הדיגיטלית שלי! Rev 2 ! נפתח מחדש! - עמוד 20 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיגיטלית שלי! Rev 2 ! נפתח מחדש!

Lumber_Jack Jim

Recommended Posts

• תגובות 920
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה שבאמת מצחיק פה זה שלא נטענה שום טענה ומשום מה הרבה דברים חוזרים פעמיים פוסט אחרי פוסט , אבל שיהיה... לפעמים צריך לשפוך את הלב ;) ...

בכל מקרה היתי מסדר את הפוסט יותר בצורה של טיפים ועצות, יש כמה ממש נחמדות למי שקצת יותר מתעניין.... וחבל לחזור על דברים יותר מידי פעמים , סה"כ 99 אחוז כאן ממש לא מחפשים אותם וזה למעשה ישמע מצחיק לרובם לשבת ולחכות לשעה מסוימת ביום ועוד לשחק שעה עם המצלמה בשביל לצלם את רוב התמונות שהם מצלמים כשכל חייהם צילמו ע"י לחיצה פשוטה וזה נתן להם בדיוק את מה שהם רוצים.

טוב נו , אבל אם כולם צוחקים על כולם - אז זה לפחות בריא 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

macrot , אני לא מבין מה הנקודה שלך בכל פעם שאתה מגיב ::) .

אף אחד פה לא צלם מצקועי ואת הרוב זה לא כל כך מעניין. ואני מבין שאתה רואה בנו אולי ממש חובבנים.

ובכל זאת צילומים של פרחים מראים את הצבעים שהמצלמה יכולה לצלם וזה יפה (לדעתי).

אז מה אתה מציעה לצלם? להעמיד אולפן צילומים כדי להראות מה המצלמה מסוגלת? אפילו חצובה אני לא מתכוון לקנות!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי אתה, בתור כותרת של עיתון היית רוצה לראות תמונה של... פרח? זה לא תמונה מעניינת. להדגים צבעים זה לא מתפקיד הלקוח, אלא מתפקיד היצרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני, אף אחד לא רוצה להציג אותה שם.

גם של המשפחה שלי אני מניח שלא היו רוצים לראות בעיתון, וזה, מה לעשות, מהשימושים העיקריים של אחת הדיגיטליות שיש בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה שיש טישטוש קטן שכמעט לא שמים אליו זה לא כל כך משנה אני לא מצלם דוגמניות לירחון ועיקרון שרואים יחסית חלק וברור את התמונה...

הD1 זה חתיכת קטן שלהסתובב איתו בוא נגיד ככה לא הכי נוח בעולם.... בתוך צלמים בגרוש אנחנו יכולים להשתמש במצלמות בתקציב נמוך ועדיין להנות מהתמונות...

אני לא צריך D1 ב2000 דולר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלו טווס שצילמתי עם ה A 70 החדשה שלי! אוי איזה סבבה של מצלמה!

הקובץ המקורי הוא מגה וחצי אז נאלצתי להקטין רזולוציה וקצת איכות כדי לעלות לאתר!

דרך אגב אם יש לי את התמונה הזאת ב 3 מגה פיקסל עד כמה גודל דף ניתן לפתח אותה בחנות צילום.

או האם למישהו יש השוואה של מגה פיקסל ביחס לגודל הדף שיוצא בהדפסה.

תודה !!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש על המצלמה - בחירה נבונה !!

צילום יפה - לא כל יום יש כזה טווס חתיך מול הפנים 8)

בתכלס את התמונה תוכל לפתח עד גודל של בערך עמוד A4 , אולי קצת יותר זה כבר תלוי בחדות של התמונה גם. בתכלס התמונה הספציפית יצאה קצת לא בפוקוס (לא משהו נורא) חבל שלא עשית כמה צילומים (תמיד יש את זה שלא הכי בפוקוס) , גם הצבעם יצאו קצת דהויים לא ברור לי למה אולי בגלל זווית השמש , בכל מקרה את זה תוכל לנסות לתקן בתכנת עיבוד קלה ע"י תיקון רמות חשיפה או צבעים (טונליות), אני ממליץ לשחק קצת עם זה לפני שתשלח לפיתוח כי התמונה יפה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IMG_1530.jpg

אחד הדברים המדהימים... אני רק מחכה למלך שיביא צילום דומה של מגדלי עזריאלי בלילה עם קצת עננות וירח מלא וכמובן, איכותית.

*Frenzy לקח את השוט הפ33תי הזה בזמן נסיעה, בהחלט מרשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי עכשיו קיבלתי בהשאלה את הדבר המדהים הבא

OLYMPUS C-5050

5.0 MEGA PIXEL

אני מצרף תמונה של החתול החדש שלי. הייתי צריך להקטין אותה כי הקובץ המקורי שקל כמעט 2 מגה אם תרצו אני יעלה את התמונה הלא דחוסה...

4387876.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונה ממש טובה!

השתמשת בחצובה או שאתה ממש ממש יציב?

הפרצוף של החתול ממש במיקוד ושאר התמונה בטישטוש שכזה (לא יודע מושגים של צילום :P) וזה נראה ממש יפה, נותן לתמונה עומק שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, יפות מאד. כל הכבוד.

רק דבר אחד אני מבקש (שניים בעצם):

1. להקטין את נפח התמונות (לדחוס אותן מעט יותר), משום שזה מכביד על טעינת העמוד (לא כולם פה עם כבלים/ADSL)

2. להקטין את הרזולוציה של התמונות. שייכנסו בצורה יפה ולא נצטרך לגלגל את הסרגל של ימינה/שמאלה.

זה הכל.

באמת אחלה . ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונה ממש טובה!

השתמשת בחצובה או שאתה ממש ממש יציב?

הפרצוף של החתול ממש במיקוד ושאר התמונה בטישטוש שכזה (לא יודע מושגים של צילום :P) וזה נראה ממש יפה, נותן לתמונה עומק שכזה.

האמת חוץ מללחוץ על הכפתור שאיתו מצלמים לא לחצתי על כלום גם אני לא יודע כלום במצלמות אני יודע רק מה זה איכות ומה זה לא...

פשוט אחלה מצלמה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...