חגיגית ורישמית אני מכריז על כך שהשגתי את המטרה שלי! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חגיגית ורישמית אני מכריז על כך שהשגתי את המטרה שלי!

ילד-hw

Recommended Posts

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"כדורסל למשל כוח אנאירובי (מה שמקבלים ממשקולות) פחות משמעותי. צריכים את זה כדי להילחם על ריבאונד, או בשביל הגנה וכאלה, פחות בשביל המשחק עצמו. גארדים למשל לא ממש צריכים להיות חזקים פיסית. "

מה שאמרת כל כך לא נכון שזה מפחיד... :\ גארדים לא רק צריכים, אלא חייבים להיות חזקים. אם אנחנו כמובן מדברים על הגארדים הטובים באמת, אלה שמשחקים בנבא... גארד חייב להיות חזק מכמה סיבות:

א. אם הוא יהיה חלש, הוא יתקשה לשמור, ואז שחקנים יותר חזקים ממנו יקלעו עליו בקלות.

ב. אם הוא יהיה חלש, יהיה לו קשה לסיים מהלכים שדורשים פיזיות... למשל גארד אולי לא צריך כח בשביל לקלוע כשלא שומרים עליו, אבל הוא חייב כח אם הוא רוצה לעשות כניסות לסל, ולקלוע תוך כדי מגע עם השומר שלך...

תסתכל על הגארדים הטובים ביותר בעולם, אלה שמשחקים בנבא... קובי בריאנט, מקגריידי, ג'ורדן ופיפן(בזמנם, ובמיוחד פיפן)... הם כולם רק שרירים... גארד טוב לא חייב להיות חזק, אבל גארד שרוצה להתחרות ברמות הגבוהות ביותר ח-י-י-ב להיות חזק.

ומה שאמרת אגב די סותר את עצמו... "צריכים את זה בשביל הגנה, פחות בשביל המשחק עצמו"... הגנה הוא חלק לא פחות, ואולי יותר גדול מהמשחק מאשר ההתקפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה להגיד לך שגורדן ופיפן לא היו גארדיים

ג'ורדן שיחק SG ו פיפן SF או PF

הם גם ריכזו לפעמים אבל זה לא היה התפקיד שלהם

אבל אי אפשר לקחת את ד'ורגן כדוגמה כי הוא עשה הכול על המגרש...!!!!

ופיפן גם.. אבל לרוב הוא לא ריכז

אח אח

ג'ורדן פיפן רודמן הארפר לונגלי וקוקצ'

אל אלוהים!!!! לונגלי :) שמעו הוא היה טוב אין מה לדבר :)

ואני יודע שזה 6 שחקנים:)

אלא בעיקר השחקנים שעשו תבולס באותם הימים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו כל הכבוד (:

אני דווקא מנסה להגדיל את המסה שלי כרגע בגוף, לא בשומנים בשרירים, ועליתי ב-8 קילוגרם בחופש ואני מנופח עכשיו משהו מדהים :>

על מה התאמנת שהרזת כלכך הרבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שחיתי פעם מלא כל יום והיו לי שרירים בידים ובגב משהו בן ז!*ה

והדופק במאמץ ובלא מאמץ היה נמוך יחסית וזה מאוד מפתח את הסיבולת לב ראיה אני בדרך כלל שחיתי 1.5 2.0 ואז פעם אחת שחיתי 4 קילומטרים שזה לקח לי שעתים אני כמעט הקאתי מזה זה היה קשה מות!!!

כשאני שוחה זה לא משעמם אני הרבה פעמים חושב על כל מיני דברים ובגלל זה זה מקל עלי

ומישהו יודע איך לעשות שיראו את הורידים בשרירים?? אפילו קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לך שיראו את הורידים בשרירים? זה די מגעיל... אם אתה בכ"ז רוצה אתה יכול לעשות כזה דבר:

שב על כיסא/מיטה/ETC, שים את הידיים ככה שאמות שוכבות על הרגליים, קח משקולות (לא חובה כבדות במיוחד) ותרים את המשקולות רק עם הכף יד, היד עצמה לא עולה אלא רק הכף יד וזה ינפח לך את השרירים בידיים. שוב, אני לא מבין למה אתה רוצה כזה דבר, אבל שיהיה בהצלחה... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה התאוריה אומרת, אבל אישית שחייה הרבה יותר מעייפת אותי מריצה.

אני רץ בערך שלוש פעמים בשבוע 8 ק"מ בארבעים עד ארבעים וחמש דקות. זה כמעט ולא מאמץ בכלל, שתי דקות אחרי שמסיימים כבר לא מרגישים כל זכר לריצה.

בשחייה לעומת זאת, אני מסוגל לשחות שעה, אבל שחיית חזה בסגנון סבתא. ברגע שאני עובר לחתירה אחרי 5 עד 10 דקות פשוט אי אפשר יותר.

חוצמזה, יש גם אלמנטים גנטיים. יש אנשים שפשוט לא מסוגלים לעמוד במאמץ לאורך זמן, גם אם הם בכושר סביר יחסית.

למרות שאני עובד על אימונים אירוביים כבר שמונה חדשים, קצב לב במנוחה קרוב ל 90, ובמאמץ קצת מעל 200, שזה חריג. ככה זה וזה לא משתנה ואין מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לך שיראו את הורידים בשרירים? זה די מגעיל... אם אתה בכ"ז רוצה אתה יכול לעשות כזה דבר:

שב על כיסא/מיטה/ETC, שים את הידיים ככה שאמות שוכבות על הרגליים, קח משקולות (לא חובה כבדות במיוחד) ותרים את המשקולות רק עם הכף יד, היד עצמה לא עולה אלא רק הכף יד וזה ינפח לך את השרירים בידיים. שוב, אני לא מבין למה אתה רוצה כזה דבר, אבל שיהיה בהצלחה...  :xyxthumbs:

זה גם לא טוב אחי זה כאילו אתה ממש ממש מאמץ את היד וקורע אותה וזה לא בריא :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הורידים נראים לי יפים זה כאילו מראה שיש לך שרירים.

הדופק שלי בלא מאמץ זה 50-55  ובמאמץ חזק מאוד מאוד (ריצה) 130

ובמאמץ ככה ככה זה 95

סבבה אני יעשה בלי שטויות

יש והיום מחליפים לי את התוכנית בחדר כושר!!!! (יותר מתקנים וכל מיני שטויות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה שאמרת אגב די סותר את עצמו... "צריכים את זה בשביל הגנה, פחות בשביל המשחק עצמו"... הגנה הוא חלק לא פחות, ואולי יותר גדול מהמשחק מאשר ההתקפה.

נו....

אל תתפוס אותי במילה.. התכוונתי לשליטה בכדור, קליעה וכו'... ברור שהגנה זה חלק בלתי נפרד מהמשחק.

חוצמזה, פוינט גארדים, קלעים וכו' לא אמורים להכנס בכוח לסל. ברור שיש כאלה שעושים את זה ועושים את זה טוב, אבל זה כי הם וורסטיליים. היום כמעט כל השחקנים ברמות הבכירות לא משחקים רק עמדה אחת, אלא מרכזים, שומרים, קולעים, מטביעים, חוטפים, נכנסים לסל...

ברור שבשביל זה צריך כח. להעיף סנטר בגובה 2.30 ששוקל 120 זה לא עניין פשוט... אבל זאת לא המטרה. שים לב שהרבה מהלכים של כניסה לסל הם ביצועים אתלטיים, וכנ"ל לגבי שמירה. לא כ"כ רואים את השחקנים הקטנים נכנסים עם כל הגוף בכוח לסל, כמו סנטרים. בשביל זה יש אותם...

ושוב פעם, זה ששחקנים מתפקדים בכמה עמדות (וכן, כבר ראיתי גארדים ופוינטים שעומדים כסנטרים), לא אומר כלום על "הדרישות" של "התפקיד המקורי" שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב תקרא עוד פעם את ההודעה שלי... אתה צריך להבין ששחקן, כשהוא לא עושה הגנה, הוא לא שווה הרבה. בגלל זה אתה רואה את שאראס, שהוא לא טוב בהגנה, אבל מדהים בהתקפה, מחוץ לנבא... 30 קבוצות לא מצאו לנכון לצרף אותו לסגל שלהן... וזה שהמאמנים אומרים ששאראס לא יצליח בנבא בגלל שהוא לא יוכל להתמודד עם סוג המשחק שם, זה רק בגלל שהוא לא חזק ומהיר מספיק.

שחקן חלש הוא חור בהגנה. בNBA, איפה שהמשחק מבוסס הרבה יותר על 1 על 1 או 2 על 2, חייבים שהשמירה האישית תהיה טובה מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה ממש לא משנה כי אי אפשר להתחיל לשחות בתור שמן

צריך קודם לרוץ ופקלי כוח שכוללים שכיבות שמיכה בטן ומתח וקצת משקולות

כל זה בהדרגה , וא זאחרי שהו הוריד את ה"מעטפה" הוא יכול להתחיל לשחות ולבנות כנפיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...