רשיון על קטנוע- הסברים בבקשה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשיון על קטנוע- הסברים בבקשה

idan1836

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

1.תאוריה אתה יכול לעשות כבר בגיל 15 וחצי, תאוריה לקטנוע בלבד שזה אותו דבר כמו תאוריה לאוטו רק בלי שאלות מנוע.

2. שיעורים אתה יכול להתחיל בגיל 16.

3. טסט אתה יכול להתחיל מגיל 16.

4. מחיר הרשיון הוא כ1000 שקלים תוסיף לזה את התשלום לתאוריה שזה 113 שקל תוסיף לזה את התשלום לטסט ראשון שזה 200 שקל(כי שילמת 113 על תאוריה אם תיכשל תיצתרך לשלם כול טסט 313 שקל) ובהנחה שאתה עובר טסט ותאוריה ראשונים הגעת ל1313 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FARKASH7 חלק ממש לא מדוייק...

אז ככה:

1) תיאוריה כמו שFARKASH7 אמר.

2)אתה יכול להתחיל ללמוד נהיגה לאופנוע מגיל 16 .

3)אם יש לך אישור הורים אתה יכול לעשות את הטסט ל50 סמ"ק בגיל 16.

3)אם אין לך אישור הורים אתה יכול לעשות את הטסט ל50 סמ"ק רק בגיל 17.

4)אופנוע 50 סמ"ק (מי שטרם מלאו לו 18 שנה), אינו רשאי להסיע אדם נוסף.

נ.ב

אם אין לך אישור הורים אל תעשה רישיון לאופנוע- תעשה רישיון לאוטו (במילא זה אפשרי רק באותו הגיל) ולכל מי שיש רישיון לאוטו יכול לעשות רק מבחן שליטה לאופנוע ואז הוא מקבל רישיון לאופנוע (מן הסתם מומלץ לקחת איזה 5 שיעורים ככה על אופנוע - שיעור עולה בד"כ 100 ש"ח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה רק אחרי שיש לך שלוש שנים רשיון לאוטו, אתה יכול להוציא רשיון רק עם טסט של שליטה (שמיניות ונסיעה לאט בקו ישר, בלי לצאת בכלל בכביש) ל50 סמק.

אני ניסיתי להוציא רשיון ל50 סמ"ק ונכשלתי שלוש פעמיים בטסט, בגלל שהטסטרים חבורה של חולרות, מה ששבר אותי בטסט האחרון ובגללו הפסקתי לנסות להוציא רשיון, שאיזה טסטר מנייק הכשיל אותי כי לא הדלקתי אורות, וזה היה באמצע היום בקייץ, רציתי לשבור לו את הקסדה בפנים, ואף אחד מהנבחנים לא הדליק, אני חשדתי שהמורה המאנייק שלי דיבר עם הטסטר שיכשיל אותי, בשביל לעשות עליי כסף.

אגב עם מדברים על הוצאות על רישיון, הוצאתי עד היום בין 6000-8000 שקל, על 6 תאוריות (3 לאוטו,3 לאופנוע) ועל 6 טסטים (3 לאוטו, עברתי בשלישי. ושלוש לקטנוע, שנכשלתי בכולם), אגרה לרשיון לאוטו, אגרות לטסטים, טסט פנימי, קרוב ל40 שעורים באוטו, בסביבות 25 שעורים לקטנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.. המחירים מדוייקים?

בקשר למחיר לשיעור - אז כמו שרשמתי אבל זה תלוי במורה... בכל מקרה זה נע בסביבות ה 100 ש"ח לשיעור.

אתה טועה רק אחרי שיש לך שלוש שנים רשיון לאוטו, אתה יכול להוציא רשיון רק עם טסט של שליטה (שמיניות ונסיעה לאט בקו ישר, בלי לצאת בכלל בכביש)  ל50 סמק.

כבר לא...

הממוצע של השיעורים שאנשים לוקחים זה בסביבות ה 12 שיעורים, ובקשר למספר הטסטים שעוברים זה ראשון (ככה זה לפחות עם החברים שלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לעשות משהו מיוחד כדי להוציא רשיון לטרקטור או שזה בא עם רשיון רגיל?

לא..זה טסט אחר בכלל

אגב עם מדברים על הוצאות על רישיון, הוצאתי עד היום בין 6000-8000 שקל, על 6 תאוריות (3 לאוטו,3 לאופנוע) ועל 6 טסטים (3 לאוטו, עברתי בשלישי. ושלוש לקטנוע, שנכשלתי בכולם), אגרה לרשיון לאוטו, אגרות לטסטים, טסט פנימי, קרוב ל40 שעורים באוטו, בסביבות 25 שעורים לקטנוע.

ואוווווו

בלי להעליב או משהו אבל אתה גרוע

יש גם יותר גרועים

יש לי חבר שעבר טסט 6 על אוטו

אבל איך אפשר להיכשל פעמיים בתאוריה?!?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...