אני סטונטית וחדשה בתחום המחשבים- מבקשת עזרה בבחירת מפרט - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני סטונטית וחדשה בתחום המחשבים- מבקשת עזרה בבחירת מפרט

miriam83

Recommended Posts

את תצתרכי לקנות מארז חדש מכיוון שהוא לא יתאים ללוחות החדשים.

המחשב באופן כללי בסדר גמור למטרות של עבודה בוורד ובאינטרנט ולא למשחקים.

המחיר אינו מציעה, הייתי מחליף את המעבד לamd

ולדעתי כבר עדיף לך ללכת לkspאו כל חנות אחרת ובאותו מחיר להרכיב מחשב חדש.

תהני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום, קודם כל- המון תודה על העזרה :D !

שכחתי לציין שהתקציב הוא בערך 3000 (אפשר 500+). אני פתוחה להצעות. , מקלדת ועכבר יש לי כרגע. גם לגבי המסך, מבחינתי הוא טוב מספיק, ואם אין סיבה הכרחית להחליף - אז זה לא בוער לי. אולי אחליף בשלב מאוחר יותר.

אה, עוד דבר - אחריות לשלוש שנים, זה בסדר, נכון?

ושוב, אתם ממש מעולים :xyxthumbs: !

תשמעי יש לי הצעה פשוטה וסבירה עבורך.

פשוט תקראי עצות של אנשים לגבי המפרט, כנסי למערכת מפרטי המחשב המומלצים באתר (אני מקווה שכבר נכנסת לשם).

אני בטוח לחלוטים שתמצאי את המחשב הנכון מבחינת צרכים ותקציב.

את המפרט תדפיסי ותבקשי הצעות מחיר בחנויות שונות שגם אמינות החנות ממנה את קונה חשובה ביותר !!!

לגבי מסך אם את עובדת מס' שעות מול המסך ואכפת לך מהראייה שלך אני ממליץ להשקיע מעט ולקנות מסך דק 15 אינץ' איכותי שהתמורה שלו תהייה בשמירה על תקינות ראייתך.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט אמין מאוד ומחברות ידועות עם דרישותייך הבסיסיות אין צורך ביותר מזה, אגב הלוח אם משולב כרטיס מסך.

AMD XP 1800 350

Abit NF7-M Socket A nForce2 555

OCZ 256MB PC3200 400mhz Premier Series 355

Compucase super Midi Tower CI 6A19 343

WD 80GB 7200RPM 375

Mitsumi floppy 1.44 51

LITE ON CDROM X 52 Retail 110

Samsung 753S 689

הרכבת מחשב במעבדה 185 סה"כ 3013

אין צורך להשתמש בכל התקציב המפרט שלי בהחלט מספיק לאופיס ואינטרנט ולסטונדנטים בכלל.

הצעה לשידרוג לשמירת העיניים ב-158 זה לקחת מסך

17 763MB

NOSTREDAMUS מסך 15 דק יעלה כ2000 שקל בהחלט לא מספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט מ KSP:

מעבדי ?AMD?  Price Units Total 

Athlon 2500+(512k 333) 530 1 530

לוחות אם למעבדי ?AMD? Price Units Total 

8RDA3I (NForce Dual) 390 1 390

זכרונות? 400 Price Units Total 

512MB A-DATA 450 1 450

כרטיסי מסך? Sapphir (ATI) Price Units Total 

RADEON 9200 DVI 64MB 250 1 250

דיסקים קשיחים? Price Units Total 

80GB SATA 440 1 440

צורבים? Recorders Price Units Total 

LG 4120B x12 Dual Layer 590 1 590

מארזים?  Price Units Total 

HEC Compucase CI-6A19 390 1 390

Total price + system assemly 3230 ¤

for payments 12 X 294 ¤

אז מה יש לנו פה? 2500, אותו מעבד ששמו לך בשאר המפרטים, 3 שנים אחריות.

לוח אי פוקס שבניגוד לאחרים שהוצעו פה, תומך בטכנולוגית DUAL CHANEL שתשפר את הביצועים במקרה שתרצי להוסיף עוד בעתיד. שנה אחריות אני חושב.

זכרונות כמו שהוצעו מקודם, ידועים באמינות גבוה(ואוברקלוקרים, אבל אני לא מאמין שלשם זה את צריכה אותם  ;) )

כרטיס מסך בעל יציאת DVI למסכים דקים, במקרה שתרצי לשדרג את המסך למסך דק.

הרד דיסק איכותי ושקט, בעל 5 שנות אחריות.

צורב מצוין, ציינת שאת רוצה להוריד סרטים מהאינטרנט, אז במוקדם או במאוחר ייגמר לך המקום במחשב ותצטרכי לצרוב אותם, בטח תרצי לראות אותם בסלון, וגם אם לא, אז מדיות זולות יותר ביחס למדיות רגילות(שמשווים יחס מחיר\שטח אכסון).

ולסיום, מארז איכותי ומאוורר, בעל איכותי מאוד ואמין.

המחשב כולל הרכבה.

המפרט נלקח מ KSP.CO.IL, יש להם סניפים בראשון, ת"א, חיפה, קרית ביאליק וקיבוץ געש...

תתחדשי  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן, אני סטודנטית, וצריכה מחשב לצורך הלימודים.

אני ממש לא גיימרית, והדרישות מהמחשב הן בעיקר שיהיה אמין, וידוע כאחד שלא נוטה להתקלל ולעשות צרות.

האמת, בשניה שקראתי את השורה הזו חשבתי ::)

תזכרו שהדבר הכי לא אמין במערכות מחשבים זו מערכת ההפעלה - . הסבירות שיהיו בעיות תוכנה הרבה יותר גבוהה מבעיות חומרה. רק לזכור את זה ולא תמיד לקפוץ בהאשמות ללוח אם/מעבד/זכרון וכו'.

המפרטים שהביאו לך מעולים, תתחדשי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הכנתי לך מחשב עם כמה מה שסטודנט צריך.

במפרט מעבד מצויין + זיכרון

+ הרדיסק גדול

צורב מהיר

כרטיס מסך נחמד.

הוא דברים חשובים לסטודנט , לקחתי של אפסון בגלל שהדיו זול מאוד במדפסות האלו.

(שזה דבר חשוב)

בקיצור כל מה שאת צריכה

ו מארז מאוד חמוד ועם ספק טוב .

המפרט נלקח מהחנות com4u.co.il שנמצאת בכפר סבא.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, בשניה שקראתי את השורה הזו חשבתי ::)

כנ"ל כאן.

היא מאותם אנשים שלא יבינו למה ה-IE מתרסק לה, למה האינטרנט מתנתק, למה המחשב נתקע, למה הוא איטי. כל זה מבלי לדעת לתפעל אנטי-וירוס, ללא firewall, ללא תוכנות להסרת רוגלות והרשימה ארוכה. רק חבל שאין Mac חדש במחיר כזה, אלא רק החל מכפול. אישית, הייתי מסתייג מכל המפרטים הללו ומציע לה מחשב מותג. כן כן, אני יודע שהולכים לצלוב אותי על זה, אבל היא סטודנטית. היא רוצה אחריות וראש שקט. רוצה לדעת שאין בעיות תאימות כלשהן עם החומרה שהרכבתם עבורה. לכן מחשב מותג - HP, , Gateway ייתכן והוא עדיף לשימושים שלה - עליכם לחשוב על הצרכים שלה ממחשב ולא על הצרכים שלכם בבניית המחשב שלה. למען השם, היא שואלת איזה "פנטיום" זה במפרטים שבניתם! figure it out by yourself...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

אם במקרה יש לך עוד טיפה אז הנה לך מחשב מליגה אחרת לגמריי הוא לא מיועד למשחקים וכאלה אבל כל השאר הוא יעשה מעולה

eMac שמתחיל ב4831 ש"ח זה מחשב שבנוי כולו בתור חתיכה אחת יחד עם המסך אז אין שום בעיות של כבלים ומה מתחבר למה

יש לו מערכת הפעלה אחרת לגמריי הרבה יותר אמינה בלי וירוסים ועם הרבה פחות פרצות אבטחה (וגם רוב ההאקרים בכלל לא יודעים איך לפרוץ אליו)

החסרון העיקרי שלו הוא חוסר אפשרויות שדרוג מעבר לדברים הבסיסיים ביותר אבל אני מניח שבכל מקרה את לא הולכת להתעסק עם זה יותר מדיי

עוד חסרון זה שצריך גרסה מיוחדת של כל תוכנה שרצה עליו את לא יכולה פשוט לקחת את הגרסה שמותקנת לך על המחשב הישן ולהתקין אבל את יכולה להעביר קבצים בינו לבין הישן בלי בעיות

נ.ב. המעבד אמנם הוא 1250 שזה לא מתקרב למספרים שמוכרים לך בעולם ה אבל זה עובד אחרת לגמריי וזה שווה ערך ל 2200 בערך ואם מדברים על אז זה משתווה ל 2600 בקלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיה בטוח שמקינטוש יסבך אותה הרבה יותר מבחינת תוכנות וכו'.. שום דבר שהיא מכירה או תכיר מ"העולם האמיתי" (Word, WinAMP..) לא יעבוד אצלה. ברור שיש תחליפים, אבל זאת לא הנקודה. היא לא תוכל להעזר בתמיכה של חברים מהאוניברסיטה וכו', פשוט כי הם לא ידברו באותה "שפה"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...