הדיגיטלית שלי! Rev 2 ! נפתח מחדש! - עמוד 25 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיגיטלית שלי! Rev 2 ! נפתח מחדש!

Lumber_Jack Jim

Recommended Posts

אז קצת טעית במה שהבנת - אנשים לא קונים דיגיטליות כי חושבים שזה תוצאה יותר איכותית (כחחח.. זה פשוט מגוכך שחשבת כך) ,

תתפלא אבל דווקא כן, אממ..תנסה משהו...תעמוד בערך רבע שעה ליד מוכר בחנות צילום כלשהי, ותקשיב טוב טוב לשאלות

שלקוחות שואלים אותו לגבי איכות תמונה של מצלמות דיגיטליות, חכה חכה, אל תצחק עדיין, תקשיב לתשובות שלו. ;)

מאות מליוני אנשים סביב העולם לא טועים וכמו כן עשרות חברות ענק וקונצרנים ענקיים , עם זה אי אפשר להתווכח (אלא אם כן אתה רובין הוד הבודד של המצלמות שהולך להציל את כל המיליונים ).

אז מה תגיד על כל הצלמים המקצועיים שעדיין דבקים בעולם הפילם "המיושן" ולא מרפים ממנו?

תראה, כנראה שלא הבנת אותי נכון, אני לא נגד צילום ומצלמות דיגיטליות, ממש לא! להיפך, אני בעד, אבל הדבר היחיד שאני מנסה להעביר

לגולשים אחרי קריאת כל הת'רד, ואני חוזר על כך בפעם המי יודע כמה...

שוב פעם, אני חוזר על מה שרציתי להבהיר לכל הגולשים בפסקה הראשונה. בסכומים של מתחת ל-1500 ש"ח אין טעם לקנות דיגיטלית! כל מצלמת רפלקס פילם בסיסית של קנון/ניקון יהוו אלטרנטיבה הרבה יותר טובה באיכות תמונה איכותית יותר ובאופציות מגוונות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 920
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי , אם זה מה שניסית להגיד אז זה כבר נאמר לפני יותר מ30 עמודים ;) , רק שהמחיר יורד כל הזמן ואפשר למצוא גם דברים נורמאליים ב 1200 ש"ח. וכדי שלא יתבלבלו אני יחזור ויגיד שריפלקס פילים לא עדיפה לכל אחד על דיגיטלית קומפקטית במחיר זהה, לא לכולם איכות ותכונות מקצועיות זה פרמטר, ולאלה שכן , המממ... זה סוג של אנשים שנמצאים לרוב במקצוע בצורה כל שהיא וממש לא צריכים את העצות שלך או שלי :)

אני עדיין לא נתקלתי באנשים שחושבים מה שאמרת , אבל אם אתה אומר אני לא יתווכח, בכל מקרה כאן בפורום האנשים יודעים כבר מה נכון בנושא 8).

ולגבי צלמים מקצועיים זה שוב דבר אחר עם צרכים שונים וחלק גדול מהם שלא עובר לדיגיטליות זה בעיקר שיקול של מחיר , לא מדובר כאן בעוד 1000 שקל אלא ב"התלבטות" אם לקנות מקצועית דיגיטלית או מקצועית פילים + מכונית נחמדה (במילים אחרות המחירים בשמיים במצלמות אלו). בנוסף לשוק זה צרכים הרבה יותר קפדניים ושונים משל השוק הרחב כמו מגבלת רזולוצייה שלהם מזיזה ולנו לא, דינמיות של איכות הצילום ועוד מלא דברים שבמצלמות פילים רגילות ו"פשוטות" (1000 ש"ח) גם ככה לא ממש באים לידי ביטוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולגבי צלמים מקצועיים זה שוב דבר אחר עם צרכים שונים וחלק גדול מהם שלא עובר לדיגיטליות זה בעיקר שיקול של מחיר , לא מדובר כאן בעוד 1000 שקל אלא ב"התלבטות" אם לקנות מקצועית דיגיטלית או מקצועית פילים + מכונית נחמדה (במילים אחרות המחירים בשמיים במצלמות אלו). בנוסף לשוק זה צרכים הרבה יותר קפדניים ושונים משל השוק הרחב כמו מגבלת רזולוצייה שלהם מזיזה ולנו לא, דינמיות של איכות הצילום ועוד מלא דברים שבמצלמות פילים רגילות ו"פשוטות" (1000 ש"ח) גם ככה לא ממש באים לידי ביטוי.

כן...כמו ה-Canon EOS 1D

CANON-EOS-1D.jpg

אז אני מניח שבזה נסגור את הנושא?

אלא אם יש למישהו עוד משהו להוסיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

קיבלתי אתמול מצלמה חדשה (;D).

חרשתי עליה... ;D

המצלמה : Fuji FinePix A200

מה אתם אומרים עליה? (לא יודע כמה היא עלתה...סבא שלי קנה לי אותה בג'יברלטר [בלי מיסים]).

הנה תמונה אחרונה:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני מתפרץ פה ...

אבל אני עדיין לא סגור על משהו ...

אני די אוהב את המצלמות של קאנון

לפי מה ששמעתי וראיתי פה ... ומחברים

ורציתי לדעת איזה עדיפה מבחינת יחס מחיר-תכונות

A40 או A60 ... לשימושים די בסיסיים בנתיים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אין נוף בשעה 10 וחצי בלילה...

ואתה כנראה עיוור..

מחר ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

מה זאת אומרת אין נוף בשעה 10 וחצי בלילה?

דווקא את הצילומים הכי יפים שלי עשיתי בלילה, הכל שאלה של זמן חשיפה.

וראיתי מה שראיתי, להפך אתה העיוור! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת אין נוף בשעה 10 וחצי בלילה?

דווקא את הצילומים הכי יפים שלי עשיתי בלילה, הכל שאלה של זמן חשיפה.

וראיתי מה שראיתי, להפך אתה העיוור! ;)

http://members.lycos.co.uk/expresstours001/cam2.htm

נוף ;D ;D ;D ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי אחת מהמצלמות ה"צעצוע" - עם חיישן 2MP מחברה לא מוכרת ממש ...

ויש לי 2 בעיות קטנות איתה ... יכול להיות שזה בגלל שאני עושה משהו לא נכון

אבל ... אני רוצה לשמוע את דעתכם ...

1. אם אני לא מחזיק את המצלמה ממש יציב במשך שנייה וחצי (שזה הרבה בשבילי)

אז התמונה יוצאת מטושטשת בתנועה - רוב התמונות יוצאות ככה ... לפי מה שהבנתי

מהירות התריס שלה היא חצי שניה ... זה מה שגורם לטישטוש ?

2. יש לה בעיה חמורה עם מקומות סגורים ... בכל מבנה חוץ מבחוץ עם אור יום מלא ..

התמונה יוצאת גרעינית מאוד (ראו בתמונה המצורפת) ורק בחוץ או במקומות מוארים

היטב באור שמש התמונה יוצאת טוב ... מה הבעיה בדיוק ?

3. אני כבר שוקל להחזיר אותה ולקנות מצלמה נורמלית במקום - ובגלל שהמחיר משחק תפקיד חשוב

פה ... מצאתי אחת סבירה וזולה יחסית לאחרים ... מה אתם חושבים על זאת:

http://zap.wallashops.co.il/shopmind_portal_heb/AuctionProd.asp?pi=JBFinepix203

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...