המלצה לקירור מדהים 20 מעלות.... במחיר מצחיק - עמוד 9 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לקירור מדהים 20 מעלות.... במחיר מצחיק

montynet

Recommended Posts

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דיייייי כבר!!

נמעס מהדיון הזה!!

אני רוצה review של subx!!!

או אחד רציני אחר

אבל לדעתי subx פה הכי כלי בקטע של אמינות ואוברקלוקינג.

אז פותח התרד

דבר עם subx סדר לו איזה heatsink לכתבה

וזהו.

וכולנו ניהיה שקטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי היקר ......

אני עדיין לא ניבלתי את הפה שלי  >:(

אבל כנראה שאני סתם מבזבז את הזמן שלי על לוזר אמיתי שלא מוכן לראות את ההוכחות שנותנים לו ואפילו לתמונות הוא לא מאמין ....

קצת הגזמת בעניין של ה "שקרן" כי כנראה אין לך מה להגיד. 

וכמו ישראלי ממוצע אתה לא יודע להודות בטעויות שלך ...... לא נורא עוד כמה שנים תתבגר ........

monrynet

הוכחות?

בוא תראה אתה את ההוכחות

אתה משתמש חדש בקהילה, בלי שום אמינותש בא ומפרסם תוצאות שקריות על מוצר, מפרסם הודעות שרק משבחות את המוצר וכל ההודעות שלך מאז נרשמת לפורום משתמשות לפרסום שלו, כמו כן המצב שאתה מתאר לא אפשרי ע"י קירורהפלטיה ע"י אויר

אז תסביר לי, מי פה הלוזר?

אני במקומך לא הייתי טורח להגיב יותר, אולי בפורום אחר יאמינו לך ו"לחנות" של חבר שלך שמוכר את המוצר LOL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לוזר קטן ומיוחד .........

התארד הזה ירד לפסים ממש לא לעניין ..... וככל הנראה יש לך משהו כנגד מוצרים חדשים .

לפי דעתי אתה עובד בחברה מתחרה ולכן אתה כל כך עיקש .

מי שלא רוצה להאמין שלא יאמין .... אני ממש ניסיתי לתת פה את כל ההוכחות בכדי להבהיר שהמוצר מדהים ואני עדיין דוגל בכך .

נגיד שאני כן עובד של החברה ...... אני מזמן הייתי נותן את המוצר לבדיקה של subx (עשיתם ממנו אלוהים- בלי לזלזל כמובן) או כל אחד אחר .

כי כן הייתי מעוניין שהמוצר ירוץ בארץ ..... מאחר שאין לי יד בדבר אני יכול רק להמליץ .

ההמלצה שלי אלייך היא ...עדיף שתלך ותלמד קצת לפני שאני מגיב .

אם היה לך קצת שכל אולי הייתה שותק ובודק .... במקום לשלול.

מה שמעניין זה שאתה משתמש מאוד ותיק פה ואתה לא למדת כלום ...... ידידי היקר הסקפטיות זה אחד הדברים היותר חשובים בחיים

תחשוב על זה מבלי להגיב ....... או סתם לנפח לעצמך את את כמות ההודעות

ואם התארד הזה לא מוצא חן בעיינך אתה יותר ממוזמן לא להכנס אליו ולהפסיק להגיב ...... אני חושב שזה הזמן.

לכל שאר החברה ...... למי שכן מעוניין לקבל עוד מידע על המוצר אני אשמח לעזור .

וכמובן לתת לכל אחד גישה אלי וכמובן למי שמעוניין אפילו להגיע ולהיווכח בעצמו .

montynet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חוזר על זה

כי אתם לא קולטים מהר

יש לכם קליטה איטית מאוד

קשה לכם להבין

שהכי טוב שsubx יעשה review

אולי אני יצטרך לכתוב עוד איזה 100 פעם

כדי שזה יכנס לכם לראש?

שהכי טוב ש subx יכתוב review

subx תתקשר לחנות המעפנה הזאת

ותגיד להם שאתה איש מקצוע ב פורום

ועם הם יסכימו לתת לך איזה אחד לבדיקה.

ל review

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הראשון שיקפיץ על REVIEW מבית SUBX, אבל תחשוב בהיגיון, מה הסיכויים שבאמת מישהו "יתרום" את הערכה לבדיקה?

בני הוא לא זה שצריך להתרוצץ בין חנויות ולבקש נדבות, אנחנו אלה שרוצים את המוצר

עד כמה שהבנתי montynet הציג את עצמו בתור קומבינטור עם המון קשרים קרובים לחנויות מחשבים וכו, בן אדם כזה לא אמור להיות לו בעיה לארגן חנות (לדוגמא הטופי הזה ענארף איך קוראים להם) שתגדיש אריזה אחת לבדיקת המוצר - במידה וזה באמת מוצר ששווה בדיקה.. אם זה מוצר שלא שווה בדיקה כמובן שאין להם שום אינטרס לתת למישהו *אמין* לסקור אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברס אתם חייבים להירגע, חדל הקפצות השמצות והעלבות!

ההפרה הבאה על החוקים תגרור נעילה מיידית ואולי אפילו צעדים נוספים נגד משתמשים שהפרו את החוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראסמי שיתנו מוצר אחד לבדיקה וכבר איזה 40 אנשים שהגיבו כאן יקנו את המוצר אם מה שפורסם נכון

אם אין להם ממה לפחד כמובן יש להם רק מה להרויח! קניה המונית של המוצר המהפכני הזה

אז לבן אדם שיש לו קשרים והחבר שלו בעל החנות תרמו מוצר אחד לביקורת ותרויחו פי 80 רווח! שווה לכם

כי נשמע שאתם ממש מרוצים מהמוצר אז תנו אחד לביקורת ככה שגם אחרים יוכלו לקנות בלב שקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער עם התגובה הזו לא תהיה קשורה ישירות לנושא (מודים מוזמנים למחוק אותה אם היא לא לעניין), אבל משהו פה מאד מסריח.. וזה לא montyne.

אני פה באתר הזה כבר יותר משנתיים, ועוד לא ראיתי זוועה כזו כמו שראיתי בת'רד הזה.

עם כל הפאקינג כבוד, יש פה אנשים שהשתן עלה להם גבוה מדי. אני לא מתכוון לכתוב פה שמות כי אתם יודעים למי אני מתכוון ואני לא רוצה להכנס ל- flamewar.

בסדר, אז הבחור חדש בפורום, כותב עם הרבה נקודות, אבל שום דבר ממה שהוא רשם לא שווה את היחס המגעיל שניתן לו ממשתמשים מסויימים בפורום הזה, חלקם משתמשים וויתיקים שפשוט נדהמתי לראות את התגובות שלהם פה.

אני בכלל מתפלא איך montyne שומר על כזו קרות רוח, אדם אחר במקומו היה מתפוצץ כבר. הלוואי עלי כאלה עצבים. ותראו כמה הוא מתאמץ להגיב לכולם ולעשות צילום מסך לכל אחד שמבקש ממנו.

מי שצריך לקבל הודעה פרטית זה לא הוא, זה כמה אנשים מכובדים-לשעבר שהגיבו פה בת'רד.

פשוט בא להקיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה תפסיקו את תאוריות הקונספירציה, ותהיו מעט יותר פרקטיים. מדהים כמה עמודים נפתחו פה על מנת להוכיח שמישהו שקרן (אני אישית מאמין שהוא אומר אמת) במקום ללכת ולחפש את הפתרון הפשוט יותר - טעות מקומית.

אני לא פוסל, במיוחד לאור ההיסטוריה ה"רותחת" של מעבדי הפרסקוט שחיישני הטמפרטורה לא מדייקים, זה לא פעם ראשונה שזה קורה ובוודאי שגם לא פעם אחרונה... לכן טרחתי וחיפשתי ביקורות על אותו דגם (ac4g-d) , ומצאתי. אמנם הביקורת בדנית אבל יש סיכום באנגלית וגראפים מאוד פשוטים להבנה שמראים על טמפרטורות גבוהות מעט יותר.

ההבדל המהותי הזה המגיע למעל 15 מעלות מוביל אותי למסקנה שיש טעות כלשהיא באחת הבדיקות. אני ממליץ להמתין לביקורת שלנו או פשוט להמתין לביקורות נוספות על מנת להחליט מה כוחו האמיתי של ההיטסינק. והאם הוא באמת פלא המגיע ל 20 מעלות, או שסתם מדובר בשגיאת חיישן.

בכל מקרה מטעות תמימה של חיישן הטמפרטורה (אם אכן ישנה טעות) ועד לקרוא לאדם שקרן ללא שום סייג הדרך עוד ארוכה... ואני מצפה שתתפסו את עצמכם בידיים לפני שאני אאלץ לנעול את התראד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...