אני סטונטית וחדשה בתחום המחשבים- מבקשת עזרה בבחירת מפרט - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני סטונטית וחדשה בתחום המחשבים- מבקשת עזרה בבחירת מפרט

miriam83

Recommended Posts

כל התוכנות קיימות למקינטוש ותגיד לי למה להמליץ למישהי שלא יודעת אפילו מה זה פנטיום לקנות מחשב מ KSP או משהו כזה

אני לא מכיר אף בן-אדם שהיה צריך עזרה מחברים עם המקינטוש שלו מעבר לבסיסי ביותר שכל אחד עם ידע PC יכול לתת ותאמין לי שהיא תתרגל ל Panrther הרבה יותר מהר מ XP

כן אני יודע שגם אני המלצתי לה מפרט PC אבל זה לפני שראיתי שהיא באמת חובבנית

ואם תסתכל על הת'רד יש לפחות עוד שני אנשים שמסכימים איתי

נ.ב. אתם נשמעים בדיוק כמו אלה שאומרים "מה אתם ממליצים זה סתם מתחמם ועושה בעיות" מאקינטוש זה לא רק לגראפיקאים ויש WORD למק (למרות שבשביל עברית משתמשים ב OPEN בדרך כלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בשביל מה מתלינטוש? היא גרפיקאית?

ממך לא ציפיתי לגלות כזו בורות בתחום. מה הקשר גרפיקה? תכניס טוב טוב לראש שזה פאקינג מחשב לכל דבר!!! אפשר לראות סרטי DIVX, אפשר לשמוע ,אפשר לצ'טט במסנג'ר, אפשר - תחזיק חזק - לגלוש ולבדוק מיילים(!!!), אפילו אפשר לשחק כמה משחקים טובים. מאקינטוש הוא מחשב עם רמת גימור, איכות הרכבה וחדשנות עיצובית מהטובות בנמצא יחד עם מערכת הפעלה התפורה עבור החומרה עליה היא רצה. בקיצור, מחשב כפי שמחשב תוכנן לעבוד...ומדבר מישהו שיש לו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחייכם. איזה תוכנות היא תשיג מחברים שלה? בתור אחת שלא מבינה, בכל שאלה שתהיה לה תצטרך לחפש משתמש מק וסביר להניח שלא תמצא כזה. אבל משתמש PC שיכול לעזור לה? בכל מטר רבוע באוניברסיטה.כשתנסה לעבוד בקבצים משותפים עם חברים שלה - FORGET IT. אפילו התוכנות שמגיעות עם ספרי הלימוד - רק ל PC. תוכנות מקצועיות שנמצאות בחומר הלימוד - רק PC.

חבר שלי חזר מארה"ב לפני חודש. בעבודה שלו עבד על PC. לבית קנה את ה MAC בגלל השימושים של אישתו. עוד לפני שנחת בארץ ביקש ממני להכין לו PC בדחיפות רבה. הייתם צריכים לראות את אנחת הרווחה על פניו כשראה את המערכת עם מסך נורמלי, צורב באנדל נורמלי של כל התוכנות שרצה וכל השאר.

מקינטוש תמיד היו סבבה מבחינת מושלמות המערכת. אבל מבחינת תוכנות זמינות, שדרוגים ותאימות לרוב העולם המערבי - ON THE FACE.

רוצים שיהיה לה קל לעבוד והכל יהיה מורכב , תמליצו לה באותו מחיר על מ KSP. גם זו שטות, אבל פחות גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשתנסה לעבוד בקבצים משותפים עם חברים שלה

רואים שאין לך מושג במאק אין שום בעייה להשתמש באותם קבצים במאק וב ורוב הסיכויים שהיא לא תצטרך בכלל לבקש מאף-אחד עזרה בגלל שזה מאק אז הטיעון של "אף אחד לא יוכל לעזור לה" לא הכי תקף

אם זה עזרה באיך להפעיל בכלל את המחשב אז כל איש ברמה סבירה יוכל ללמד אותה גם על מאק

לי יש גם מאק וגם בבית אני חולה על המאק אבל בגלל שהוא מחשב עבודה של אמא שלי אני לא יכול לבצע עליו יותר מדי :'(

יש כל תוכנה שאתה רוצה למאק או תחליף באותה רמה ושדרוגים זה בכלל לא הנושא כשמדובר במשתמשת כזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תסתכל בעמוד הקודם, תראה שרשמתי שעדיף לה לרכוש מחשב מותג (branded). ההודעה האחרונה שלי כבודה במקומה מונח כי היא מגנה על המאק, מגנה עליו מפני אנשים כמוך, שעדיין תקועים אי שם בשנות ה-80 וה-90 המוקדמות. מאק כיום הוא מחשב לכל דבר, ויתר על כן הוא מציע יתרונות על פני שאין להם תחליף וזה לא משנה כמה תוכנות יהיו וכמה גמיש יהא ה- לשידרוג!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות, אם היא לא תצטרך עזרה ב היא לא תצטרך עזרה ב XP.

שום תוכנה מחומר הלימוד שלה לא תוכל להריץ על ה . שום תוכנה מהחוות מחשבים לא תוכל להריץ. אתם מבינים מה המשמעות של זה? אתם בכלל קולטים איך אתם הולכים לסבך אותה עם ההמלצות שלכם?

שום תוכנה סבבה שתסתובב בין החברה לא תוכל לקבל.

אם תרצה לשדרג מחר משהו - FORGET IT.

לגבי מחשב מותג - לא רלוונטי - תצטרך לחבר את אותם כבלים שמדאיגים אתכם.

מקינטוש אחלה מחשב לדברים מסויימים, אבל לא בשבילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי פה באחת ההודעות שאמרו שהלוח דיי בסדר..

מה אתם דפוקים? זה אחד הלוחות הגרועים ביותר שיש היום. לא רק ביצועים, אלא גם הנושא של התקלות..הלוח הזה פשוט מוצף בתקלות.

אני מסתכל עכשיו למעלה בבאנר, ואני קורא "ECS יצרנית הלוחות מספר 1"

חחחח  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ECS ELITEGROUP חברה גרועה מאוד בתחום.

אז תעשו טובה. ECS כלל לא מתברגת לשלישייה הפותחת - EPOX, , ABIT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שהמלצתי על מאק בגלל הכבלים? כמה אידיוט אתה חושב שאני? לשלם את זה רק בגלל כבלים זה לא התוכנית שלי פה

העובדה זה שמאק יפעל לה ישר מהקופסא בלי שום בעיות בכלל מתי בפעם האחרונה ראית שיכולת להפעיל אותו כמו שצריך בלי שום הגדרות בלי שום כלום איך שהוא הגיע מהחנות?

אני ממליץ לה מאק בגלל המערכת הפעלה והחוסר כבלים זה רק תוספת ולא העיקר והעובדה הפשוטה היא שמאק יפעל לה שנים בלי SPYWARE בלי ובלי בעיות

וכן אני גם ממליץ לה מחשב מותג אם לא המאק אבל בעדיפות שנייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DECKTOR,

אתה לא קולט מה שכתבתי קודם? אתם הולכים לסבך אותה בענק אם תקנה מתלינטוש.

זה שהיא לא מבינה כלום כרגע לא אומר שהיא מפגרת. בכל זאת היא הולכת ללמוד באוניברסיטה ותצטרך ללמוד דברים הרבה יותר מורכבים מאשר איך לוחצים על INSTALL של FIREWALL. מה עשיתם ממנה? נעץ? חברים שמבינים ב תמצא כמו זבל באוניברסיטה.

תקרא מה היא מבקשת לעשות ותבין שהיא הולכת לעשות הרבה יותר מאשר לכתוב מכתבים ולשוטט ב WEB.

מי אומר לך שלא תרצה לשדרג דברים מחר? למה? על סמך מה?

לגבי מחשב מותג. סתם זריקת כסף. מה עשיתם מ KSP? אתם מגזימים. KSP עומדים בד"כ מאחורי המחשבים שהם מוכרים. לא רוצה KSP שתקנה בנועה, בזיגזג, ב LOGIC . שום חברת מותג לא תתן שרות ברמה שלהם בלי לשלם הרבה כסף תמורתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב דקטור, הוא חייב להרגיש עם היד על העליונה. תיכף תראה עוד תגובה ממנו למרות שכבר בתגובה הזו שלך (יחד עם איזכור של תוכנת VPC) הויכוח צריך להסתיים.

הוא לא קולט שמחשב מותג משאיר אותה בראש שקט לגבי אחריות-אמינות-תאימות, השילוש המקודש במקרה שלה. המאק בכלל מדגיש זאת מעבר לכל ציפייה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב דקטור, הוא חייב להרגיש עם היד על העליונה. תיכף תראה עוד תגובה ממנו למרות שכבר בתגובה הזו שלך (יחד עם איזכור של תוכנת VPC) הויכוח צריך להסתיים.

הוא לא קולט שמחשב PC מותג משאיר אותה בראש שקט לגבי אחריות-אמינות-תאימות, השילוש המקודש במקרה שלה. המאק בכלל מדגיש זאת מעבר לכל ציפייה...

בלה..בלה..בומסטרה..בלה..

אני מקווה שכשתלך לאוניברסיטה לא יקנו לך מק במתנה... או מחשב מותג מאפן עם כרטיס מסך משולב ומסך ו 256 מגה 333  עם פנטיום 4 פרסקוט E בסטפינג C0 עם קרור מקורי או , לוח מיקרו ATX ומארז זבל כמו חלק לא קטן ממחשבי המותג שרצים בארץ.

אתה יודע מה יש לי שאלה אחרונה מה הנסיון שלך עם מאק?

מתלינטוש - אלא אם כן אתה גרפיקאי או מוזיקאי. עריכה: זה הנסיון שלי כמובן אם אתה כבר שואל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלה..בלה..בומסטרה..בלה..

אני מקווה שכשתלך לאוניברסיטה לא יקנו לך מק במתנה... או מחשב מותג מאפן עם כרטיס מסך משולב ומסך ו 256 מגה 333 עם פנטיום 4 פרסקוט E בסטפינג C0 עם קרור מקורי או , לוח מיקרו ATX ומארז זבל כמו חלק לא קטן ממחשבי המותג שרצים בארץ.

mind you, הייתי בקי ברזי החומרה עוד כשאתה חשבת שעכבר זה משהו שאפשר לתפוס עם מלכודת וחתיכת גבינה, כי זה מה שראית בסרטים מצוירים. אז אל תדאג לי, אני את המחשב שלי אדע לבחור בדיוק בהתאם לצרכים.

עכשיו תתנדף מהת'ראד הזה, בגלל הסטיגמות המפגרות שלך הוא מריח כל כך רע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mind you, הייתי בקי ברזי החומרה עוד כשאתה חשבת שעכבר זה משהו שאפשר לתפוס עם מלכודת וחתיכת גבינה, כי זה מה שראית בסרטים מצוירים. אז אל תדאג לי, אני את המחשב שלי אדע לבחור בדיוק בהתאם לצרכים.

על זה לא הייתי מהמר. כלומר, סביר להניח שההיפך הוא הנכון. המחשב הראשון שלי היה XT כך שאני לא יודע כל כך מה תוכל ללמד אותי? לנקב כרטיסים?

עכשיו תתנדף מהת'ראד הזה, בגלל הסטיגמות המפגרות שלך הוא מריח כל כך רע!

אם אתה כל כך בטוח בהמלצות שלך אז למה אתה מתרגז כל כך ויורד לרמה הזאת.. או שאולי שם משכנך כדרך קבע? ואם מריח לך כל כך רע אז אולי פשוט תתקלח, סה"כ עבר די הרבה זמן מאז שראיתי מצויירים

השאלה שלי היא מה אתה בכלל יודע על מאק ומתי בפעם האחרונה נגעת באחד?

התשובה לפי התגובה האחרונה שלך היא שאין לך מושג על מה אתה מדבר

OK, על זה אני יכול אולי להסכים, באמת כבר כמה שנים שאני מתרחק ממנו. אבל על העובדה שלסטודנטית זה לא יתאים, בגלל כל הדברים שפירטתי לעיל, מצטער, לא ניתן להתווכח. מקינטוש לא יתן לה שום יתרון, בדיוק להיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...