מה דעתכם על שיתוף החיבור לאינטרנט דרך רשת החשמל? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על שיתוף החיבור לאינטרנט דרך רשת החשמל?

nice

Recommended Posts

כל הכבוד על ההסבר.

אבל למה בדיוק התכוונת כאשר אמרת שהמהירות היא לא בשמיים ברשת דרך החשמל? האם יש הבדל בין זה לבין רשת חוטית?

נ.ב.

החלטתי לוותר על המבצע כי לאחר חישוב כולל בינלאומי NET רצו שאני אשלם 1898 שקלים (בתשלומים חודיים למשך שנתיים) על הציוד,בעוד שציוד חוטית רגיל עולה חצי ממחיר זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המתאמים של מחשבים על גבי תשתית החשמל בבית עובדים במקסימום של 30MBPS. מחיר של מתאם אחד הוא בסביבות ה350 שקלים.

ככה שעולה לך 700 שקל לעשות ביתית עם שני מחשבים על תשתית החשמל. אם זה משתלם לך או לא אתה יכול להחליט לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש רשת קווי חשמל בבית וקניתי מזיגזג.. המהירות המקסימלית של זה זה 14MBpsלמרות שלא נראה לי שאני מגיע קרוב למקסימום זה מספיק ביותר לשיתוף וכו.. השקעים חייבים להיות על אותה הפאזה אם לא זה לא יעבוד למה הפאזות לא קשורות אחת לשנייה..

אם יש עוד שאלות אשמח לענות...

דרך אגב זה אחת ההתקנות הכי קלות שיש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי בעצמי מזיגזג עלה לי בערך 700 שקל אז.. היום זה פחות לדעתי.. וזה מורכב משני מכשירים כאלו שמתחברים לחשמל

https://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=199_253&products_id=1814

ובלי קשר יש לי ראוטר ולכן אני לא צריך להצליב אף כבל בין הנקודות האלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mbps = קסל"ש?

זה לא ממש גבוה?

ואני לא חושב שעשית חישוב טוב.

kbps = קסל"ש

mbps = 1000*kbps

1) רשתות חוטיות עובדות במהירויות של 100Mbps (ויש אפילו כאלו במהירות של 1000Mbps) ולכן עדיפות מבחינת מהירות . שכן רשתות העובדות על חשמל עובדות בממוצע על 18Mbps (כאשר הכל תלוי באיכות החשמל).

2) רשתות דרך החשמל לא אמינות, וכפי שכבר אמרת בעצמך הן סובלות מניתוקים כתוצאה מבעיות (אם קיימות) ברשת החשמל הביתית.

3) יקר באופן משמעותי ביחס לרשת חוטית.

לסיכום - הפתרון טוב אך ורק במקומות בהם לא ניתן להעביר כבלי (ממ"ד לדוגמה)

בכל מקרה אחר מומלצת הרשת החוטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש רשת קווי חשמל בבית וקניתי מזיגזג.. המהירות המקסימלית של זה זה 14MBpsלמרות שלא נראה לי שאני מגיע קרוב למקסימום זה מספיק ביותר לשיתוף וכו.. השקעים חייבים להיות על אותה הפאזה אם לא זה לא יעבוד למה הפאזות לא קשורות אחת לשנייה..

אם יש עוד שאלות אשמח לענות...

דרך אגב זה אחת ההתקנות הכי קלות שיש..

זה מגה בייט או מגה ביט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כרגע אלחוטית ואני ממש לא מרוצה.. הפינגים בשמיים וכל הזמן יש PING TIMEOUT.. כולם ממליצים לי כל הזמן על הדבר הזה של דרך החשמל מכיוון שחוץ מלקדוח בקיר אין לי דרך אחרת להעביר חוטים בין מחשב למחשב (2 מחשבים ברשת).

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם,אך אני חשוב שאני אבחר ברשת החוטית.

מכיוון שאת החוטים אני יכול להעביר דרך צינור חוט הטלפון (נפלאות החדרים העשויים מעץ),ומכיוון שלפי מטיב הבנתי רשת חוטית היא מהירה,אמינה וזולה יותר אני אבחר בחיבור הרשת החוטי.

תודה לכולם.

אבל רק עניין אחרון:

מה זה משנה אם המהירות המקסימלית של רשת החשמל היא 1400 קסל"ש? האם חבילת ממוצעת לא מסתפקת בפחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...