מאיפה אני יכול לקנות HL שבעזרתו אני יוכל לשחק CS 1.6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאיפה אני יכול לקנות HL שבעזרתו אני יוכל לשחק CS 1.6

FARKASH7

Recommended Posts

ב1.5 לא הייתה בעיה חבר שלי הביא לי איזה CD-KEY גנוב כנראה אבל ב1.6 הוא לא עובד בנתיים אני וחבר משחקים על אותו ID אבל אני רוצה לפתוח אחד משלי הבעיה שאני לא יודע מאיפה לקנות HL שהCD-KEY שלו יתאים, הייתי באופיס דיפו אבל שם הם אמרו שהHL לא יתאים בשביל זה (למרות שהוא היה HL רגיל לא כזה כחול) ממש אין לי מושג מאיפה אני יכול לקנות אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה אמרתי שמה שראיתי היה הHL הרגיל כתום איך שתקרא לזה, לא הכחול ובכול זאת הם אמרו(אופיס דיפו) שזה לא יתאים וגם על האריזה היה רשום לא תומך במשחק הרשת למה אתה לא קורא?

מישהו יודע מאיפה אני יכול לקנות HL עם CD-KEY שיתאים ל1.6?????????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע אם אתה רוצה לשחק ב-CS 1.6 אתה צריך לקנות CS:CZ או HL2.

הסידיקים הישנים שפעם התאימו כבר לא מתאימים.

בכלל אני לא רואה סיבה למה שמישהו בפורום הזה ירצה לרדת לרמה של לשחק CS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה הבעיה רשמתי בסוגריים כדי שזה יהיה ברור שזה לא היה הכחול בכול מקרה אני כותב הודעה כזאת ארוכה כמה שיותר מהר וממש אין לי כוח לסתכל איך כתבתי אותה.

Lamer אתה בטוח בקשר למה שאמרת אני חייב להוציא עכשיו 200 שקל על CZ או יותר על HL2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג מה זה השטויות האלה

אני קניתי לפני כמה חודשים ב www.freak.co.il את hl הראשון רגיל (אריזה כתומה) ולא רשום שום דבר על אי תמיכה במשחק רשת!

אני ממש לא חושב שצריך cz או hl2!

כרגע אני משחק עם הסידיי של hl1 והכל עובד מעולה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NOMIC סתכל

מתוך האתר Freak

"החל מיוני 2004, עותקים של Half-Life Classic לא יאפשרו לכם ליצור משתמש חדש במערכת Steam.

לפיכך לא תוכלו לשחק ב-Counter Strike."

http://freak.org.il/Product.asp?Pid=0101021&Cat2Cat1ID=3&Cat2ID=1

נראה לי שLamer צודק אני יחכה לHL2 ויקנה אותו יתן לי גם Key לCS גם משחק מצויין וגם Key לגירסאות הבאות של CS נראה לי קנייה משתלמת ששווה תכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...