המלצה לקירור מדהים 20 מעלות.... במחיר מצחיק - עמוד 6 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לקירור מדהים 20 מעלות.... במחיר מצחיק

montynet

Recommended Posts

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עד כאן!

את זה כבר אסור לך לעשות!

אתה מפרסם פה חנות של חבר שלך!

מפרסם את החנות של חבר שלו?

FFS תתבגר, אנשים רוצים לקנות את המוצר במחיר הזול ביותר, ואם רק שם יש את המוצר- אז הוא יפרסם אותו שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל הכבוד

הייתי מעדיף לשלם עוד קצת כסף ולקנות מחנות אחרת

זאת נראת חנות מעפנה

דבר ראשון בקושי יש בה פרטים והיא ניראית חובבנית למידי

ועוד דבר שניתקלתי ואני חייב להזהיר

שאני בא לשים תכרטיס אשראי זה מעביר תדף לאתר חיצוני שכתובתו

https://www.winssl.com/topsi/order.asp

וכאשר ניסיתי להיכנס ל

https://www.winssl.com

זה הגיעה לי לאתר לאיחסון אתרים ישראלי

אני לא יודע אם זה בטוח או לא ולכן אני הייתי חושב פעמיים.

אבל חנות רצינית לא הייתה מעבירה לאתר חיצוני

כי היא קונה רישיון משלה.

אם כבר אתם קונים לכו לקנות ותשלמו שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, וואו!

--------------

הגרסה שמוצעת למכירה בטופסי היא גרסאת הביטא?

מה יהיו ההבדלים בין הגרסה הזאת לגרסה הבאה עם ההיטפייפ (מחיר וביצועים)?

*מישהו פה הזכיר משהו שרכיבים שמבוססים על TEC (ז"א, פלטייר) בעלי אורך חיים קצר. למה? וכמה קצר?

** אז הHSF מורכב על הצד החם של הפלטייר, שהוא אגב מגיע ל60+, אבל זה בעצם לא משנה כי המעבד קר?! (שמישהו יתקן אותי אם אני טועה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את הפלטה של הפלטייר בין ההיטסינק לבין המעבד.

בעצם הפלטה מקררת צד אחד(המעבד) ומחממת(מאוד) את ההיטסינק (הוא יהיה הרבה יותר מ 60 מעלות).

אבל גם את החום הזה חשוב לפנות בכדי לא לשרוף את פלטת הפלטייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נשמע טוב מדי כדי להיות אמיתי.

הביצועים של הגרסא הקודמת היו נוראים והביצועים של הבטא גם נוראים (יחסית לגופי קירור סגנון שעולים אפילו פחות), וזו לא בעיה לזייף תוצאות, הוא לא הראה שום תמונות של הגוף מותקן על המעבד, מצידי הוא יכל לשים את גוף באוויר ולראות שזה מראה 20 מעלות.

וגם אם זה היה אמיתי לפי דעתי אקטיבקול היו משקיעים יותר בפרסום למוצר כזה מצויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביצועים של הגרסא הקודמת היו נוראים והביצועים של הבטא גם נוראים (יחסית לגופי קירור סגנון שעולים אפילו פחות)

איך בדיוק הגעת למסקנה שהם גרועים?! וממתי גופים של themalright עולים פחות?(אל תשכח שהם באים בלי מאורר צריך להוסיף להם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעצם הפלטה מקררת צד אחד(המעבד) ומחממת(מאוד) את ההיטסינק (הוא יהיה הרבה יותר מ 60 מעלות).

אבל גם את החום הזה חשוב לפנות בכדי לא לשרוף את פלטת הפלטייר.

למקרה כזה יש אחריות, לא? או שהיא בטלה ברגע שעושים OC למעבד (למרות שזה נשמע מאוד לא סביר)

לא הגיוני שישווקו מוצר שישרף בקלות כזאת כמו שאתם מתארים עם אחריות למעלה משנה, או שישווקו מוצר שאורך חייו יושפע מרכיב נוסף שתצטרך לקנות על מנת שהוא יפעל כראוי. (ז"א מאוורר נוסף שיפזר את החום שיופץ על ידי הHSF של הקירור, אחרת הגענו לרמה שצריך לקנות לקירור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרא ביקורות, כולן אומרות שהרעיון טוב, אבל הביצועים לא - מעל 50 מעלות בעומס.

ולמשל ה SP94 עולה כ-260 שקל, ומציע אוויר שקשה להשתוות אליו, ומאוורר עולה עוד 70 שקל אם אין לך, שזה יוצא אותו דבר כמו האקטיבקול. אבל אתה יודע שהוא יקרר לך מעולה על בטוח.

עצה שיכולה לחסוך לך כסף - אל תסמוך על בן אדם בודד שמתלהב לשכנע אותך לקנות משהו. חכה לביקורות אמיתיות של אנשים ללא אג'נדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים ......

פרסמתי את החנות topsi בגלל שהוא היחיד שמוכן לקפוץ קצת יותר גבוה מכל שאר החנויות ולהביא מוצר חדש .

ששאר החנויות לא היו מוכנות להביא ...... גגון הדובים ....

כאשר ניסיתי להשיג את המוצר משם הם אמרו לי שהם לא עובדים איתם יותר .-------- לא ידוע למה .... אבל מי שמכיר את pandas ...

יודע שלא צריכה להיות סיבה קונקרטית ..........

לאור הבקשה שלכם ...... והניסיון שלי לעזור לכם ....... שכנעתי אותו להביא את המוצר באופן סדיר .

על כך מגיעה לו המון תודה ..... ולא איזה טמטום של ילד שטוען שזה פרסום .

montynet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...