המלצה לקירור מדהים 20 מעלות.... במחיר מצחיק - עמוד 7 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לקירור מדהים 20 מעלות.... במחיר מצחיק

montynet

Recommended Posts

montynet, כל כך חבל על המאמץ שאתה מנסה לשכנע כמה ילדים בני 12 שאתה צודק...

תיהנה לך עם הפלטייה שלך, אני בתקווה גם ישיג לי איזה אחד, והם יהנו עם ה SP94 המהולל שלהם....

איש באמונתו יחיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למקרה כזה יש אחריות, לא? או שהיא בטלה ברגע שעושים OC למעבד (למרות שזה נשמע מאוד לא סביר)

לא הגיוני שישווקו מוצר שישרף בקלות כזאת כמו שאתם מתארים עם אחריות למעלה משנה, או שישווקו מוצר שאורך חייו יושפע מרכיב נוסף שתצטרך לקנות על מנת שהוא יפעל כראוי. (ז"א מאוורר נוסף שיפזר את החום שיופץ על ידי הHSF של הקירור, אחרת הגענו לרמה שצריך לקנות לקירור)

ד"א ....... המוצר מגיע עם שנת אחריות וללא כל קשר לאם עושים OC למעבד.

רק בתנאי כמובן שלא תשנו את המוצר עצמו . :)

montynet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Well

לאחר סבלנות ארוכה ,משקראתי מהשורה הראשונה עד לאחרונה אני חייב להגיב:

1.המילה טמטום  :o חזרה פה כמה פעמים, אז נכון,טמטום להאמין לבנאדם בודד (גם אם הוא דובר אמת) שמציג "הוכחות" לא הוכחות (יש יותר מדרך אחת  להביא כאלה).

2.אם מישהו מיחצן משהו אז אולי תנסחו את החוקים בפורום לאסור זאת אלא אם כן יש יותר מביקורת אחת אמיתית (אל תפגע גבר  ;) ).

3.בקשר לעיבוי שדובר אז אתם צודקים ב 100% -(מנסיון אישי בתחום של מספר שנים) הלוח היה אמור להשרף לו כבר מזמן ,עוד 40 מעלות???

מוזר ביותר כי יש לי מחשב בבית עם אותו המארז בדיוק רק פחות 12-15 מעלות,אני ממליץ לך לבדוק טוב טוב מה הבעיה שם,לי זה פשוט נראה כאילו החיישנים של הלוח והמעבד שלך "התחלפו" בינהם.

4.אם הייתי חנון עשיר כמוך (ציטוט) הייתי קונה לפחות 9800XT (כבר יש לי, אז לא משנה) ושלא נדבר על ה Proview אהממ אהממ ,באמת מסך של עשירים ;)

5.מי שהתחיל לקרוא מהדף הזה אז אני יחסוך לו ושלא יקרא מההתחלה,סתם בזבוז זמן יקר.

6.אם זה אמיתי (אני חותך עכשיו את הענק וגנו) אז זה כבר ממש ממש משעמם לעשות O/C  לא? (איפה המחשבה והיצירתיות  :-\ )

7.למנהל הפורום: אולי בבקשה תנעל את הטראד הזה או תעלים אותו ,שלא יפלו בו אנשים נחמדים (במידה והכל שקר - את זה לא אמרתי   ??? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל הכבוד

הייתי מעדיף לשלם עוד קצת כסף ולקנות מחנות אחרת

זאת נראת חנות מעפנה

דבר ראשון בקושי יש בה פרטים והיא ניראית חובבנית למידי

ועוד דבר שניתקלתי ואני חייב להזהיר

שאני בא לשים תכרטיס אשראי זה מעביר תדף לאתר חיצוני שכתובתו

https://www.winssl.com/topsi/order.asp

וכאשר ניסיתי להיכנס ל

https://www.winssl.com

זה הגיעה לי לאתר לאיחסון אתרים ישראלי

אני לא יודע אם זה בטוח או לא ולכן אני הייתי חושב פעמיים.

אבל חנות רצינית לא הייתה מעבירה לאתר חיצוני

כי היא קונה רישיון משלה.

אם כבר אתם קונים לכו לקנות ותשלמו שם

ידידי הקטן ....

winssl זאת חברה לסליקה של כרטיסי אשראי ..... לכל החברות ..... זהו אתר מאובטח ....

בכדי לקבל תשלום של כרטיס אשראי באינטרנט אתה חייב שיהיה לך SSL אחרת מישהו יכול לקחת לך את הכרטיס אשראי .

נכון להיות אתה לא חייב לקחת איזה איש תוכנה ולשלם לו 3000 דולר כדי שיבנה לך אתר .....

אתה יכול לקנות את האתר מוכן בסכום של 1000 דולר ......... ללא כל זיוני שכל ....

אי לכך ובהתאם לזאת ..... עדיף שכשלא יודעים לא להגיד כלום ........

דרך אגב כ - 80% מהאתרים היום בנויים באותה הצורה .

montynet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Well

לאחר סבלנות ארוכה ,משקראתי מהשורה הראשונה עד לאחרונה אני חייב להגיב:

1.המילה טמטום  :o חזרה פה כמה פעמים, אז נכון,טמטום להאמין לבנאדם בודד (גם אם הוא דובר אמת) שמציג "הוכחות" לא הוכחות (יש יותר מדרך אחת  להביא כאלה).

2.אם מישהו מיחצן משהו אז אולי תנסחו את החוקים בפורום לאסור זאת אלא אם כן יש יותר מביקורת אחת אמיתית (אל תפגע גבר  ;) ).

3.בקשר לעיבוי שדובר אז אתם צודקים ב 100% -(מנסיון אישי בתחום של מספר שנים) הלוח היה אמור להשרף לו כבר מזמן ,עוד 40 מעלות???

מוזר ביותר כי יש לי מחשב בבית עם אותו המארז בדיוק רק פחות 12-15 מעלות,אני ממליץ לך לבדוק טוב טוב מה הבעיה שם,לי זה פשוט נראה כאילו החיישנים של הלוח והמעבד שלך "התחלפו" בינהם.

4.אם הייתי חנון עשיר כמוך (ציטוט) הייתי קונה לפחות 9800XT (כבר יש לי, אז לא משנה) ושלא נדבר על ה Proview אהממ אהממ ,באמת מסך של עשירים ;)

5.מי שהתחיל לקרוא מהדף הזה אז אני יחסוך לו ושלא יקרא מההתחלה,סתם בזבוז זמן יקר.

6.אם זה אמיתי (אני חותך עכשיו את הענק וגנו) אז זה כבר ממש ממש  משעמם לעשות O/C  לא? (איפה המחשבה והיצירתיות  :-\ )

7.למנהל הפורום: אולי בבקשה תנעל את הטראד הזה או תעלים אותו ,שלא יפלו בו אנשים נחמדים (במידה והכל שקר - את זה לא אמרתי   ??? )

וואווווו ........... באמת הגיע הזמן שמישהו יכתוב פה ביקורת אמיתית ......... ואני מאוד מעריך את זה ....

אבל ................

ידידי היקר .......

1. אני לא זוכר שהזמנתי אותך להכנס אלי לכיס .........

2. אני עובד על וזה מסך שני ..... לכן לא הלכתי על מסך טוב יותר

(אנשים מבוססים יודעים לעשות חשבון)

3. אם אתה לא מכיר את הכרטיס של v9480 ti4800 זה אחד הכרטיסים הטובים יותר לעריכת (חובבנים כמובן)..... ויש לו ביצועים מעולים.

4. לא תמיד צריך לקנות את ההכי יקר ...... לפעמים צריך לקנות את מה שטוב ולא את מה שיקר. 9800XT ...... נו באמת ....XT ממש חובבן .

5. העובדה היא שהלוח לא נשרף ואני עובד כמו גדול ...... אולי יש לך ניסיון של כמה שנים אבל אף פעם אל תזלזל באנשים ...... לי יש קצת יותר

אני זקן מתקופת ה - bbs אם אתה יודע מה זה ....:)

5. אני חושב שאתה צודק ........ לא צריך להאמין לבן אדם אחד .... אולי תקנה את המוצר ותבדוק ????? זה רק 300 ש"ח ..... אם יש לך 9800XT

אני מאמין שיש לך מספיק לא ?????????.

6. איזה עוד הוכחות אתה רוצה ????? אולי אם אני יקים אתר של ו OC ואז אני אכתוב ביקורת שם תאמין ??????

לפעמים צריך לקרא ביקורת של אדם אמיתי שקנה את המוצר וכותב ביקורת ולא איזה חברה שמקבלת תמלוגים כדי לסקור את המוצר (סטייל העיתון אובייקטיבי)

7. כנראה ממש משעמם לך כי ישבת וקראת את כל מה שכתבו פה ועדיין לא הבנת כלום ........... ובכל זאת החלטת לכתוב משהו .....

אני ממש לא נפגע ממה שכתבת ..... אני פשוט כותב פה ביקורת על מה שנכתב .....

והדבר האחרון .............. אם זה לא מוצא חן בעיינך אל תקרא ועל תקנה ........ אבל באיזה זכות יש לך את העוז לבקש לסגור את התארד הזה ??? >:(

ואחרי הכל ...... אם תבקש יפה אני יעביר לך את כל מה שתבקש כולל את כל התמונות ........

montynet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוצר יצא מפס הייצור רק לפני שבוע וחצי ........... זה מוצר חדש לגמרי ........ אני תחמן קטן שהצליח להשיג אותו ........

ותאמינו לי המוצר הזה עוד יתפוס ובגדול .......... כי זה העתיד ...........

ולא כל מיני קירורי מים למיניהם ......

montynet

נראה לי..................שנתפסה לך ........................הנקודה במקלדת.......................................................................

בעברית לפחות, מספיקה נקודה אחת בסוף משפט.

באמצע משפט לא צריך נקודה,נהוג להשתמש בפסיק.

או שאולי הפלטייה מקפיא אותך כך שרועדות לך האצבעות על המקלדת?

בכל מקרה,מספיק הדיווח על המוצר בעמוד הראשון - ההתפלמסות בהמשך נראית יותר ויותר כמו פרסומת לא מוצלחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לדעתי..

פרסמת את דעתך בהודעה הראשונה, מי שירצה יקח את זה ברצינות, מי שלא יאמין לא יאמין.. וזהו

10 דפים של ריבים מטופשים, באמת בזבוז באנרגיה ובזמן של המשתמשים המעורבים בזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אם יפסיקו לשאול אותו שאלות מטומטמות כמו למה החברה לא משווקת את המוצר יותר טוב הוא לא יצטרך לחזור על דברים. הבנאדם חולק אתכם דבר טוב שקרה לו ואנשים יודעים רק לבוא בגישה שמשקרים עליהם , מי שלא רוצה להאמין שלא יאמין ושלא ישלול אם אין לו הוכחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולכל החברה שמתלוננים .....

אם תקראו טוב את כל מה שכתבתי.

תבינו שכל תגובות לגבי שאלות שלכם .... אין פה איזה ניסיון סתם להפציץ .

אני גם חושב שמי שפותח תארד צריך לקחת את האחריות ולענות על שאלות הקוראים .

montynet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע..מוטי או איך שלא קוראים לך..אני לא קונה מילה ממה שאתה אומר..אי אפשר להשיג טוב עם פלטיה ואוויר, לא משנה מה..אם היית יודע איך הפלטייה עובד היית גם מבין למה ובמיוחד בקיץ, אינ לא מבין מה יוצא לך מזה- אתה מנסה לדפוק אנשים כמו שאתה נדפקת בהנחה שאתה לקוח פרטי או מנסה לפרסם את החברה?

לפטיה עובד כך שכל החום מועבר מצד אחד לשני, בקיץ כמו שיש בארץ ובכלל בתנאי מזג האוויר לא ניתן ע"י חלש לקרר את ה"צד החם" במיוחד בטמפ אוויר כמו שקימת ובכלל אין כל סיכוי שהוא להגיע לטמפ' שהיא מתחת לטמפ החדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע..מוטי או איך שלא קוראים לך..אני לא קונה מילה ממה שאתה אומר..אי אפשר להשיג טוב עם פלטיה ואוויר, לא משנה מה..אם היית יודע איך הפלטייה עובד היית גם מבין למה ובמיוחד בקיץ, אינ לא מבין מה יוצא לך מזה- אתה מנסה לדפוק אנשים כמו שאתה נדפקת בהנחה שאתה לקוח פרטי או מנסה לפרסם את החברה?

לפטיה עובד כך שכל החום מועבר מצד אחד לשני, בקיץ כמו שיש בארץ ובכלל בתנאי מזג האוויר לא ניתן ע"י חלש לקרר את ה"צד החם" במיוחד בטמפ אוויר כמו שקימת ובכלל אין כל סיכוי שהוא להגיע לטמפ' שהיא מתחת לטמפ החדר.

ידידי היקר .

אתה לא אמור לקנות איזה מילה ממני ...או כל דבר אחר ...

ולפי מה שאתה כותב פה אתה גם לא מבין כלום בטכנולוגיה הטרמואלקטרית ...

ואני גם מוכן לתת לך הסבר קצר

הפלטה עובדת על מתח של חשמל כך שכאשר המתח מגיע מכיוון אחד לכיוון השני הצד התחתון של הפלטה מתקרר להרבה מתחת לטמפרטורת החדר .

ואילו הצד השני מתחמם ... אם תהפך את כיוון המתח מה שיקרא זה שהצד העליון יתקרר והצד התחתון יתחמם .

גוף הקירור שמונח על הפלטה לא בא בכדי לקרר את המעבד אלה כדי לפזר את החום שנוצר בצד העליון של הפלטה .

ע"י שליטה במתחים של הפלטה אתה יכול לקבוע על איזה טמפרטורה הפלטה תחמם או תקרר ... (כמובן ביחס ישיר של החום לקור).

כאשר מצמידים גוף מנחושת עם מאוורר טוב הוא מפזר את החום של הצד העליון של הפלטה .

31413162.graph1.jpg

אתה באמת מאמין שאנשים יותר חכמים ממני וממך ביחד יוציאו מוצר וישקיעו כסף (מדובר במליונים) ובזמן .

למוצר לא יעיל ???

וכמובן יקבלו גם תשבוחות מחברות יותר מקצועיות ממני וממך ?????

ובפעם האחרונה ........................... אני לא עובד של החברה - אם הייתי הייתי אומר את זה וגם מודיע שאני מוכר את המוצר (מה שאני לא)

וגם לא הייתי פותח את התארד הזה.

הייתי עושה המון בכדי להריץ את המוצר. כולל שיווק של מוצר לכל מקום.

אנשים כמוך די מעצבנים .... אתה אומר דברים שאתה לא יודע ואתה סתם מבלבל את האנשים.

תלך תלמד קצת ...... ורק אחר כך תגיב.

montynet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, התרד הזה יורד לפסים לא יפים

יש באתר ביקורת לגרסה הקצת יותר ישנה של המוצר, נראה כאילו הרבה מכאן לא קראו אותה:

http://www.hwzone.co.il/reviews.php?file=ac4g

יש שם שני עמודים שלמים, בעיברית, על הטכנולוגיה, כולל הרבה הרבה הרבה לינקים מועילים:

לינקים מומלצים:

http://en.wikipedia.org/wiki/Peltier_effect - הסבר נוסף בנוגע לאפקט פלטייה.

http://www.nyu.edu/pages/mathmol/textbook/atom.html - רקע בכימיה

http://www.chem4kids.com/files/atom_structure.html - רקע בכימיה

http://www.algor.com/products/analysis_types/thermal/joule_heating.asp - חימום ג'ואל

http://www.overclockers.com/tips45 - מאמר בנוגע לקירור פלטייה

צפו להתפתחויות מעניינות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי היקר .

אתה לא אמור לקנות איזה מילה ממני ...או כל דבר אחר ...

ולפי מה שאתה כותב פה אתה גם לא מבין כלום בטכנולוגיה הטרמואלקטרית ...

ואני גם מוכן לתת לך הסבר קצר

הפלטה עובדת על מתח של חשמל כך שכאשר המתח מגיע מכיוון אחד לכיוון השני הצד התחתון של הפלטה מתקרר להרבה מתחת לטמפרטורת החדר .

ואילו הצד השני מתחמם ... אם תהפך את כיוון המתח מה שיקרא זה שהצד העליון יתקרר והצד התחתון יתחמם .

גוף הקירור שמונח על הפלטה לא בא בכדי לקרר את המעבד אלה כדי לפזר את החום שנוצר בצד העליון של הפלטה .

ע"י שליטה במתחים של הפלטה אתה יכול לקבוע על איזה טמפרטורה הפלטה תחמם או תקרר ... (כמובן ביחס ישיר של החום לקור).

כאשר מצמידים גוף מנחושת עם מאוורר טוב הוא מפזר את החום של הצד העליון של הפלטה .

31413162.graph1.jpg

אתה באמת מאמין שאנשים יותר חכמים ממני וממך ביחד יוציאו מוצר וישקיעו כסף (מדובר במליונים) ובזמן .

למוצר לא יעיל ???

וכמובן יקבלו גם תשבוחות מחברות יותר מקצועיות ממני וממך ?????

ובפעם האחרונה ........................... אני לא עובד של החברה - אם הייתי הייתי אומר את זה וגם מודיע שאני מוכר את המוצר (מה שאני לא)

וגם לא הייתי פותח את התארד הזה.

הייתי עושה המון בכדי להריץ את המוצר. כולל שיווק של מוצר לכל מקום.

אנשים כמוך די מעצבנים .... אתה אומר דברים שאתה לא יודע ואתה סתם מבלבל את האנשים.

תלך תלמד קצת ...... ורק אחר כך תגיב.

montynet

אם היית טורח לקרוא, היית רואה שזה בדיקו מה שכתבתי בתמצות- החום מועבר מצד אחד (של המעבד) לצד השני שמקורר, אין אוויר בתנאי מזג האוויר בארץ שיחזיק פלטיה רציני שיכול לקרר מעבד באופן טוב על 20 מעלות...גם אם אתה לא עובד בחרה, כנראה אתה מנסה לשכנע אנשים לעשות את אותה טעות שאתה עשית או שאתה קשור לחברה באיזשהיא דרך..ממש לא מעניין אותי תאמת, רק מספיק עם ההטעיה הזאת..המוצר הזה לא שווה את הכסף שהוא עולה ובטח לא מקרר באופן טוב יותר מכל אוויר איכותיש ניתן למצוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית טורח לקרוא, היית רואה שזה בדיקו מה שכתבתי בתמצות- החום מועבר מצד אחד (של המעבד) לצד השני שמקורר, אין אוויר בתנאי מזג האוויר בארץ שיחזיק פלטיה רציני שיכול לקרר מעבד באופן טוב על 20 מעלות...גם אם אתה לא עובד בחרה, כנראה אתה מנסה לשכנע אנשים לעשות את אותה טעות שאתה עשית או שאתה קשור לחברה באיזשהיא דרך..ממש לא מעניין אותי תאמת, רק מספיק עם ההטעיה הזאת..המוצר הזה לא שווה את הכסף שהוא עולה ובטח לא מקרר באופן טוב יותר מכל אוויר איכותיש ניתן למצוא.

ידידי היקר .

אני ממש לא עשיתי טעות ... אני פשוט מאוד מרוצה עם הרכישה.

ולא עד כדי כך משעמם לי בחיים כדי לדפוק אנשים אחרים.

מצד שני אולי אתה עובד בריזה חברה מתחרה טאתה לא מעוניין שהמוצר הזה יתפוש..... לכן אתה כזה שלילי ..... כמובן בלי שום דבר מוצק ....

אני לעומת זאת עובד בזה הרגע עם המוצר הזה והוא מתפקד אחלה.

ההוכחה לכך היא שבזמן שאני כותב לך צילמתי את המסך רק בשבילך :)

31551717.1.jpg

אם לא היית מתמצת את את מה שהתקוונת לכתוב אולי התגובה לא היתה מגיעה בצורה בזו .

כי ממה שכתבת זה לא מה שכנראה התקוונת .(לפעמים צריך לבחור את המילים הנכונות בכדי שאנשים אחרים יבינו מה אתה רוצה).

בקשר למה שכתבת "אין אוויר בתנאי מזג האוויר בארץ שיחזיק פלטיה רציני שיכול לקרר מעבד באופן טוב על 20 מעלות"

תגיד יכולה להיות האפשרות שאתה טועה ????? אולי יש מוצר כזה ???? .......

בכל אופן עם הוכחות קצת קשה להתווכח לא ?????? ולי יש את כל ההוכחות לכך שהמוצר עובד .

montynet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...