RADEON 8500... בבקשה עזרה :( - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RADEON 8500... בבקשה עזרה :(

puNani

Recommended Posts

טוב זה לא יכול להימשך ככה... לא נראה לי שהרדאון שלי דפוק - הוא עובד פיקס במשחקים מסויימים (למשל AVP2 שתומך בו) וחלק מהמשחקים החדשים.. .אבל ברוב המשחקים - FREEDOM FORCE, TONY HAWK 3 ועכשיו גם ב TRIBES 2 הוא פשוט נקתע לי באמעצ המשחק ומאתחל את עצמו...

בדקתי והכרטיס לא מתחמם יתר על המידה, כנ"ל לגבי המעבד והכל... אני כבר נואש... יש לי את הדרייברים הכי חדשים, אין שום התנגשות חומרה/תוכנה ועדיין זה נתקע בלי שום אזהרה, בלי שום EROOR MESSAGE... המשחק נתקע ומתחיל מהתחלה את המחשב.

עכשיו גם קיבלתי את המשחק OPERATION FLASHPOINT (מקורי) והורדתי את כל העדכונים האחרונים והכל ולמרות שכתוב שהמשחק תומך ב - לא משנה באיזה הגדרות ניסיתי - המשחק נראה בצורה לא ברורה - הכל בנוי ממן משולשים לא מובנים...

בקיצור נאי מאד מיאש ומואכזב מהכרטיס... אויל תגיע הישועה ומישהו יעזור לי לסדר בבקשה את הבעיה הנוראית הזאת? :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ההצעה כבר הועלתה בעבר.. במקרה הקיצוני אני אעשה א תזה אבל הקטע הוא שכשקיבלתי תא המחשב מזיגזג (אחרי שהם פירמטו, חילקו את ההארדדיסק ל 3 כוננים של 25 ג'יגה והתקינו WINXP) אז המשחק הראשון שהתקנתי עלי וזה אנריל וזה היה נתקע... אבל חשבתי עכשיו על משהו:

בהתחלה התקינו לי את ה WINXP בעברית מלאה (עם ההתחל בצד ימין והחרא הזה) אז ביקשתי מהם שישנו אז יכול להיות שהתקינו את הגרסא האנגלית תומכת עברית על העברית או משהו כזה וזה גורם להתנגשויות..? כי מישהו אמר לי לשנות בהגדרות האזוריות לאנגלית וזה ייסדר את העסק... למרות שזה לא נראה לי העניין... מה אתם חושבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה מה שהכיל הקובץ הנ"ל:

//

// Watchdog Event Log File

//

LogType: Watchdog

Created: 2002-04-30 15:17:53

TimeZone: -120 - Jerusalem Standard Time

WindowsVersion: XP

EventType: 0xEA - Thread Stuck in Device Driver

//

// The driver for the display device got stuck in an infinite loop. This

// usually indicates a problem with the device itself or with the device

// driver programming the hardware incorrectly. Please check with your

// display device vendor for any driver updates.

//

ShutdownCount: 103

Shutdown: 0

EventCount: 21

BreakCount: 21

BugcheckTriggered: 1

DebuggerNotPresent: 1

DriverName: ati2dvag

EventFlag: 1

DeviceClass: Display

DeviceDescription: 8500

HardwareID: PCI\VEN_1002&DEV_514C&SUBSYS_013A1002&REV_00

Manufacturer: ATI Technologies Inc.

DriverFixedFileInfo: FEEF04BD 00010000 0006000D 000A17B7 0006000D 000A17B7 0000003F 00000008 00040004 00000003 00000004 00000000 00000000

DriverCompanyName: ATI Technologies Inc.

DriverFileDescription: ATI WindowsNT Display Driver

DriverFileVersion: 6.13.10.6071

DriverInternalName: ati2dvag.dll

DriverLegalCopyright: Copyright © 1998-2002 ATI Technologies Inc.

DriverOriginalFilename: ati2dvag.dll

DriverProductName: ATI Family

DriverProductVersion: 5.1.2600.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שכתוב הבעיה היא שיש משהו עם INFINITE LOOP שגורם למחשב להיתקע אבל אין לי מושג מה לעשות... מישהו כתב כאן פעם משהו בקשר ל INFINITE LOOP... אני מצטער ששכחתי מה הוא אמר.. למישהו יש מושג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי היום את הכרטיס הזה ועשיתי פורמט טוב!!!

התקנתי דריור אחרון

הכל כמו שצריך

אבל יש בעיות לדומע משחק מקס פיין לא עובד

COMANCHE4 ממש זוכל וניתקע

ב 2001

החלק של DRAGOTIK כזדה מרצד ולא חלק לגמריי

מישה יעזור????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז לפי הבנתי האינפינט לופ שלך נגרם בגגל אי יכולת הכרטיס למשוך דברים מהזכרון שלו - דבר שיכול לניות בגלל תקלה בכרטיס אבל אני בספק.

בו נחשוב רגע :

יכול להיות שיש לכם בעיה במתח על ה AGP או בעיה בהגרות ביוס לגבי ה AGP.

המעבד הגרפי על הכרטיס הוא כמו מעבר רגיל צריך 1.5-1.9 וולט אבל הזכרונות שלו צריכים 2.5 עד 3.3 ואם יש בעית מתחים אז הזכרונות הם אלה שנתקעים. כאמור הכרטיסים של ATI הם זוללי חשמל יותר גדולים מ - זה לדעתי הבעיה .

אפשרות שניה זה בעיה בהגדרות של FAST WRITE וכל אלה בביוס. בבקשה תקראו בספר בדיוק מה הכרטיס יכול ומה לוח האם יכול לתת !!. לדוגמה אם הלוח אם לא נותן FAST WRITE או SUDE BAND ADERESING ואם מפעילים את האופציה או שהיא קימת בכרטיס כדיפולט אז צריך לבטל , זה יגרום ללוח לקפיצות במידע המגיע ל כרטיס.

לפעמים אני חושב שכרטיס של ATI צריך ממש לעבוד בכדי לקבל את התמורה לכסף כי זה ליחידי סגולה בלבד.

זה ממש בעיה קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ לא חשבתי על זה אני אנסה

אבל כללית יש לי חבר שהסביר לי קצת ובביוס ההגדרות הם:

AGP MODE: x4

AGP Fast Write: Disabled

AGP read synchonyzation: Disabled

אבל יש כמה דברים שאני לא מבין מה הם (יש לי לוח אם 7-VTXH):

Top Performance: (on/off)

אבל כללית בנושא ה AGP נראה לי שזה בסדר אבל אני אבדוק בחוברת הוראות אולי אתה צודק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוור ניסית להקשר לזיגזג ופשוט להחליף את הכרטיס אל תנסה לפתור את זה (מה שניסיתי להגיד לך בלג בעומר)

פשוט לך ותחליף לא עוזר.... אז תתחיל לשחק עם המחשב שלך לא ממולץ לשחק סתם עם ההגדרות של הביוס

פשוט יכול מאוד להיות שהכרטיס שלך פגום... אם יש אחריות יחליפו בלי בעיה....

ותאמין לי אם כל השטויות של ביצועים וזול הgforce לא עושה כל כך הרבה בעיות ותומך בהכל אם יש לך בעיות ונמאס פשוט תחליף ל

Ti200 ומעלה אולי יש לי פחות fps אבל אני לא מתעצבן מדברים כמו שיש לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...