הדיגיטלית שלי! Rev 2 ! נפתח מחדש! - עמוד 23 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיגיטלית שלי! Rev 2 ! נפתח מחדש!

Lumber_Jack Jim

Recommended Posts

תודה רבה לתשובה כזאת ציפיתי, אז זום דיגיטלי נמצא על המצלמה או בתוכנה? וזום אופטוי על המצלמה נכון?

עריכה: כן איכות טובה והכל אבל גם מחיר מוגזם.............................. בערך 3500-4000 לא היית צריך להגזים....

אני מחפש משהו במחיר של המצלמה שאני שמתי, אז אם יש משהו באותו גודל ויותר טובה (ואותו מחיר) אז תציעו לי...... ואולי גם יש מישהו שישלח לי מארה"ב אז תתנו קישור לפה בארץ ולחנות שם...

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 920
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נסה 3 דברים:

1. לעבוד על הגישה שלך, אף אחד כאן לא עובד אצלך.

2. לעבוד על הבנת הנקרא, הוא לא המליץ לך על המצלמה הזאת אלא רק המחיש לך מה זה זום דיגיטלי וזום אופטי.

3. לבדוק את כל סדרת Minolta X ולראות מה נכנס לך בתקציב. אמנם כנראה תצטרך לרדת קצת במגה פיקסל, אבל תקבל עדשה איכותית.

תפזול לכיוון מינולטה Xt וXi.

המצלמה שאתה מדבר עליה מיוחדת בזה שהיא דקה. המידות שלה הן 90X57X12.

הXi של מינולטה, להשוואה, 85X72X20.

5 מילימטר זה לא מה ששווה קניה של פחות טובה.

שווה להסתכל גם על הExilim EX-z3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון מתנצל על ההודעה הקודמת שלי (כמו שתראו ערכתי אותה) אפילו לא הייתי עצבני לא יודע מה עבר עלי רק רציני להדגיש מה אני מחפש, בכל מקרה לעיניין....

אם תוכלו לתת קישור למצלמות בקטנות והטובות שבינהם אז תודה רבה, אני גם כן יסתכל על הex-z3.

עריכה: הסתכלתי על המצלמות שנתתם ולא ממש אהבתי את העיצוב שלהם אז אני עכשיו מתלבט בין ה-EX-S2 שעולה בין220-ל260 דולר לבין ה EX-Z3 שעולה 400 דולר.

עכשיו אם תוכלו להגיד אם יש הבדלים ענקיים בינהם כי לא בא לי להוציא משכורת של חופש שלם על .... (עזבו את זה שאני משדרג את המחשב בעוד 900-1200 שקל) ככה שאני באמת לא רוצה לתת לעצמי להתפרע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לעצור הכל עכשיו, לקחת את עצמך לחנות רצינית של מצלמות דיגיטליות ולראות איך כמה מצלמות נראות במציאות.

תאמין לי, אתה טועה בקנה מידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה כמה ביקורות מסטיב שלנו... :D

Canon PowerShot S300 = Canon Digital Ixus 300

http://www.steves-digicams.com/2001_reviews/s300.html

Canon PowerShot S330

http://www.steves-digicams.com/2002_reviews/s330.html

Minolta DiMAGE X

http://www.steves-digicams.com/2002_reviews/dimagex.html

Sony DSC-P2

http://www.steves-digicams.com/2002_reviews/p2.html

הקנון והסוני ממולצות יותר... :P

אלה המומלצים. :)

יש שם כדי שתראה איזה הגודל האמיתי ביחס מסויים, והמצלמות האלו ממש קטנות. :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת לא מבין מה הולך פה , למה לא להגדיר במדויק מה אתה רוצה? ולמה להשתמש במקום זה במושגים כללים כמו "לא יקרה" "קטנה" "משכורת של חופש (??)" וכו'..

תגיד בדיוק מה התקציב שלך , תגדיר בדיוק מה הגודל והמשקל שאתה מחפש ומה הצרכים שלך ותקבל תשובה מדויקת ולא מריחה של 5 עמודים.

בכל מקרה אתה מחפש מצלמה ששיכת לשוק שנקרא "אולטרה קומפקטיות" , שרוב המצלמות שהציעו לך בכלל לא נכנסות בו. השוק הזה בעיקרון לא מומלץ מהסיבה הפשוטה שהוא הרבה הרבה יותר יקר - אתה מקבל הרבה פחות בשביל אותו כסף וכל זה רק לגודל יותר קטן - אבל לא הרבה. אתה עוד לא יודע מה הצרכים שלך בצילום לדעתי ואתה לא יכול להחליט שמה שאתה מחפש חייב להיות פיצי (שזה גם לא טוב במיוחד כי האחיזה במצלמה קטנה היא פחות טובה מה שגורם לתמונה פחות יציבה).

מצלמות כאלו הן בעיקר לאוהבי גאדג'טים שמתלהבים מהיופי הטכנולוגי (כמוני 8) ). חבל להוציא עוד 50 אחוז כסף רק בשביל גודל קצת יותר קטן, אחרי הכל במצבים שמסתובבים עם מצלמה - תמיד מסתובבים עם תיק.

בכל מקרה המצלמה שהצעת לא הכי מומלצת , חבל לשלם הרבה בשביל מצלמה בלי זום אופטי ורק בגלל שהיא דקה.

המצלמה הכי כדאית של שוק האולטרא קופקטיות היא:

http://www.dpreview.com/reviews/specs/Pentax/pentax_optios.asp

8 על 5 על 2 ס"מ ובתוך זה נכנס זום אופטי כפול 3 (מקביל לזום של 11 ס"מ במצלמת פילים) ,3 מגהפיקסל, יציאת וודיאו, איזו ידני, פוקס ידני, הקלטת קטעי וודיאו, ומאקרו של 6 ס"מ. ראיתי אותה היום והיא ממש ממש קטנטנה ויפה, פשוט מדהימה. 2900 ש"ח והיא שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי אדון קרח, איזה מהמצלמות שהצעתי לא נכנסות להגדרה ultra compact?

אולי חוץ מהניקון שהצעתי אותה לפני שידעתי שזה קריטריון רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז הספקתי לעבור על כל המצלמות שהומלצו כאן ומהכל יוצא שהאיכות של כולם אותו דבר אפילו לפעמים ה2 מגה משתווה ל3.2 אז בגלל שאני מחפש

מצלמה קטנה [shadow=red,left][glow=red,2,300]ודקה [/glow] [/shadow] את זה שחכתי לציין :P וזה ממש חשוב לי...) אז אני מתלבט בעיקר עכשיו בין הEX-S2 לEX-S3 (שהם העיקר) והוספתי להתלבטות את הEX-Z3 כי יש לה זום אופטי אבל היא יותר עבה (אבל לא בהרבה כמו כל השאר שהוצעו), אז עכשיו נשאר לי רק לראות אותם בעצמי, (כמו שnice 1 המליץ) רק שאני לא יודע איפה אשמח אם תגיד לי אם אתה מכיר חנות שיש בה את כל אלא.

ואם תוכלו למצוא קישורים למחירים של המצלמות האלה.

עריכה: ice מה שאמרת על עצמך נכון גם לגבי אני גם ממש נדלקתי על איך שהיא נראית ואני גם אוהב את היופי הגאג'טי של הדברים האלה (לא מה שאתה הצעת אלא מה שאני) וה-EX-Z3 היא עם אותם תכונות בדיוק יותר יפה ויותר זולה עם אני לא טועה, וכמו שאמרת אני ירשום פה את התקציב ומה אני מחפש.

אני מחפש מצלמה דיגיטלית קטנה מאוד ודקה מאוד (לא יותר מזאת http://world.casio.com/exilim/en/ex_z3/style/index.html תראו אותה על היד של האישה... :P) ובטווח מחירים של 200-400 דולר שזה יוצא 1750 שקל (יש לי מישהו ששולח לי מארה"ב בגלל זה רשמתי בדולרים) עדיף שיהיה בה כמה שיותר דברים וגם עדיף שתיהיה כמה שיותר זולה...

ושוב תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי אדון קרח, איזה מהמצלמות שהצעתי לא נכנסות להגדרה ultra compact?

אולי חוץ מהניקון שהצעתי אותה לפני שידעתי שזה קריטריון רציני.

נייס למה להתרגז על כלום ;) ממש לא דיברתי עליך , בכוונה רשמתי את זה ככה ולא דיברתי על המלצה של אף אחד ספציפי (גישה דיפלומטית) , וגם לא התכוונתי להמלצות שלך שהיו בהחלט בתחום (חוץ מהניקון - שכבר הערת לגבי זה), אז זו סתם אי הבנה - אתה בסדר גמור 8)

EDA - מה שאני אומר לגבי הסוג , דבר ראשון אני מבין אותך , אבל גם אני כזה ולא קניתי משהו בסגנון רק משום שצילום זה לא חלק בלתי ניפרד מהיום יום שלי , מצלמים מדי פעם , ומאז הדיגיטליות הרבה יותר - אבל זה לא שווה את התוספת (לעומת נגיד אייפוד שהוא מוצר יומיומי ולי כן היה שווה את הכסף) ואני קניתי אולימפוס D520 שהיא לא אולטרא קומפקטית אך לא הרבה יותר גדולה וכבדה ,למעשה היא דיי קטנה ומספיקה לצרכי צילום שלי. מה שיכול לקרות הוא שתתלהב ממנה חודש חודשיים ואז היא תראה את המגירה להרבה זמן ותינשום מדי פעם כשיש איזה ארוע או משהו לצלם, שוב - זאת רק אופצייה - אבל היא בהחלט יכולה לקרות.

סה"כ , לדעתי הניקון שNICE1 המליץ לך עליה היא גם כן ממש קטנה וחמודה - הרבה יותר ממצלמות פילם רגילות וגם ממנה אפשר להנות בקטע הגאדג'טי.

הקטע היפה במצלמה שהבאת - זאת בערך המצלמה שאני המלצתי לך עליה (אני רואה שכבר שמת לב לדמיון הכמעט מוחלט במאפיינים בין המצלמות) סה"כ שתיהן די זהות ובשתיהן מנגנון העדשה והאופטיקה מיוצר ע"י פנטקס (רשום פנטקס על הקסיו) וחלק מהבפנים בשתיהן מיוצר ע"י קסיו - שיתוף פעולה שמוליד תאומים כשהקסיו יותר גדולה אבל עם מסך גדול יותר. אז זה לא משנה - מבחינתי שתיהן מומלצות בתור אולטרא קומפקטיות הכי "פצצות" שיש , מדהימות (ושוב - זהות - זאת כמעט אותה המצלמה) וכשתראה אותה בעין אני מאמין שבהחלט תיתאהב , כי אחרי שאני ראיתי אותה בעין פשוט ניגנבתי.

עידכון - טוב , הנה קישור מעניין , ותמונה : הפנטקס מימין (הכי קטנה) והקסיו משמאל , שתיהן מדהימות :)

threereviews.gif

http://www.dpreview.com/news/0305/03050203threereviews.asp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה אחי אין לך מושג עד כמה עזרת לי,אפשר לשאול איפה ראית את המצלמה?

אז עכשיו אני מתלבט בין ה-EX-Z3\Optio S (בגלל שהם זהים במחיר והמפרט שלהם ממש זהה חוץ מזה שלקאסיו יש יותר זום דיגיטלי ומסך יותר גדול) לEX-S3 ואני מתלבט גם בEX-S3 בגלל שהיא יותר זולה, אז אני יחכה לסוף החודש ונראה כמה אני יסגור ויזמין מה שיהיה בהישג יד.

תודה רבה לכל העוזרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה אחי אין לך מושג עד כמה עזרת לי,אפשר לשאול איפה ראית את המצלמה?

אז עכשיו אני מתלבט בין ה-EX-Z3\Optio S (בגלל שהם זהים במחיר והמפרט שלהם ממש זהה חוץ מזה שלקאסיו יש יותר זום דיגיטלי ומסך יותר גדול) לEX-S3 ואני מתלבט גם בEX-S3 בגלל שהיא יותר זולה, אז אני יחכה לסוף החודש ונראה כמה אני יסגור ויזמין מה שיהיה בהישג יד.

ראיתי אותה בחנות בקניון עזריאלי בת"א. בכל מקרה אל תתיחס לנתון של זום דיגיטלי , בכלל לא כדאי להשתמש בו ובטח לא בהכפלה גבוה מדי (יותר מ2X זום דיגיטלי זה כבר ממש נזק לאיכות). בכל מקרה הכי קטנה זו הפנטקס לכן באותו מחיר נראית לי יותר מתאימה בשבילך לאחר שהגדרת הגדרות של גודל מינימלי.

בכל מקרה בתקווה שלא יעיפו את התמונה מאתר האם , הנה תמונה של הפנטקס שמדגימה עד כמה המצלמה פיצית וקומפקטית ולמה אוהבי הגאדגטים מתלהבים ממנה:

inhand02.jpg

inhand01.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התריחה אחי אבל כבר ראיתי את התמונות האלה :P והחלטתי ללכת על הEX-Z3 בגלל שעברתי אחד אחד על הנתונים שלה ושל הפנטקס וחוץ מזה שלפנטקס יש tv out ה-EX-Z3 יותר טובה בכמה דברים.

אז יש לי שתי שאלות אחרונות

1.עד כמה תומכת הEX-Z3? במגה (128,256,512)

2.האם היא עושה רעש כאשר היא מצלמת? (אם קיים דבר כזה בכלל ::))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...