רשיון על קטנוע- הסברים בבקשה - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשיון על קטנוע- הסברים בבקשה

idan1836

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בדיוק ביום רביעי עברתי תאוריה ראשונה!  ;D

התכוננתי לפי האתר של למד, לא תירגלתי תמרורים ולא חוקי תנועה וכלום, רק עשיתי מבחן תאוריה מלא כל פעם...

אחרי כמה חודשים שכל פעם דחיתי, ביום רביעי הלכתי, הייתי שם שעתיים וחצי, יש שם בלאגן ומגעיל שם ועד שנכנסתי יש שם את הבוחן המניאק שיושב בדלפק וצועק את השמות של  האנשים כדי שיכנסו, וזה מטריף, והעיקר הוא אומר להיות בשקט ולכבות פלאפונים, בקיצור אני יושב שם על הכיסא, אולי 10 דקות הסתכלתי על השאלה הראשונה וקראתי אותהאולי 50 פעם עד שאמרתי, ראבק אני לא יודע מה התשובה!! בקיצור, ניחשתי, וככה גם את התשובה של אחרי ורק 5 שאלות מתוך כל ה 30 ידעתי בוודאות שאני יודע, את כל ה 25 האחרות ניחשתי, כבר חשבתי לצאת משם באמצע המבחן אבל סיימתי, נתתי לו את המבחן שלי וכל מה שהייתי צריך, וחיכיתי ליד השומר ודיברתי עם מוכר מצחיק שבא עם סלסלה קטנה ומוכר כל מיני שטויות, בקיצור, שעה ישבתי ודיברתי איתו על כל מיני דברים, ואני כל הזמן אומר לו, 10000% שנכשלתי, לא ידעתי כלום, אני רק מחכה שהוא יבוא וייתן לי את התופס הירוק שלי ואת התעודת זהות.

ואז הוא יוצא עם ערימה של דפים ומתחיל לקרוא את העוברים, ואנשים שם שמחים ומוחאים כפיים ומתחבקים, והיו איזה 5 עוברים, ואז היו איזה 20 נכשלים ואני הייתי בטוח שהוא מיין את העוברים ואת הנכשלים והוא מקריא את כל הנכשלים ונשארו לו עוד 3 דפים בערימה ועדיין הוא לא הקריא אותי, ואני כבר 1000000% בטוח שנכשלתי ואז הוא מיצא ואני רואה שכתוב "עבר" ואני מחפש בכל הדף לראות שזה לא עבר של משהו אחר ואני מחפש איפה כתוב נכשל ואין בשום מקום ואני שואל אותו, תגיד לי, מה כתוב כאן? הוא אומר לי "עבר", ואני משגע אותו, אתה בטוח? תקרא שוב? אין מצב שעברתי, תחפש רגע נו, עד שהוא התעצבן עליי והלך ואני כזה, פאק! אני רץ למלא לוטו!

אחים שלי אני ניחשתי 25 שאלות ועברתי!

וכל הדרך במונית שירות אני כל שניה מוציא את הטופס לוודא שלא ברחה לי החותמת ושכתוב שם עבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שקוראים לו בשפה המקצועית "יותר מזל משכל"

חוצמיזה ש"לא להיות בטוח" זה לא נקרא "לנחש"

אתה לא ניחשת 25 שאלות אלא הלכת לפי ההגיון אבל לא היית בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תרגיש כזה "מזליסט"... זה לא שצריך אשכרה לזכור בעל פה את כל השאלות - גם ניחוש מושכל מספיק, אם אתה מפעיל את המוח וחושב מה התשובה הכי הגיונית סביר שתצדק, השאלות שם מטומטמות בדר"כ צריך רק לבחור בתשובה הכי מתבקשת, מה שהם הכי רוצים לשמוע..

בהצלחה לכל אלה שאין להם רישיון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, מישהו יכול לרשום כמה עולה כל העסק הזה של רשיון? כאילו הכל כולל הכל (תיאוריה שיעורים וטסט).

הדבר היחיד שאני יודע עליו הוא שאני חייב לעשות מינימום 30 שיעורים וכל שיעור עולה 80 שקל (יש לי כבר מורה שלימד את כל המשפחה ;) ), אבל כמה עולה התאוריה והטסט?

תודה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

28 שיעורים מינימום 90 שקל שיעור

113 שקל תיאוריה(כל תיאוריה)

ו 350(אני זוכר נכון?) טסט

אל תשכח שבין טסטים שאתה נכשל אתה עושה עוד כמה שיעורים שזה עוד כסף...

+עוד כמה אגרות שצריך לשלם(אגרת רישום, אגרת רישיון....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טסט עולה 300, בטסט הראשון אתה לא צריך לשלם אגרה.

כל טסט נוסף יעני לך 300 שקל כרגיל + 113 אגרה, חוץ מהשביעי, 14, 21........

טסט פנימי לי עלה גם 113 שקל, יש כאלה ששילמו כמו שיעור רגיל, ויש כאלה עם מחיר ביניים כזה. זה תלוי בבית הספר, הוא קובע את זה.

אם יש לך את הכסף אני ממליץ לך להריץ את הכל בחודש, לקחת משהו כמו 7 שיעורים בשבוע (הרבה כפולים) ופשוט להיות ה-תלמיד של אותו מורה ככה שבתחילת החודש הבא כשמחלקים טסטים אז לך יקבע אחד מהם...

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפכתם את זה ממש לספאם..

טוב .. עומר - לא הבנתי, 7 שיעורים בשבוע ומה הכוונה כפולים? שעתיים ביום?

זה אומר שיש לך 2 שיעורים ברצף.

ככה אתה פשוט נוהג לך בסבבה למקומות די רחוקים ומספיק לעשות דברים שלא היית מספיק בדר"כ, או לחזור על איזה מקום קשה פעמיים-שלוש עד שתדע איך לעבור בו...

במקום לנהוג 40 דקות בלחץ ואז הזמן טס לך ולא הספקת ללמוד כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...