתך יש לפי הדת 3 דברים שהם בגדר יהרג ובל יעבור:

1. רצח

2. גילוי עריות

3. חילול השם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok i dont believe in god. i have no reason to. i dont think it makes any difference . now i do thing this thread was good..but some ppl just messed it up...that dude that said that wel all northies and that why we dont belevethats just so wrong:i lve in rehovot!

as for all the meaningfull opinions: i dont believe that we will ever know. ive read alot of books about that all that leads to this: god exist only in the minds of ppl how want him to

btw i do think that we should open a shahid forum....would be interesting

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שיש תשובה לכל דבר,

אני אישית לא יודע אותה , אולי רק בגלל זה קמה לה מדינת היהודים , או אולי סיבות מסיבות אחרות.

אבל פשוט תעזוב את השאלה הזאת , תחייה איך שבא לך ואיך שאתה מאמין. (אני אישית כן מאמין באלוהים, וכן מאמין בחיים אחרי המוות וכל מה שקשור בזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9

הראשון לא נחשב

אבל יש עוד מצוות חוץ מעשרת הדיברות שהן יהרג ובל יעבור

אם מישהו אומר לך : גנוב מחבר שלך או שאני הורג אותך, לפי הדת אתה הולך וגונב ממנו.

לא כל הדיברות הן יהרג ובל יעבור, למעשה רק לא תרצח והראשונה (כן כן זאת שאמרת להתעלם ממנה): אני ה' אלוהיך שבאה עם לא יהיו לך אלוהים אחרים על פני.

כבד את יום השבת לקדשו? הרי בפירוש אומרים פיקוח נפש דוחה שבת....

בקיצור BURTON, לא תמיד צריך להגיב. מילא לטעות אבל חבל להטעות. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...