Hercules 3D Prophet 8500LE vs. GigaByte AI Radeon 8500 - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Hercules 3D Prophet 8500LE vs. GigaByte AI Radeon 8500

Fenomeno

Recommended Posts

תסלח לי, אבל אם אני מסתכל על שני הכרטיסים רק עיוור לא יכול שלא לראות את הטוב בינהם, ואני לא מבין איך אתה לא רואה את זה, כלומר, אני רואה את הג'יגה בייט כאשר הוא "מפגר מאחור" בתוצאה זעומה, תוצאה שהוא מכפר עליה ומוסיף עוד המון באוברקלוק עסיסי, שלא מזיז לו, והווא יותר מאפשרי ! מה שבהחלט לא ניתן להגיד על ההרקולס !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תסלח לי, אבל אם אני מסתכל על שני הכרטיסים רק עיוור לא יכול שלא לראות את הטוב בינהם, ואני לא מבין איך אתה לא רואה את זה, כלומר, אני רואה את הג'יגה בייט כאשר הוא "מפגר מאחור" בתוצאה זעומה, תוצאה שהוא מכפר עליה ומוסיף עוד המון באוברקלוק עסיסי, שלא מזיז לו, והווא יותר מאפשרי ! מה שבהחלט לא ניתן להגיד על ההרקולס !

לא דיברנו על הכרטיס לאחר (לפחות לא אני), אני רק הראיתי שבמצב הראשוני- ההרקולס עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

So?

זה בדיוק כמו השוואה בין הנורת'ווד 1.6 לבין 1600+.

בלי , האת'לון לוקח אבל עם , הוא נשאר מאחור ואוכל את האבק של הנורת'ווד.

אוברקלוק הוא אחד המרכיבים העיקריים בשיקולים שלך לקנות כרטיס, ותמיד עדיף לקנות כרטיס שיכול לעבור טוב מאשר כרטיס שלא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

So?

זה בדיוק כמו השוואה בין הנורת'ווד 1.6 לבין 1600+.

בלי , האת'לון לוקח אבל עם , הוא נשאר מאחור ואוכל את האבק של הנורת'ווד.

אוברקלוק הוא אחד המרכיבים העיקריים בשיקולים שלך לקנות כרטיס, ותמיד עדיף לקנות כרטיס שיכול לעבור טוב מאשר כרטיס שלא!

תסלח לי, אבל לא כל אחד שקונה מעבד\כרטיס מסך..עושה לו O\C- במידה והקונה ךלא עושה O\C, ההרקולס יהיה הקנייה הטובה יותר.

במידה וכן- הג'יגה בייט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון !!! במצב ראשוני הם שווים ! כל אחד טוב במשהו אחר והם משתווים, אחרי אין מה להשוות בכלל !!!

הג'יגה בייט הוביל בשני דברים אם אני לא טועה הD3D שסודר ע"י הדרייברים החדשים..ובמבחן הקוויק 3, בכל השאר- ההרקולס לוקח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון !!! במצב ראשוני הם שווים ! כל אחד טוב במשהו אחר והם משתווים, אחרי אוברקלוק אין מה להשוות בכלל !!!

אגב, בקשר לאוברלוק:

Overclocking was extremely impressive on our test unit of the Hercules Radeon 8500 LE. The awesome heatsink/fan allowed us to take the from it's default speed of 250MHz to a whopping 295MHz which is faster than the top-of-the-line chip that runs at 275MHz. Unfortunately, the lack of sinks on the memory didn't allow us to take the memory that high- we were only able to take the memory from 250MHz to 260MHz. If you're into overclocking, be sure to slap some sinks on this one- we're sure you'll get higher performance.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאי אפשר להבין בלי לראות...

ראו בעצמכם (כן, לקח לי כמה זמן למצוא את זה אבל זה קרה בסוף):

http://www.3ddownloads.com/?file_id=138158

ללא P&VS לא יהיו אפקטי התאורה המדהימים שבסרט...

איש יקר - הלינקים מתים :'(

אתה אולי יודע איפוא ניתן להוריד את זה? אני מאוד רוצה לראות אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי..

את האמת- המאוור של הג'יגה בייט מזכיר אותו, רק שהוא מגיע עם צלעות הקירור...

ועוד דבר- "אל תסתכל בקנקן..."

אוי נו, אתה בכוח רוצה להתווכח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...