RADEON 8500... בבקשה עזרה :( - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RADEON 8500... בבקשה עזרה :(

puNani

Recommended Posts

ברוור ניסית להקשר לזיגזג ופשוט להחליף את הכרטיס אל תנסה לפתור את זה (מה שניסיתי להגיד לך בלג בעומר)

פשוט לך ותחליף לא עוזר.... אז תתחיל לשחק עם המחשב שלך לא ממולץ לשחק סתם עם ההגדרות של הביוס

פשוט יכול מאוד להיות שהכרטיס שלך פגום... אם יש אחריות יחליפו בלי בעיה....

ותאמין לי אם כל השטויות של ביצועים וזול הgforce לא עושה כל כך הרבה בעיות ותומך בהכל אם יש לך בעיות ונמאס פשוט תחליף ל

Ti200 ומעלה אולי יש לי פחות fps אבל אני לא מתעצבן מדברים כמו שיש לך...

עוד לא הבנת שהוא קנה את הכרטיס בחו"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח RnGKay

ברוור ניסית להקשר לזיגזג ופשוט להחליף את הכרטיס אל תנסה לפתור את זה (מה שניסיתי להגיד לך בלג בעומר)

פשוט לך ותחליף לא עוזר.... אז תתחיל לשחק עם המחשב שלך לא ממולץ לשחק סתם עם ההגדרות של הביוס

פשוט יכול מאוד להיות שהכרטיס שלך פגום... אם יש אחריות יחליפו בלי בעיה....

ותאמין לי אם כל השטויות של ביצועים וזול הgforce לא עושה כל כך הרבה בעיות ותומך בהכל אם יש לך בעיות ונמאס פשוט תחליף ל

Ti200 ומעלה אולי יש לי פחות fps אבל אני לא מתעצבן מדברים כמו שיש לך...

איזה שטויות! איזה שטוית! הוא אמר שהכרטיס עובד במשחקים מסויימים ובמשחקים אחרים לא אז ברור שהבעיה היא לא בכרטיס! מניסיון אישי אני יודע שחלק מהבעיות שציינת הם במערכת הפעלה אך למשחקים מסויימים יש פאצ'ים שמתקנים את הבעיות!

PUNANI אני אישית יודע שלמשחק טוני הוק 3 יש פאצ' לסוג כזה של בעיות אז אם תחפש טוב תמצא!

TAZOK תסביר לי למה בדיוק אסור "לשחק" עם ההגדרות של הביוס? ההגדרות האלה הן בדיוק מה שמשתמע - הן הגדרות שאמורות להגדיר את דרך הפעולה של המחשב אז זה ברור וטבעי שאם משהו לא פועל אז צריך לנסות ולשנות את ההגדרות האלה על מנת לסדר את הבעיה!

ורק להשכלתך הכללית הראדואון המדובר עובר גם בטכנולוגיה גם במהירות וגם באיכות כל GF3 ! אז אין שום סיבה להחליף ל GF!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ....

בתור אחד בלי ATI

אבל עם עבר לא קל עם וGraphic card

אני יכול להגיד לך כמעט בברור שיש איזו שהיא אי התאמה בין לאחד הרכיבים

או בעיית דריברים שעדיין לא מושלמים לכל מחשב....

ההצעה שלי...

נסה קודם לשנות בBIOS

את הAGP APERTUNE (משהו כזה :))

למחצית הזיכרון שלך... (לי זה הוסיף ביצועים במשחקים, ומכיוון שMaphisto נתן רעיון של בעיית אז לך תדע

ההמלצה השנייה והמשמעותית....

תתקין ME

לא אכפת לי מה כולם יגידו היא מעולה עם תמיכה נפלאה

בעיות דריברים אי אפשר להגיד עלייה והיא מושלמת לADSL מבחינת פינגים

(היא חרא לפינג רק לבעלי מודם- בהשוואה לXP)

הקיצר..

תפרמט, תתקין הכל, תהנה מהביצועים

ואם ממש תרצה תתקין גם אותה על ME

היה לי בעיה דומה מאוד

בסוף חזרתי לME

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס שלי באמת לא מהארץ... ועידכנתי את הביוס, את ה VIA 4 in 1... בקשר ל APATURE SIZE ניסתי האמת לשנות לפי שתיים מהזיכרון, לא לחצי... היה כתוב את זה באתר ההוא לטיפים על ... ברח לי השם...

בכל מקרה גם ניסיתי לשנות את ה AGP FAST WRITE לשני המצבים כמו שכתבו לי ATI ואותן תוצאות.. זה כל הזמן נכנס ל INFINITE LOOP ונתקע... אני ממש מתחיל להתייאש... נחכה לדרייברים חדשים. ATI ממש מאכזבים בקצב העדכון שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...