Far Cry - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry - הדיון הראשי

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

• תגובות 215
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתמול יצא לי , סוף סוף, להתקין ולהריץ את המשחק.

מבלי להתנשא, אפשר להבין את רמת הגאונות של המשחק רק בהגדרות הגבוהות, או הגבוהות ביותר כפי שאני משחק.

אומנם הוא לא מחדש את פילוסופיית משחקי היריות, שהיא - לך, קפוץ,זחל, כוון ותירה בכל מה שזז. אבל ביצוע כל כך מושלם לסגנון משחק כזה, לא האמנתי שאראה בתקופת חיי.

זהו המשחק שיהרוס לנו את משחקי ה FPS שיבואו אחריו.

זהו המשחק שיגרום לשאר המשחקים להיות קווים אפורים בציור צבעוני.

זהו המשחק שהעלה את רף המשחקים לרמה אחרת.

למי שלא קנה- שיקנה, למי שאין כסף- שיוריד, למי אין חיבור מהיר- שיעתיק, למי שאין חברים- שיגנוב.

תסלחו לי...אלך לנגב את הדמעות כעת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק ממש יפה והכל אבל תמיד יש חסרונות

אני אוהב להילחם באזורים בנויים ולא פתוחים,

כל המשחק יש לחימה לבד וללא צוות,

והאויבים די קלים על רמה קלה (די עניתי לעצמי על הבעיה :P)

ויש לי בעיות עם הסאונד יש לי delay בין כל צליל שזה ממש מעצבן!

חוץ מזה המשחק גדול ועדין לא סיימתי אותו,הגעתי לקטע שיש מפלצות אנושיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות בדבריך פותח התראד.

זה לא שהמשחק העלה את הרף... אלה, הרף עלה כתוצאה מחידושים טכנולוגיים ונתן יותר חופש ואפשרויות ליצרני המשחקים.

המשחק הראשון שיצא ברף הזה הוא FARCRY, משחק פצצה!

ניראה לך שזה הוא משחק הFPS האחרון שלא יהיה כמוהו??! D3 HL2!? ואלו רק ההתחלה!!! עוד יבואו משחקים שיאכילו את המשחקים האלה פיקסלים!! ;D

בוא נגיד שזהו רק תחילתו של עידן משחקים ברמות שעוד לא הכרנו בעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג זה לא כמו משחקים עם מפלצות מפגרות...

פה זה כיף להרוג אותם והם לא מבהילים כמו במשחקים אחרים שיש בשוק.

לא מבהילים!?! פחד מוות! מילא הם סתם היו מפחידים! והיינו יכולים להתחמק מהמוטנטים הקטנים והמפחידים!

אבל... הם קופצים עלייך! ובכלל לא פוגעים, אבל! הם מורידים לך חצי חיים.

אתה מבין? הם קופצים עליך, מרביצים לאוויר, 4 מטר ממך! ופוגעים..! זה פשוט מעצבן, ממש.

זה מוריד מהמשחק בשבילי 20% מהכיף הכללי. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת הורסים את המשחק המפלצות אבל נסה את doom3 ותראה מה זה פחד,רסידינד איביל זה משחק מבהיל בטירוף וגם סילינט הילל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בשלב 9.

בהתחלה המפלצות באמת מעצבנות והורסות את הכיף אבל עם הזמן מתרגלים וזה הופך להיות ממש כיף לחסל אותם, לדעתי יותר מחיילים.

הבעיה היחידה היא שהם ב 5 רמות קושי מעל לחיילים הם יכולות להיות לפעמים ממש קשות עד כדתיסכול.

אני משחק על רמה "מאתגר" ולהרוג חילים זה ממש ממש ממש קל (!!) זה אפילו טיפשי, אתה הולך בשלב ומוריד את כל מי שעומד מולך בכדור לראש כמו כלום אחד אחד עד סוף השלב, אבל יש שלבים שבהם מערבים אקשן עם מפלצות ועם אנשים וזה ממש כיף.

שמעתי שיש מפלצות מאולפות, אני מחכה לראות מה זה אומר, מקווה שזה יהיה כיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם

משחק האקשן היחיד שבאמת סיימתי אותו פעמים היה

serious sam

הראשון

פשוט אקשן טהור

Farcry

זה יותר מידי טקטיקה

למה להרוס

אני אוהב לרסס ולהרוג.

וגם כל המשחקים שדומים ל

Farcry

או שהם יהיו טקטיקה טהורה או כמו סירייוס סאם

כי באמצע זה סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם איזו מנגינה אני אמור לקרוא את זה? ::)

וד"א זה לא ממש נכון, בFC אתה יכל לבחור איך אתה רוצה לסיים את השלב, כמו בסיריאוס סאם או כמו בספלינטר סל (פחות או יותר ;)).

אם אתה רוצה להיכנס עם הגיפ ישר למחנה ולרסס את כולם ולירות במשגר רימונים כמו משוגע לדרוס אנשים ולזרוק רימונים אתה יכל ויש סיכוי טוב מאוד שזה יצליח, אם אתה רוצה להתגנב דרך המים ולצאת מאחורי הבנין בשקט לזרוק רימון מעבר לבניין ולהתגנב למכונת יריה ולרס את כל מי שנשאר עומד אתה גם יכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיריוס סאם? ספלינטר סל? טוב גם שלא נתת את 2 המשחקים עם הכי פחות חופש פעולה.. טוב, CoD היה לוקח ראשון, אבל חפיף

איך אתה יכול להשוות אותם לפאר קריי? בספלינטר סל המקסימום שיהיה לך זה עם ללכת מהמסדרון הזה או לעלות דרך הפתח איוורור, ואת מספר הפעמים שהבחירה הזאת ניתנת לך במשחק אפשר לספור ביד אחת. בסיריוס סאם זורקים אותך כל פעם לאיזור עם הרבה מפלצות, ועד שאתה לא הורג את כולם לא נפתח האיזור החדש. וזה אתה קורא חופש פעולה?

בפאר קריי החופש פעולה מגיע לרמה של , אם לא יותר: הנה אי. הנה מים. הנה עצים. אתה צריך לעשות את זה זה ואת זה. איך תעשה את זה? לא בעיה שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר לגרפיקה המטמטמת שלו יש את העניין של המרחבים הפתוחים

אתה צולף ממרחקים עצומים עם כוונות טלסקופיות

המשחק הזה עולה בכמה דרגות על כל מה שיצא עד היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותם, לא הבנת מה אמרתי.

כל מה שאמרתי זה שבFC יש חופש פעולה עצום, אפשר להתגנב כמו בספלינטר סל ואפשר להתפרץ כמו בסיריאוס סאם, הכל זה בחירה שלך.

ד"א אני בשלב 10 וסוף סוף יש שיפור אמיתי בAI ובקושי של החילים (יש להם מגינים וקסדות) ובקרוב אני מגיע למפלצות הגדולות (יש להם רובים !).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...