עזרה בהריסת מודם - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהריסת מודם

desert

Recommended Posts

אורכית (ALCATEL SPEEDTOUCH HOME)

בין המודמים החזקים ביותר שחילקו, אם לא החזק ביותר (עכשיו יש את ה510, שזה בערך אורכים שתי שלבים למעלה)

מאז יש לי אותו, ועוד כמה 510 שקיבלתי הביתה :)

לא נוגע במשהו אחר חוץ מאלקאטל בנושא הזה

מודם אורכית זה ממש לא מודם אלקטל. אלקטל זה אלקטל, אורכית זה אורכית. חברה אחרת וכו'. חילקו אותו לחלק מהמשתמשים שלהם ממש בתחילת דרכו של ה-ADSL בארץ. הוא היה המודם הראשון שחילקו, לא זוכר אם ביחד עם האלקטל או שהאלקטל נכנס רק טיפה אחרי בנוסף אליו. אני קיבלתי את האורכית בהתחלה בכל אופן.

בקיצור, יום אחד בזק החליטו לשדרג את כל המרכזיות שלהם וביוזמתם החליפו לכל המשתמשים את המודמים מאורכית לאלקטלים (היום הזה היה לפני שנתיים בערך. מאז כבר אין בארץ מודמי אורכית בשימוש). אורכית זה מודם מאוד גרוע. לא ברמה כ"כ גרועה כמו המודם , אבל אי אפשר להשוות בינו לבין אלקטל, שזה אחד המודמים החזקים בארץ שמביאים מחברת האינטרנט (תשתית/ספקית). כנ"ל גם לגבי האלקטל החדש 510.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיי שאין לי מושג על איזה בעיות אתם מדברים ???

לי יש את הALE 150 והוא לא עשה לי בעיה אחת עד היום (פותח פה לשטן!! כן כן!!) עובד כמו שצריך ולא מתנתק אפילו פעם אחת, התקנתי אותו פעם אחת ואני לא מחליף אותו (נו שיבוא השטן כבר!!) אלא אם כן יציעו לי להחליף אותו במשהו טוב יותר ;D

היה לי מודם מבזק כחול כזה ארוך, והחלפתי אותו בALE 150 כי הוא יותר קטן ותופס פחות מקום על השולחן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תהרוס את המודם, אז כנראה שיביאו לך את אותו אחד או כנראה משהו דומה.

חבר שלי ב- Adsl ויש לו מודם נראה לי משהו בסגנון ה- ALE.

אז המנקה שלו בטעות שפכה על המודם מיים, הוא הלך פייפן.

הוא הלך לבזק והחליפו לו לאותו מודם.

בד"כ אפשר לבקש, איזה מודם רוצים לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לבקש, אבל גם הם יכולים לבקש כסף על זה... אם המודם שאתה מבקש עולה יותר, אני בספק אם הם יביאו לך אותו בחינם (בשיטות הרגילות, ללא צעקות ואיומים. עם צעקות ואיומים הכל אפשרי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה , הוא החליף לי אותו חינם :)

אבל בגלל שיש לי רק כרטיס אחד במחשב ואני משתמש בו לרשת אז הייתי צריך להוסיף 40 שקל בשביל הכרטיס שהטכנאי נתן לי ,אני יודע שזה הרבה אבל אין לי כוח להתחיל לחפש ולהתקין וכל זה,

עכשיו יש לי אחלה מודם של ECI

אני מרוצה ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ,הוא החליף לי כי ביקשתי ממנו כשהוא כבר הץחיל להתעסק פה עם הדברים , אבל לא זאת ההיתה המטרה שלו כשהוא בא כי בבזק אמרתי להם שכל הזמן מתנתק לי ועושה לי בעיות - מה שנכון היה , ואז כשהטכנאי בא אמרתי לו שלדעתי הבעיה במודם .

דרך אגב תבינו עד כמה המודם הישן היה דפוק - אם צורבים אין אינטרנט!

זה נראה לי קשור כי הוא מה שמשתמש במשאבי מערכת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...