המלצה לקירור מדהים 20 מעלות.... במחיר מצחיק - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לקירור מדהים 20 מעלות.... במחיר מצחיק

montynet

Recommended Posts

יש לי כמה שאלות:

איזה מעבד זה?

מה הטמפ. של הצד החם של הפלטייר?

יש לך בעייה של עיבוי?

כמה אתה סומך על הדיווח של הטמפ.?

1. אני עובד עם מעבד פרסקוט 2.8 ........

2. הטמפרטורה של הצד החם מגיעה לכמעט 60 מעלות.

3. לא אין לי בעיה של עיבוי והסיבה לכך היא שבבקר של הקירור הם הגבילו את ירידת הטמפרטורה ..... כך שהיא לא תרד מ - 10 מעלות .

4. אני בודק את הטמפרטורה עם שלושה סנסורים .

1. על לוח האם .....asus p4p800e-d

2. בקר של טרמלטק hardcano 12

3. בקר הטמפרטורה של הקירור .....

montynet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש רק דבר אחד שלא הגיוני לי. היט סינק שמורכב על מעבד צריך להפטר מואטים שמוציא המעבד, במקרה של הפרסקוט זה *הרבה*. היט סינק שמורכב על פלטייר שמורכב על מעבד צריך להפטר מואטים שמוציא המעבד + מה שמקבל הפלטייה. משמע, הייתי חושב שאם ההיט סינק הוא מאיכות סבירה בלבד, הבסיס שלו יהיה בטמפ. תלת ספרתית. זה לכשעצמו לא דבר רע כל כך (הרי המעבד קר, לא?) הבעייה היא שפלטייר לא ידוע כדבר עמיד במיוחד. וכשפלטייר מת, הוא לא סתם מת, אלא הוא נהפך לנגד, וכנגד הוא מחמם את שני הצדדים של הפלטה.

המעבד הגיע לטמפ המקסימלית שלו וכיבה את המערכת? יפה, אבל אם הפלטייה מחובר דרך ספק אחר הוא ימשיך לעבוד ולעבוד עד ש...

וגם, מעבד ב20 מעלות כהסביבה ב40 (פנים המארז יכול להיות אפילו יותר) זה מתכון לעיבוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלינק של SPOT תשימו לב לדף אחד לפני האחרון שמראים את התוצאות קירור

אותו דבר פה באתר HWZONE...

הטמפרטוורות נעות בין 40 ל 45 מעלות.. על מה אתה מדבר 20 מעלות על מי אתה מנסה לעבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי היקרים ......

כל האתרים הנפלאים שסקרו את המוצר הזה ...... לא סקרו את הדגם הזה ...

הם סקרו דגם ישן יותר ..... ולא את הדגם הזה ....

וכשאני אומר 20 מעלות אני גם מוכיח ....... תבדקו את התמונות ....

http://www.pbase.com/monty_net/inbox&page=14

montynet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מסריח זה אמיתי זה פשוט טכנולוגיה(ישנה בעולפ) אך חדשה בארץ

האיש צודק לחלוטין. "טכנולוגית" הפלייטר בשימוש אוברקלוקרים כבר הרבה זמן. מי שהשתמש בה נחשב ל-Hardcore בתחום. אפשר לומר שימי הזוהר והשיא שלה תמו לפני כמה שנים. רובכם לא מכירים את זה כי לא התעניינתם בחומרה אז ו\או הייתם קטנים :) עובדה - מי כאן יודע וזוכר מהו אמצעי ה-Golden Fingers האהוב והנשכח בקרב אוברקלוקרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...