איך 6800 אולטרה ינוצל במחשב שלי? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך 6800 אולטרה ינוצל במחשב שלי?

evgani

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אני עובד עם 768 זיכרון ו far cry נחנק כאשר פילטרים מופעלים והגרפיקה על High

אם אני עובד בלי פילטרים אז הזיכרון מספיק. המשחקים החדשים עם פילטרים מופעלים ( 4X ומעלה )דורשים ג'יגה זיכרון.

בכל מקרה אל תשכחו ש 6800 ULTRA דורש ספק כוח של 480W אמיתי ! זה לפי דרישות יצרן לא אני אמרתי..

לכן אני חושב ש 6800GT תהיה הקנייה הכי משתלמת בשבילך גם בגלל שאתה חוסך 700 שקל וגם בגלל שהוא

יתאים יותר למעבד שלך. הייתי בוחר באולטרה במידה והיה לך מעבד 3 ג'גה של INTEL או 3000 64BIT של .

במידה ויש לך תקציב להוציא 3200 שקל על האולטרה ואתה מעדיף להוציא את ה 700 שקל הנוספים אז תזכור רק

מה שאמרתי לגבי הספק . כי במידה ואין ל ספק כזה ( TT או וכו' ) תצטרך להוסיף עוד 400-500

שקל לספק איכותי וזה כבר הוצאה כבדה. 6800GT זו הבחירה בשבילך לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד עם 768 זיכרון ו far cry נחנק כאשר פילטרים מופעלים והגרפיקה על High

אם אני עובד בלי פילטרים אז הזיכרון מספיק. המשחקים החדשים עם פילטרים מופעלים ( 4X ומעלה )דורשים ג'יגה זיכרון.

בכל מקרה אל תשכחו ש 6800 ULTRA דורש ספק כוח של 480W אמיתי ! זה לפי דרישות יצרן לא אני אמרתי..

לכן אני חושב ש 6800GT תהיה הקנייה הכי משתלמת בשבילך גם בגלל שאתה חוסך 700 שקל וגם בגלל שהוא

יתאים יותר למעבד שלך. הייתי בוחר באולטרה במידה והיה לך מעבד 3 ג'גה של INTEL או 3000 64BIT של .

במידה ויש לך תקציב להוציא 3200 שקל על האולטרה ואתה מעדיף להוציא את ה 700 שקל הנוספים אז תזכור רק

מה שאמרתי לגבי הספק . כי במידה ואין ל ספק כזה ( TT או וכו' ) תצטרך להוסיף עוד 400-500

שקל לספק איכותי וזה כבר הוצאה כבדה. 6800GT זו הבחירה בשבילך לדעתי.

ברור שFAR CRY נחנק לך !

זה תלוי בכרטיס מסך אתה יודע!

לא רק בזיכרון!

ובשביל 6800 GT לא צריך חזק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:)אני יודע שזה תלוי בכרטיס מסך ..

יש לי 9800 פרו שזה כרטיס שנכון להיום סוחב כל משחק ללא שום בעיות עם פילטרים. ( בתנאי שיש מספיק ומעבד טוב..)

בכל מקרה ה 6800GT לא דורש 480W אמיתי לפחות לא רשום כך אצל היצרן לעומת האולטרה שכן רשום.

אבל בכל זאת אם יש לך ספק ג'נרי לא הייתי ממליץ לך לעבוד איתו עם כרטיס מסך שעולה 2500 שקל.

תקנה HEC 300 וואט ב 150 שקל זה יספיק ל GT . אם אתה רוצה להשקיע יותר יש לך המון אפשרויות לספקים

ברמה גבוהה מאוד שעולים פחות מ או ENERMAX היקרים כמו ה TT 420W שעולה 350 שקל.

נ.ב - אל תצטט הודעה אחת מעליך. קרא את חוקי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HEC300W לא בטוח יספיק נראה לי שלא קנה ספק של TT360W מינימום אישית אני חושב שהדרישות של ה6800U הם שטויות הרי הוא והGT כמעט זהים אני חושב שספק 350W אמיתי יסחוב את שתיהם אבל  בכול מקרה לא מומלץ לקנות את ה6800U כי ההבדל בינו לבין הGT הוא מזערי ולא שווה 600 שקל!

אם אתה כול כך רוצה צלבזבז עכשיו 3000 שקל על המחשב שלך קנה את הGT ועוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לזכור שהכרטיס GF6800U המוצע למכירה בלמיר ב2814 ש"ח, מגיע מחברה לא מוכרת כ"כ(NWARD), ועם שנה אחריות בלבד..

אם כבר לקנות את האולטרה, כדאי לקחת את הGF6800U של חברת ELSA האיכותית, שעולה אמנם קצת יותר(3,150), אבל מגיע עם 3 שנים אחריות.

גם הGF6800U שעולה בנועה 3,200 ש"ח, מגיע מחברה איכותית כמו אלבטרון ועם 3 שנים אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לזכור שהכרטיס GF6800U המוצע למכירה בלמיר ב2814 ש"ח, מגיע מחברה לא מוכרת כ"כ(NWARD)..

;D..

אם מדובר בכרטיס של Gainward אז זה בסדר גמור מכיוון שהיא נחשבת ג"כ לחברה איכותית, אבל עדיין, לא משתלם לקנות את הכרטיס הזה אם יש עליו שנה אחריות בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קרה לכם אנשים כרטיסים מתים אחרי שנה אני לא מבין מה יש לכם החברה היחידה שאני זוכר שכרטיסים שלה מתו בגלל מאווררים שמתו היא גיגבייט שנחשבת לחברה מוכרת ועל רמה לא שמעתי על אף שהתחרפן אחרי שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...