המלצה לקירור מדהים 20 מעלות.... במחיר מצחיק - עמוד 10 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לקירור מדהים 20 מעלות.... במחיר מצחיק

montynet

Recommended Posts

אכן, אפילו אים העסק הזה נראה ממש מסריח, לא צריך להשמיץ אף אחד.

לי באופן אישי גם נראה שמשהו כאן לא בסדר, במיוחד מהעובדה שביום בהיר אחד קם משתמש חדש עים 0 הודעות ומתחיל לספר סיפורים.

אבל דווקא בגלל זה(שהוא משתמש ממש חדש) חברי הפורום הוותיקים צריכים לקחת את דבריו בזהירות.

אני באופן אישי מת כבר לשים כזה למעבד שלי, אבל אני לא מתכוון (עים כל הכבוד..) לסמוך על מילה של אדם אחד במיוחד שאני לא מכיר אותו.

במידה והקירור הזה יתברר כמהפכני והוא אכן יתן תוצאות מדהימות, אני קונה אותו באותו היום, ומוסיף תגובת תודה אישית למשתמש החדש - montynet

שהמליץ לנו על המוצר בפורום.

בכל אופן, אני ממתין למבחן של משתמשי הפורום הוותיקים שיפורסם כאן, ורק אח"כ אני אקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראו, התרד הזה עומד להינעל. פשוט וחלק.

אני קורא אותו מההתחלה ויש לי משהו להגיד על קצה הלשון, אבל לא יכולתי.

כן השפה פה התדרדרה, הרמה ממש לא מתאימה לפורום שלנו שהוא באתר החומרה המקצועי בארץ.

לומר את האמת, גם לי התגובות של פותח התרד לא נראות הגיוניות. יש לי הוכחה שהוא משקר? לא. אני לא אקרא לו שקרן. יש כבוד בסיסי בין אנשים. וכאן הוא לא היה קיים. אני גם לא אקרא לבנאדם אחר לוזר או שמות אחרים.

באופן כללי יש כאן מספיק סיבות לנעול את התראד אבל עד עכשיו לא עשינו את זה מהציפיה שהמצב ישתפר.

והפואנטה

כולכם רציתם ביקורת נכון? אז קודם כל תנו לי להרגיע אתכם ולהגיד שהמוצר אצלנו כבר כמה חודשים. אבל מסיבות שלא כולן תלויות בנו, הביקורת התעכבה והתעכבה והתעכבה... נוצרה עוד בעיה וכרגע אנחנו מחכים ליחידה חדשה מהיצרן.

לא, לא בני יכתוב את הביקורת אבל אני יכול להרגיע אתכם ולהבטיח שהביקורת תיהיה ברמה מעולה ובהתאם לסטנדרטיים של HWzone כאתר החומרה המקצועי בארץ.

כמו שאתם רואים האתר מתעדכן והאמת שיש עוד מספר ביקורות, מאמרים ומדריכים שבתקווה יעלו לפני הביקורת הזאת.

המשך יום נעים.

צוות HWzone

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...