Far Cry - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry - הדיון הראשי

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

• תגובות 215
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בינתיים בשבילכם , הנה תמונה מהדמו מהמחשב שלי איך שזה נראה(הדיסק של המלא אצל הדוד כרגע אז אין לי אפשרות לשחק עוד... , מחר זה חוזר אלי ואני יביא תמונות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר נתקעתי בשלב 10 בערך קוראים לו אם מישהו עבר אותו כבר (לא נראה לי כי חרשתי על המשחק הזה חחחח) יש קטע כזה שמשאית גדולה נוסעת ויש גשר שבור וצריך לעבור לצד השני ממש בהתחלה של השלב עכשיו אני לא ידע איך עוברים לצד השני כמעט בטוח שצריך לקפוץ עם המשאית את החלק ההתחלתי של הגשר לחלק הסופי שלו כי יש שמה מן רמפה קטנה מהחלק השבור אבל המשאית כבדה וגדולה מדיי וכל הזמן נופלת לתוך המים האם ככה צריך לעבור את זה? כי זה לא הולך...או האם יש דרך אחרת לעבור את הקטע הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EranMor הקטנתי את התמונה אני בדרך כלל משחק ב 1600*1200 עם AA 6 ו-AF 8

עם אתה רוצה אני יביא לך לינק של תמונה בגודל מלא של 1600*1200 רק תגיד..

נ.ב

הנה התמונות שלקחתי מהדמו ששיחקתי במחשב שלי לפני כמה זמן(התמונות כבר היו בתרד אחד)

Untitled-123.jpg

http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/d/a/v/i/d/b/r/a/c/h/a/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200306230256156212/200402021724162032/ScreenHunter_005.jpg

http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/d/a/v/i/d/b/r/a/c/h/a/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200306230256156212/200402021731523689/ScreenHunter_003.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? יא מניאק באיזה שלב אתה נראהל י שכבר עברת אותי איך?!?! זה יום ראשו ןשאתה משחק ואני משחק בזה כבר מאתמול! או שבעצם אתה איפה שאני,האנשים שבורחים זה סרט? או שזה חלק מהמשחק? כי אם זה סרט אז אתה איפה שאני אם אני לא טועה...והבעיה שהייתה לך זה בגלל הaf?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שעברתי אותך..... הייתי בחוף ונכנסתי למערה כזאת והיה חושך ואחרי כל הקטע הזה, יצאתי החוצה ויש מעין גשרים מחוברים לגשרים כאלה מחוברים לגשרים כאלה,ומתחת אם אתה יורד יש מפלצות שקורעות אותך לחתיכות.

אגב בשלב 15 אמרו לי שיש מפלצות עם בזוקה LOL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשור באיזו רמה אתם משחקים ואם הפעלתם את ההתאמה של האינטילגנציה המלאכותית, יכול להיות שאתה שיחקת על קשה והוא על קל אז ככה שיכול להיות שזאת הסיבה.

סתם בשביל לדעת באיזו רמה אתם משחקים וזה יחסית קשה או לא?

כי בעיקרון שיהיה לי את המשחק אני יעדיף לשחק בו כמה שיותר ולא כמו במשחקים אחרים שבשבוע גומרים אותם... אז איזו רמה בחרתם וכמה זה קשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...