Hercules 3D Prophet 8500LE vs. GigaByte AI Radeon 8500 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Hercules 3D Prophet 8500LE vs. GigaByte AI Radeon 8500

Fenomeno

Recommended Posts

אממ, אני לא יודע מה יהיה מחיר הטיטאניום 4200\ ואם הוא לא יגרום לעליית מחירי הטיטאניום 4400 בארץ... מתחת ל-1400 לפחות אתה לא תמצא אחד, בטח לא 128 מגה בייט...

ואני לא יודע מה איתכם, אבל הראדון 8500 שלי............... שולט ;D והוא פשוט תותח בהמהרה, 315\315 ולא הזיז לו...

חוץ מזה, הוא מקורר פצצה ;)

ברור שהוא שולט. אבל 550 ש"ח הפרש בין מוצרים כמעט מקבילים עדיף לממש במסך למשל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

1. לא יודע, יש הבדל בין LE מומהר (וגם אני צריך לבדוק טוב טוב את יכולות ההמהרה של הראדון של הרקולס, כי הן נראות לי פשוט דפוקות...)

2. רוצים פצצה ? חכו לגרסאת ה-PRO של ג'יגה בייט, ה-LE שלהם... הוא יכסח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ, אני לא יודע מה יהיה מחיר הטיטאניום 4200\ ואם הוא לא יגרום לעליית מחירי הטיטאניום 4400 בארץ... מתחת ל-1400 לפחות אתה לא תמצא אחד, בטח לא 128 מגה בייט...

ואני לא יודע מה איתכם, אבל הראדון 8500 שלי............... שולט ;D והוא פשוט תותח בהמהרה, 315\315 ולא הזיז לו...

חוץ מזה, הוא מקורר פצצה ;)

giga-r8500-card-front.jpg

giga-r8500-radiator-front.jpg

קובי הצלעות זה מה שבא עם הכרטיס ??? או ששמת בנפרד ? כנ"ל לגבי משחת הקירור ....
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי קובי וכל השאר מכיוון שזה לא הנושא של הת'רד הזה אני עובר לת'רד ששאלתי פעם על עיצות איך להמהיר את הכרטיס מסך שלי ואני אמשיך לשאול משם ממש הייתי שמח "לקרוע" את הכרטיס מסך שלי רק שאני זקוק לצלעות קירור שיכסו לי על הליבה והזכרונות משהו שאין לי ואני לא יודע איפה אפשר להשיג אם בכלל ....

לגבי הכרטיסים בהבדלי מחירים כאלה אם אתה לא כבד בהחלט הייתי הולך על ה 8500LE הוא עושה את העבודה מספיק טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל Half Life יש מנוע גרפי די מזוויע אני חייב לציין... אבל אם אתה אומר...

בזמנו המנוע הגרפי הזה היה הטופ שטופ וגם עכשיו עדיין משחקים והרבה. Counter Strike

זה מוד הפופולרי ביותר של HL עדיין לא שמעתי על מישהו שלא יודע מזה מה זה CS

ותחשבו על זה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק ש- ID שולטים בשוק מהבחינה הזו...

(אתה מודע לעובדה ש- Q3A עדיין נראה יותר טוב מכמעט כל המשחקים כיום ?)

DOOM 3 הולך לאכול חזק כרטיסי מסך מכול הדורות... הרי אם תרצה להשתמש ב- Pixel & Vertex Shader ויש לך את הכרטיס המתאם (GeForce 3, 4Ti, 8500 ולא אף אחד אחר) אז המנוע יאכל אותו חזק אבל תיהיה לך את איכות התמונה המדהימה ביותר שניתן למצוא.

ואם יש לך משהו יותר ישן (GeForce 2, 4 MX, 7500) אז כמות הפוליגונים המשוגעת שתיהיה במשחק תאכל אותו חזק...

זאת אומרת שכאשר המשחק יצא לא יהיה כרטיס גרפי שמסוגל להריץ אותו בצורה חלקה לגמרי (פלוס מינוס 60fps) ב- 800X600 עם כל האפשרויות מכוונות על המקסימום... האממ.... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שהם יצאו להמונים.... עוד הרבה מאוד מים יעברו במוביל הארצי (לא נשמע טוב כמו המקור הא ?).

אני מניח שהם יהיו הכרטיסים שבאמת יהיה כיף לשחק בהם את המשחק... בדיוק כמו שהיה עם יציאתו של Q3A שבאותה התקופה גם לא היה כרטיס שהיה יכול על המנוע שלו... לאחר מכן יצא ה- הראשון ואחריו ה- V5 וה- 2 אשר טיפלו טוב מאוד במנוע שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DOOM 3 הולך לאכול חזק כרטיסי מסך מכול הדורות... הרי אם תרצה להשתמש ב- Pixel & Vertex Shader ויש לך את הכרטיס המתאם (GeForce 3, 4Ti, 8500 ולא אף אחד אחר) אז המנוע יאכל אותו חזק אבל תיהיה לך את איכות התמונה המדהימה ביותר שניתן למצוא.

ואם יש לך משהו יותר ישן (GeForce 2, 4 MX, 7500) אז כמות הפוליגונים המשוגעת שתיהיה במשחק תאכל אותו חזק...

זאת אומרת שכאשר המשחק יצא לא יהיה כרטיס גרפי שמסוגל להריץ אותו בצורה חלקה לגמרי (פלוס מינוס 60fps) ב- 800X600 עם כל האפשרויות מכוונות על המקסימום... האממ.... ::)

וןב מאוד! אולי זה יעודד יציאה של חומרה חדשה וחזקה יותר כי למען האמת בזמן האחרון (כ3 שנים!!!!) לא יצא משחק כל כך מפוצץ בחינה גראפית חוץ ממאקס פיין עוד איך שהוא שאי אפשר להתעלם מכך שאם שמים את האופציות הגראפיות על מקסימום הוא גם דיי אוכל .... אז שיהיה משחק שיאכל ויהיה אפשר לשחק בו חלק רק ב 800*600 פיקסלים שכל האופציות על מינימום משחקים מהסוג הזה (קוויק3) היו בכותרות שנים לאחר יציאתם ואנשים נהנו מהם ואפשר לומר רק התחילו להנות מהם יותר משנה אחרי שיצאו

תודו בזה שהג'י פורס 4 הוא דיי מאכזב מבחינה טכנולוגית עם כל הרעש שעושים סביבו !

אני ממש מחכה לדור הבא של המשחקים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וןב מאוד! אולי זה יעודד יציאה של חומרה חדשה וחזקה יותר כי למען האמת בזמן האחרון (כ3 שנים!!!!) לא יצא משחק כל כך מפוצץ בחינה גראפית חוץ ממאקס פיין עוד איך שהוא שאי אפשר להתעלם מכך שאם שמים את האופציות הגראפיות על מקסימום הוא גם דיי אוכל .... אז שיהיה משחק שיאכל ויהיה אפשר לשחק בו חלק רק ב 800*600 פיקסלים שכל האופציות על מינימום משחקים מהסוג הזה (קוויק3) היו בכותרות שנים לאחר יציאתם ואנשים נהנו מהם ואפשר לומר רק התחילו להנות מהם יותר משנה אחרי שיצאו

תודו בזה שהג'י פורס 4 הוא דיי מאכזב מבחינה טכנולוגית עם כל הרעש שעושים סביבו !

אני ממש מחכה לדור הבא של המשחקים!

אתה חוזה לנו מה יהיה בשנה הבאה? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...