Hercules 3D Prophet 8500LE vs. GigaByte AI Radeon 8500 - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Hercules 3D Prophet 8500LE vs. GigaByte AI Radeon 8500

Fenomeno

Recommended Posts

מה אני אגיד לכם, אם יש לכם את הזמן לחכות ולחכות לNV30 או אפילו ל-R250 שיבושם לכם...

זה יותר מחצי שנה, ואני לא רואה מצב שיש לחכות לדבר כזה, לחכות זה חודש, חודשיים מקסימום, אבל חצי שנה במקרה הטוב זה כבר לא לחכות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין ספק ש- ID שולטים בשוק מהבחינה הזו...

(אתה מודע לעובדה ש- Q3A עדיין נראה יותר טוב מכמעט כל המשחקים כיום ?)

DOOM 3 הולך לאכול חזק כרטיסי מסך מכול הדורות... הרי אם תרצה להשתמש ב- Pixel & Vertex Shader ויש לך את הכרטיס המתאם (GeForce 3, 4Ti, 8500 ולא אף אחד אחר) אז המנוע יאכל אותו חזק אבל תיהיה לך את איכות התמונה המדהימה ביותר שניתן למצוא.

ואם יש לך משהו יותר ישן (GeForce 2, 4 MX, 7500) אז כמות הפוליגונים המשוגעת שתיהיה במשחק תאכל אותו חזק...

זאת אומרת שכאשר המשחק יצא לא יהיה כרטיס גרפי שמסוגל להריץ אותו בצורה חלקה לגמרי (פלוס מינוס 60fps) ב- 800X600 עם כל האפשרויות מכוונות על המקסימום... האממ.... ::)

טוב מאוד! אולי זה יעודד יציאה של חומרה חדשה וחזקה יותר כי למען האמת בזמן האחרון (כ3 שנים!!!!) לא יצא משחק כל כך מפוצץ בחינה גראפית חוץ ממאקס פיין עוד איך שהוא שאי אפשר להתעלם מכך שאם שמים את האופציות הגראפיות על מקסימום הוא גם דיי אוכל .... אז שיהיה משחק שיאכל ויהיה אפשר לשחק בו חלק רק ב 800*600 פיקסלים שכל האופציות על מינימום משחקים מהסוג הזה (קוויק3) היו בכותרות שנים לאחר יציאתם ואנשים נהנו מהם ואפשר לומר רק התחילו להנות מהם יותר משנה אחרי שיצאו

תודו בזה שהג'י פורס 4 הוא דיי מאכזב מבחינה טכנולוגית עם כל הרעש שעושים סביבו !

אני ממש מחכה לדור הבא של המשחקים!

אתה חוזה לנו מה יהיה בשנה הבאה? ;D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

שמע זה נראה לי הגיוני אם אני משווה את זה לתקופת הקוייק3 כל באנצ'מארק שראיתי כמעט עד לפני פחות מחצי הזכיר וכלל בתוכו את המשחק הזה ואם המחקים הבאים מבחינה גראפית יהיו "כבדים" מן הסתם זה יחייב יצור של איכותיים יותר וחזקים יותר ...

אני לא חוזה או נביא .... אני פשוט חכם :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::bash: :asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KOM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! צא מהקטע של ה "בעוד שנה" הR300 מבצבץ כבר על מפתן דלתנו ועזוב שטויות של מה ששמעת או קראת אני מוכן להתערב על המודם שלי שעוד פחות מחצי שנה תראה כרטיסים מבוססי R300 צצים לביקורות כמו פטריות אחרי הגשם (איזה משפט מטומטם למדינה חסרת גשמים!) ה-NV30 יגיע בעוד הרבה זמן אבל עדיין לא בעוד שנה .... פחות :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

רק בגלל השרות של אזטק לא היתי קונה גיגהבייט

דן

תירגע, תחשוב על המפה מ CS... תראה של"אזטק" יש גם צדדים איכותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KOM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! צא מהקטע של ה "בעוד שנה" הR300 מבצבץ כבר על מפתן דלתנו ועזוב שטויות של מה ששמעת או קראת אני מוכן להתערב על המודם שלי שעוד פחות מחצי שנה תראה כרטיסים מבוססי R300 צצים לביקורות כמו פטריות אחרי הגשם (איזה משפט מטומטם למדינה חסרת גשמים!) ה-NV30 יגיע בעוד הרבה זמן אבל עדיין לא בעוד שנה .... פחות :smoke:

• בגלל זה זה רק על המודם ? ::)
  • אפילו (ואין מצב כל כך) אם זה יהיה חצי שנה, חצי שנה זה פשוט המון זמן, אם אתם לא קולטים את זה, אתה מדבר כאילו זה עף...
  • ויופי\ אז הם יעלו 2600 שקל כמו עכשיו, וואלה יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק ש- ID שולטים בשוק מהבחינה הזו...

(אתה מודע לעובדה ש- Q3A עדיין נראה יותר טוב מכמעט כל המשחקים כיום ?)

DOOM 3 הולך לאכול חזק כרטיסי מסך מכול הדורות... הרי אם תרצה להשתמש ב- Pixel & Vertex Shader ויש לך את הכרטיס המתאם (GeForce 3, 4Ti, 8500 ולא אף אחד אחר) אז המנוע יאכל אותו חזק אבל תיהיה לך את איכות התמונה המדהימה ביותר שניתן למצוא.

ואם יש לך משהו יותר ישן (GeForce 2, 4 MX, 7500) אז כמות הפוליגונים המשוגעת שתיהיה במשחק תאכל אותו חזק...

זאת אומרת שכאשר המשחק יצא לא יהיה כרטיס גרפי שמסוגל להריץ אותו בצורה חלקה לגמרי (פלוס מינוס 60fps) ב- 800X600 עם כל האפשרויות מכוונות על המקסימום... האממ.... ::)

וןב מאוד! אולי זה יעודד יציאה של חומרה חדשה וחזקה יותר כי למען האמת בזמן האחרון (כ3 שנים!!!!) לא יצא משחק כל כך מפוצץ בחינה גראפית חוץ ממאקס פיין עוד איך שהוא שאי אפשר להתעלם מכך שאם שמים את האופציות הגראפיות על מקסימום הוא גם דיי אוכל .... אז שיהיה משחק שיאכל ויהיה אפשר לשחק בו חלק רק ב 800*600 פיקסלים שכל האופציות על מינימום משחקים מהסוג הזה (קוויק3) היו בכותרות שנים לאחר יציאתם ואנשים נהנו מהם ואפשר לומר רק התחילו להנות מהם יותר משנה אחרי שיצאו

תודו בזה שהג'י פורס 4 הוא דיי מאכזב מבחינה טכנולוגית עם כל הרעש שעושים סביבו !

אני ממש מחכה לדור הבא של המשחקים!

well, אני לא בטוח אם זה יעודד יציאה של חומרה חדשה... מקסימום יזרז את הקיימת.

מצד שני אל תשכח ש- ID היא ייצרנית המנועים השולטת בתעשייה גם מבחינת כמות מכירת המנועים שלה (Q3A לדוגמא - SOF 2, RtCW, MOHAA, Jedi Knight 2, Elite Force 1&2, havy metal FAKK 2 ועוד... שים לב שכל המשחקים הללו הם הצלחות ענקיות).

שים לב שכיום כרטיס שלא פועל טוב עם Q3A לא פועל הכי טוב גם עם משחקים אשר מבוססים עליו... בעיה... זאת אומרת שאולי כן יכוונו חומרה לתוכנה... (ממתי זה קורה ?! ::)).

מכאוב מקסימלי הוא ממש לא משחק מפוצץ מבחינה גראפית... הוא משחק 7 (טוב נו, עם קצת מה- DirectX8... אבל הדברים הפשוטים ביותר) אשר כל מה שהוא עשה זה לתמוך בטקסטורות ברזולוציה גבוהה מאוד (הוא מכיל טקסטורות של 2048x2048 נדמה לי) ועל ידי כך מציג איכות תמונה חדה מאוד... זה באמת יפה מאוד ומכובד לזמנו, אבל ממש לא מתקרב ל- 3 אשר כולל תאורה משתנה כל הזמן ! (לא יודע אם ראית את הסרט של ID... אבל מומלץ ביותר !).

נו, גם אני אמרתי שה- GeForce 4 הוא לא יותר מ- GeForce 3 עם "ספידים"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YuvYuv הוצאת את המילים מהפה שלי. המנועים הגרפיים של ID מתקדמים לזמנם, ובהרבה מקרים טובים יותר

ממנועים גרפיים מודרנים יותר. לדוגמא משחק הרשת בQuake II ובמשחקים המבוססים עליו עדיין יותר טוב

ממשחק במנוע של רד פקשין. המנוע של Q3A הוא המנוע הגרפי למשחקי הכי טוב שיש. המתחרה שלו UT

עדיין לא מצליח לעשות חייב משחק מולטיפלייר כמו שצריך והפינגים שם ממש גבוהים במיוחד על 56k. לעומת זאת כאשר

משחקים בHL שמבוסס על המנוע של Quake II מקבלים משחק יחסית טובה (במיוחד כשמדובר ב56k ...)

ואפילו אני עם ה56k שלי מצליח להוציא פינג של 400-500 בשרתים אירופיים (זה נחשב די טוב אצלי...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז נכון ש-ID רוצה להפציץ עם מנוע חדש וכבד, ונכון שצריכים קפיצות מדרגה מדיי פעם, אבל אני לא חושב שהחברה תהרוס את המשחק בכך שלא יהיה ניתן לשחק איתו גם על ג'י פורס 3, כי אם כל הכבוד לא לכולם יש ג'י פורס 4, ובטח שהרוב לא יקנה את אותו הכרטיס למשחק... ותחשבו על זה... שאפתנות זה טוב, אבל גם לה צריך להיות גבול הגיוני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז נכון ש-ID רוצה להפציץ עם מנוע חדש וכבד, ונכון שצריכים קפיצות מדרגה מדיי פעם, אבל אני לא חושב שהחברה תהרוס את המשחק בכך שלא יהיה ניתן לשחק איתו גם על ג'י פורס 3, כי אם כל הכבוד לא לכולם יש ג'י פורס 4, ובטח שהרוב לא יקנה את אותו הכרטיס למשחק... ותחשבו על זה... שאפתנות זה טוב, אבל גם לה צריך להיות גבול הגיוני...

כל מה שיעבוד על GF4 Ti יעבוד גם על GF3 Ti.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שזה לא יהיה הגיוני ? אף אחד לא אמר שאי אפשר יהיה להריץ את המשחק על כרטיסים שהפ פחות מ G-FORCE 3 TI5

יהיה אפשר להריץ אבל באיכות ירודה יחסית ...לפמי כמה שנים יצא Q3A ובאותה תקופה איזה כרטיס בדיוק היה מסוגל להריץ אותו שכל היכולות הגראפיות של המשחק היו על המקסימום ???? עובדה שזה כבר קרה ונסיון העבר מלמד שפיתוח מתקדם כזה הביא לקידום משמעותי ביותר גם בתחום החומרה .... אני דווקא חושב שזה מאוד הגיוני וחכם ... של חומרה למען תלוכנה ולא להפך

כמו עם ה WIN XP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...