ניתוקים באינטרנט הביתי בחיבור קווי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניתוקים באינטרנט הביתי בחיבור קווי

Cynicoren
 Share

Recommended Posts

שלום,

מחובר לפייבר של פרטנר ראוטר של טכניקולור.

בעוד שהחיבורים בווי-פיי יציבים (סטינגTV בטלוויזיה, דסקטופ ולפטופ), לעיתים יש ניתוקים בחיבור הקווי (יכולים להיות בתדירות של מספר דקות, ולעיתים לאחר יומיים).

איפוס הראוטר, כיבוי והדלקה, החלפת חיבור לאן מאחור - לא עוזרים, רק ריסטארט למחשב.

בפרנטנר אומרים שאין טעם לשלוח טכנאי כי זו בעיה במחשב. האמנם? ואם כן, כיצד ניתן לתקן אותה?

תודה למשיבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי מחובר לחיבור הקווי, רק נייח 1?

אם כן, נסה לבדוק אותו דבר עם הנייד בחיבור קווי.

אם ריסטארט למחשב עובד זה מעלה חשד שיש משהו עם הכרטיס הקווי שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק נייח אחד. עם זאת, עדכנתי את הווינדוז אתמול, ובינתיים לא היו ניתוקים (אם כי היו תקופות של כיומיים ללא ניתוקים). לצערי אין לי חיבור קוי מתאים מהראוטר לנייד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מתאמים בכמה שקלים, תמיד טוב שיש Type C- RJ45.

עדכון למערכת ההפעלה מעדכנת לרוב גם את הדרייברים מה שמוביל שוב להנחה הראשונה שבהנחה ומדובר רק בחיבור קווי יחיד למחשב נייח שעושה בעיות כנראה שהבעיה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cynicoren

שלום,

מחובר לפייבר של פרטנר ראוטר של טכניקולור.

בעוד שהחיבורים בווי-פיי יציבים (סטינגTV בטלוויזיה, דסקטופ ולפטופ), לעיתים יש ניתוקים בחיבור הקווי (יכולים להיות בתדירות של מספר דקות, ולעיתים לאחר יומיים).

איפוס הראוטר, כיבוי והדלקה, החלפת חיבור לאן מאחור - לא עוזרים, רק ריסטארט למחשב.

בפרנטנר אומרים שאין טעם לשלוח טכנאי כי זו בעיה במחשב. האמנם? ואם כן, כיצד ניתן לתקן אותה?

תודה למשיבים

מעניין. אני גם סובל ממשהו דומה עם פרטנר אבל לא עם ראוטר שלהם.

האם מופיע לך סימן של גלובוס לשניה שתיים כשזה מתנתק ואז זה מתחבר שוב? (כלומר הניתוק ממש קצר, לכל היותר 5 שניות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה אורך הניתוק - המחשב לא מתחבר חזרה לרשת לבד, אבל מתחבר לאחר אתחול ולכן אני מניח שהניתוק קצר. גם כשיש ניתוק כזה, הוא מראה את הגלובוס (ז"א שהחיבור לרשת תקין).

מאז עדכון הווינדוז אין לי (טפוX3) ניתוקים, וחבל שהנציגים שלהם לא מספיק מקצועיים כדי להתחיל את הבדיקה בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...