עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני סטונטית וחדשה בתחום המחשבים- מבקשת עזרה בבחירת מפרט

miriam83

Recommended Posts

אני יכול ללמד אותך לצאת קצת החוצה מהבית... אתה כאן חבר ממאי השנה וכבר מעל 3,000 הודעות? my god, היכן אתה חי? אתה אוכל, אתה זוכר לנשום בזמן?

אם אתה מריח לי רע, תסביר למה אני הוא שצריך להתקלח?

*sigh*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היי בואו לא נרד לפסים אישיים...

אינטגרל אתה מודה שאתה לא יודע כלום על מאק ובמיוחד עד כמה שבימינו אין שום בעייה לעבוד עם מאק ולתת למישהו עם את הקובץ ולהיפך כי פעם זה באמת היה אחרת לגמריי אז למה אתה כ"כ בטוח שאתה צודק?

עריכה: אתה מודע לזה שלפני שלוש שנים בערך מאקים עברו למערכת הפעלה חדשה לגמריי שאחד הדגשים שלה היה יכולת עבודה מול מחשבי PC?

אתה מודע לזה שאותה מערכת הפעלה היא בעצם UNIX עם ממשק גראפי של אפל ולכן היא הרבה יותר אמינה מכל מערכת שמייקרוסופט הוציאו אי פעם?

אתה לא יכול להתווכח על האמינות שמשיגים בזכות העובדה שאותה חברה בנתה את כל המחשב וגם את המערכת הפעלה ככה שאך-פעם אין התנגשויות ואין שום בעיות

בימינו כל עוד אתה לא משחק ל אין שום ייתרון חוץ מהמחיר מאקינטוש יותר נוח יותר בטוח יותר אמין ויותר קל להפעלה

תגיד מה שתגיד על תאימות וכאלה המידע שלך הוא פשוט בן 5 שנים לפחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, בפעם האחרונה שנגעתי במאק זה היה אצל חבר שלי בניו-גרזי לפני שנה וחצי. שוב, לא ממש התלהבתי. מכלום. אפילו מערכת הפעלה בעברית לא הצליח להשיג. שלא לדבר על דברים אחרים.

עדיין, גם אם אין בעיה בתאימות הקבצים, אתה חייב להבין שבאוניברסיטה משתמשים בהרבה תוכנות, ספציפיות, מקצועיות, וכולם ערוכים להשתמש ב ולא במאק. כולל הסטודנטים.

בנוסף, לפעמים במהלך הלימודים, הצרכים משתנים, ולפעמים צריך לשדרג - במאק זה עסק יקר ולא תמיד אפשרי.

ולסיום, הסיכוי שתמצא מישהו שמבין או יש ברשותו דברים זמינים למאק בסביבתה, קלוש. ל ,אני בטוח שתמצא בחור נחמד שמבין ושישמח לעזור לה.

לגבי מחשב מותג, כתבתי מה שאני יודע ושראיתי. במיוחד אם תקציבה מצומצם. אין שום סיבה שתקנה אחד כזה לדעתי. היא תשלם יותר ותקבל פחות.

אני יכול ללמד אותך לצאת קצת החוצה מהבית... אתה כאן חבר ממאי השנה וכבר מעל 3,000 הודעות? my god, היכן אתה חי? אתה אוכל, אתה זוכר לנשום בזמן?

גם על זה לא הייתי מהמר. אני מציע לך שלא תשפוט אנשים אחרים מתוך זכוכית המגדלת ההפוכה שאתה מחזיק ביד. אם אתה באמת בגיל שבו אתה מתיימר להיות, אז קצת בינה שמתווספת עם השנים הייתה צריכה להכנס - אבל כנראה שהיה לה קצת קשה. בגלל שבד"כ באנשים נפוחים שמחזיקים יותר מדי מעצמם אין לבינה מקום להתיישב, פשוט הכל מלא בחשיבות עצמית ובאגו.

מאיפה אתה יודע למה אני פה? אולי בגלל שזכיתי במיליון דולר בלוטו ומשעמם לי? אולי בגלל שעברתי תאונה ואני מרותק עם איזה LAPTOP למיטה וכרגע אני בוכה ועצוב בגלל שאתה מזכיר לי איזו מציאות מרה? אולי סתם כי אני בחופש ונהנה לעזור לאנשים? מה זה עניינך בכל מקרה ולמה זה מפריע לך? יש לך מספיק מקומות שבהם אתה יכול להתנפח בלי שאפריע לך.

לגבי הריח, רק הצעתי שתבדוק מאיפה בא הריח. סביר להניח שהוא לא עובר דרך המחשב אלא אם כן יש עוד משהו שאני לא יודע על מקינטוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא הולכת להריץ שום דבר מיוחד היא פשוט צריכה מחשב בשביל לעשות את העבודות שלה להדפיס אותן ולגלוש קצת באינטרנט כמו כל סטודנטית אחרת

ממתי סטודנטים (לא למדעי המחשב) מריצים בכלל תוכנות ספציפיות של האוניברסיטה?

משתמש פשוט לא משדרג את המחשב אף-פעם כמעט כי לא כמונו הוא מחליט לשדרג רק כשבאמת אין ברירה ועד אז כבר צריך להחליף הכל

המחשב הזה יספק אותה בהחלט עד סוף הלימודים (רק הייתי ממליץ להוסיף לו זכרון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היא לומדת מדעי החברה תצטרך תכנות ברמה בסיסית, SPSS או SAS, תוכנות לבניית וניתוח שאלונים וכו וכו וכו...

אם היא לומדת הנדסה - בד"כ הרבה יותר מזה. לא כל כך משנה באיזו פקולטה היא תלמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היא לומדת הנדסה אז גם ככה יגידו לה שעדיף לה מאק...

בקיצור משתמשת יקרה את הולכת להריץ דברים מיוחדים או רק תוכנות רגילות (איזה רעיון גאוני לשאול אותה מה הצרכים שלה במקום להתווכח כמו שני מטומטמים נכון? ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם על זה לא הייתי מהמר. אני מציע לך שלא תשפוט אנשים אחרים מתוך זכוכית המגדלת ההפוכה שאתה מחזיק ביד. אם אתה באמת בגיל שבו אתה מתיימר להיות, אז קצת בינה שמתווספת עם השנים הייתה צריכה להכנס - אבל כנראה שהיה לה קצת קשה. בגלל שבד"כ באנשים נפוחים שמחזיקים יותר מדי מעצמם אין לבינה מקום להתיישב, פשוט הכל מלא בחשיבות עצמית ובאגו.

מאיפה אתה יודע למה אני פה? אולי בגלל שזכיתי במיליון דולר בלוטו ומשעמם לי? אולי בגלל שעברתי תאונה ואני מרותק עם איזה LAPTOP למיטה וכרגע אני בוכה ועצוב בגלל שאתה מזכיר לי איזו מציאות מרה? אולי סתם כי אני בחופש ונהנה לעזור לאנשים? מה זה עניינך בכל מקרה ולמה זה מפריע לך? יש לך מספיק מקומות שבהם אתה יכול להתנפח בלי שאפריע לך.

לגבי הריח, רק הצעתי שתבדוק מאיפה בא הריח. סביר להניח שהוא לא עובר דרך המחשב אלא אם כן יש עוד משהו שאני לא יודע על מקינטוש.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היא לומדת הנדסה אז גם ככה יגידו לה שעדיף לה מאק...

בקיצור משתמשת יקרה את הולכת להריץ דברים מיוחדים או רק תוכנות רגילות (איזה רעיון גאוני לשאול אותה מה הצרכים שלה במקום להתווכח כמו שני מטומטמים נכון? ;) )

לגבי הנדסה, בדיוק להיפך. לא הייתי מריץ מטלאב ולינגו על מאק. לא אוטוקאד ו SOLIDEDGE, לא MSPROJECT, לא BLOCKPLAN ולא ACCESS, לא FOXPRO , לא C++, לא SPSS, לא ARENA ולא STANDALONE של פריוריטי,  להמשיך?...... עריכה: אפילו קורסי ההכנה שתקבל יהיו על אקסל, וורד וPOWER POINT.

עריכה : וגם במדעי החברה לא כפי שפירטתי קודם.

עריכה: הטבח השוודי הרבה יותר חביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא אבל יש ורסיה למאק ויש גם אופן אופיס שזה בעברית ותואם לחלוטין למק (כרגע ידע מחשבים מוכרים את הגרסת מאק בעברית ב 50 שקל בערך וזה אמור עוד מעט לעלות לאתר של אופן אופיס וזה יהיה בחינם)

אישית אני משתמש באופן אופיס גם על ה שלי כי זה טוב וקטן (50 מגה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באוניברסיטאות רצים הרבה דברים נחמדים מאוד אבל בד"כ ל .

שמע, אולי כדאי שאני אשים מבט יותר רציני על המאק האחרון, אבל לסטודנטית בכל זאת הייתי מציע ללכת על מכל הטעמים שפירטתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר 3 עמודים אתם מתווכחים ומדברים על מה שלא קשור לתראד דיי

אם אתם רוצים להתווכח או לדבר על דברים שלא קשורים לתראד בשמחה רק תשתמשו בהודעות במקום ללכלך תתראד בדברים לא קשורים :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...