עבור לתוכן
 • צור חשבון

udif

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  597
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  314יום 23ש' 10דק' 33שנ'

דירוג

11 ניטרלי

אודות udif

 • דרגה
  Zone Wannabe
 • יום הולדת 30/11/1967

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. האמת שאיכשהוא פיספסתי את זה ... העובדה שיש יציאות על לוח האם קצת הרדימה אותי ולא עלה בדעתי שאין יחידה גרפית במעבד (אתה צודק כמובן). נראה שבשלב ראשון אשתמש ב 1050Ti שברשותי מהמחשב הקיים. זה פשוט מספיק לי.
 2. קניתי לוח microATX ומעבד 3800X עם הקרור הסטנדרטי ומחפש מארז עבורו: מעדיף שיהיה מקום לכונן 5.25 לקריאת DVD ישנים. אין צורך במקום ליותר מדיסק "3.5 יחיד. (הדיסק הראשי יהיה nvme). מעבר לכך מעדיף שיהיה כמה שיותר קטן אבל נוח מבחינת פרוקים והרכבות. לא צופה קניה של כרטיס גרפי בשלב ראשון, וגם אם כן, כנראה יהיה משהו midrange או משהו עם דגש על הספק נמוך (המחשב מיועד לפיתוח והרצה של כמה VMs ופחות למשחקים). אשמח גם להמלצה על ספק עם דגש על יעילות ושקט, אבל שיתמוך בכרטיס גרפי ברמות ה midrange. תודה!
 3. אתה לא צריך לעשות לעשות את כל הםעולות במצב DOS. אתה יכול לפתוח את כל הקבצים איך שאתה רוצה. רק מה שמחייב הרצה עם פרמטרים (צעדים 4,5) אתה צייב לפתוח CMD.EXE, להגיע לדיירקטורי המתאים ולהריץ שם את הפקודות.
 4. עשיתי את זה לפני כמה שנים, אז כל מה שאני עונה זה מהזכרון שלי. לגבי בחירת מעבדים - הכוונה שיש המון סוגי מעבדים, חלקם יש סיכוי קלוש שתרצה לשים על הלוח וחלקם כנראה שאין סיכוי. בהתחשב במקום הפנוי בביוס, תוסיף כל מה שנראה לך אם הוא לא כבר שם. לא ברור לי מה קורה אם תשים מעבד שלא נתמך בלוח - האם הוא יעלה במוד מצומצם (בלי תמיכה בהוראות חדשות או תיקוני באגים), או שלא יעלה בכלל. יש הרבה שאין טעם לשים כי הם לא תואמים מסיבות של תאימות צ'יפסט ומהירות BUS. וכן, אתה אמור להוריד ביוס אחרון מאתר היצרן, ואם הוא לא כולל קודים ל XEON (למה שיכלול? רשמית זה בכלל לא אותו סוקט) אתה מוסיף אותם ל BIOS שהורדת, יוצר BIOS חדש וצורב אותו. אם אני זוכר נכון, יש כלים שונים לפי סוג יצרן ה BIOS שלך, לא לפי יצרן הלוח! (AMI , PHOENIX וכו')
 5. דבר ראשון, אני מניח שביקרת כאן: https://www.delidded.com/lga-771-to-775-adapter/ דבר שני, לגבי הביוס, לך לכאן: https://www.delidded.com/lga-771-xeon-microcode/ עדכוני המיקרוקוד לתמיכה במעבדים ספציפיים הם מודולריים וניתנים לשילוב בביוס קיים. ישנו סט כלים שמאפשר לך לקחת ביוס מאתר היצרן של הלוח, לראות באיזה מעבדים הוא תומך, ולהוסיף לו מיקרוקוד של המעבד שאתה רוצה. אחרי שאתה בונה IMAGE של ביוס מקוסטם עבורך, אתה יכול לצרוב אותו עם הכלים הרגילים. (צריך לזכור שיש מקום מוגבל בביוס ולכן יתכן שתצטרך להחליט מראש באיזה מעבדים אתה תומך). (הכל מופיע בלינק השני למעלה). עשיתי את זה לפני כמה שנים בהצלחה. המחשב הנ"ל עדיין בשימוש.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close