מחשב נייח לגיימינג *לטווח ארוך* באזור 9K רצוי פחות - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייח לגיימינג *לטווח ארוך* באזור 9K רצוי פחות

CitizenBane
 Share

Recommended Posts

ציטוט של Kirill-TMS

צהרים טובים,רועי מTMS - מספר דברים שארצה להבהיר - https://tms.co.il/builds/407959

-הקירור שבחרת למעבד כרגע לא נמצא במלאי,עידכנתי לD15 הרגיל שזמין כרגע + יהיה עדיף לנו משמעותית לבניה על בסיס המעבד החם שבחרת

-צירפתי מאוורר נוסף לצד האחורי של המארז להוצאת האוויר החם

-כדאי מאוד להימנע מאותו הספק שבחרת,הוא לא מי יודע מה בכלל מבחינת האמינות שלו בשונה לגמרי מיתר המוצרים של בי קואיט,יש לך את הCM במחיר זול יותר שעדיף עליו בהחלט

אם תרצה כמובן לדבר איתנו על דבר נוסף מוזמן בכיף ליצור איתי קשר

דברים נוספים ששמתי לב אליהם (בנוסף לתגובה הקודמת שלי שעוד לא הגבת אליה ואשמח אם תגיב)

קודם כל שחרגנו ל9.8K והצבתי גבול קשיח של 9.5K. אבל אם המעבד הזה כל כך בעייתי האם באמת שווה להתעקש עליו? זה משהו שבחרתי בגלל המלצה מהאתר שהשתמשתי בו אני ממש לא רואה סיבה להינעל עליו אם זה דורש תוספת כספית כל כך גדולה לקירור. המאוור של הוא הבחירה הטובה ביותר עבורי? כמו כן הקירור של נוקטוה שבחרת לי לא מגיע לקצה גבול היכולת של המארז שלי? אני די חושש שהוא יגרד את הדפנה או יראה מוזר

ציטוט של yoavke

יש סיבה שבחרת לי אחר במקום מה שבחרתי במקור? הבדל לא גדול של 50 שח אבל אני תוהה אם יש משהו חשוב שצריך לדעת עליו?

כמו כן כמו ששאלתי למעלה האם נכון להתעקש דווקא על מעבד של אם הוא דורש הוצאות כל כך גדולות?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תמונות מצורפות

ציטוט של CitizenBane

יש סיבה שבחרת לי לוח אם אחר במקום מה שבחרתי במקור? הבדל לא גדול של 50 שח אבל אני תוהה אם יש משהו חשוב שצריך לדעת עליו?

אם אתה מסתמך על אלחוט אז אתה רוצה AX ולמען האמת אפילו wifi7 .

בטח אם אתה מסתכל 7 שנים קדימה .

ציטוט של CitizenBane

האם נכון להתעקש דווקא על מעבד של אינטל

זה חבילה שלמה . 

תגדיר אם אתה מתכוון לעבוד ב או ב QHD . ב יש יותר עומס על כרטיס המסך . העומס על כרטיס המסך והעומס על המעבד הוא נפרד.

אם המעבד נותן 160  FPS ב FHD הוא יתן כמעט אותו דבר ב QHD וב .

אז אם אתה לוקח כרטיס מסך שבקושי מגרד 60 FPS ב , אין הצדקה לקחת מעבד של 150 FPS .

מוטב לחסוך בהוצאות המעבד ולהסתפק במעבד שמגיע ל 100FPS ולהשקיע את הכסף שמשתחרר בכרטיס מסך שעושה 90 FPS . 

( כמובן שהכל כרגע מפושט לצורף ההבהרה של הפואנטה . )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

אם אתה מסתמך על אלחוט אז אתה רוצה AX ולמען האמת אפילו wifi7 .

בטח אם אתה מסתכל 7 שנים קדימה .

זה חבילה שלמה . 

תגדיר אם אתה מתכוון לעבוד ב 4K או ב QHD . ב 4K יש יותר עומס על כרטיס המסך . העומס על כרטיס המסך והעומס על המעבד הוא נפרד.

אם המעבד נותן 160  FPS ב FHD הוא יתן כמעט אותו דבר ב QHD וב 4K.

אז אם אתה לוקח כרטיס מסך שבקושי מגרד 60 FPS ב 4K , אין הצדקה לקחת מעבד של 150 FPS .

מוטב לחסוך בהוצאות המעבד ולהסתפק במעבד שמגיע ל 100FPS ולהשקיע את הכסף שמשתחרר בכרטיס מסך שעושה 90 FPS . 

( כמובן שהכל כרגע מפושט לצורף ההבהרה של הפואנטה . )

אני מבין את הרעיון שאתה מציג מאחורי העניין של איזון בין המעבד לכרטיס מסך, העניין הוא שלהחליף כרטיס מסך זה יחסית פשוט וכנראה יקרה בהמשך ולהחליף מעבד לא יקרה אצלי אף פעם וכאשר השיקול הוא לרוץ 7+ שנים קדימה חשבתי שאולי צריך להפך את האיזון הזה לטובת המעבד. אבל לא הבנתי האם כדאי להתעקש דווקא על עם הקירור המפלצתי שזה דורש אין אלטרנטיבה טובה מAMD לצרכים שלי?

הנציג מTMS כבר לא מגיב לי אם תוכל להתייחס לשאלות שהפנתי כלפיו זה ממש יעזור. מעריך את זה מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

האמת שאין לי פנאי לעזור עם מפרט .

א-  בכל משחק באשר הוא למעט אולי 0.1%  , i5-13500 עם 4070  או משהו יותר חזק , יתן ביצועים עדיפים על i9+ 4060ti

זה רלוונטי גם ל QHD ובוודאי ל 4K.

ב- תקרא קצת  מבחני ביצועים בשביל לקבל תמונה מצב, 4060ti הוא לא כרטיס ל 4K ב 60FPS , לא כל שכן 144.

כמי ש"נכווה" מהבחירה במסך 4K , אני חושב שעדיף qhd על HIGH עם ray tracing מאשר 4K על מדיום בלי .

אם אתה מחפש לשחק ב high או יותר ועוד עם ray tracing , תכוון ל 4070TI או 4070 סופר לכל הפחות ואל תצפה שזה יהיה לטוח הארוך , זה כרטיס הכניסה ל 4k  חלק .

ג- יצאו לשוק בחול לפני שבוע כרטיסי מסך SUPER ששינו את תמחור הישנים . צריכים להגיע למדפים בשבועות הקרובים.

הרישיונות כאן חוקיים לחלוטין, עולים פחות ועובדים יפה :

https://keyshop.windowsandoffice.com/en/

את כל מה שיש לי להגיד אמרתי כאן . דגש על המשפט הראשון.

אם אתה מעדיף לקנות עכשיו מחשב שיתן לך 70% ביצועים כדי שבעוד 5 שנים כאשר תחליף כרטיס מסך הוא יתן לך 100% ביצועים , זכותך . אני ממליץ לרכוש כרגע את מה שיתן לך את התמורה המרבית כרגע. בעתיד להחליף את מה שצריך .

החלפת מעבד , גם אם אתה מפחד מהמשימה , כל חנות תבצע ללא בעיה בעלות עבודה של 150-200 ש"ח. 

על הדרך יבצעו החלפת גריז טרמי וניקוי  יסודי שחשוב לעשות כל כמה שנים.

אכן יש אופציה של .

לאור המקובעות שלך לגבי המעבד , נראה לי חסר טעם שאני אשקיע זמן על זה, חפש מבחנים ותראה מה מוצא חן בעינייך.  

שיהיה בהצלחה . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של yoavke

שוב אני, אחרי שעשיתי קצת שיעורי בית

1. אני מבין שהקירור של המעבד כבר קצת מיושן? יש הרבה המלצות על ASSASSIN IV או PEERLESS ASSASSIN או AK620 בתקציבים צנועים יותר רק שאף אחד מהם לא ניתן להשגה בTMS מה שגרם לי לנדוד למקומות אחרים וזה מה שיצא לי במקום אחר, יותר טוב? פחות טוב?

https://www.yahavpc.co.il/build?id=EPUGABDUWX3WY3

2. במידה ואני נשאר בTMS האם יש טעם להחליף את המאוור הנוסף של המארז F120P במאוור יותר שקט וחזק כמו SILENT WINGS PRO 4? אני מוכן להשקיע בזה יותר כסף אם יש לזה תרומה משמעותית לביצועים ו/או לשקט

תודה לכל מי שעזר ויעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפה לשם , בעשור + האחרוi , רכשתי מוצרים של גיגהבייט בעשרות אלפי שקלים.

יש להם הרבה פאשלות , המוצרים הזולים שלהם - זולים  וגם ביקרים מאוד יש פאשלות קטסטרופליות בגלל קמצנות של שקל וחצי . אני לא רוכש כיום מוצרים שלהם ללא מבחן שמאשר לי בפרוש שהמוצר טוב ואני מתכוון לעשות מאמץ בעתיד לכוון לחברות היותר קטנות שעוד מנסות להוכיח את עצמן .

https://www.techpowerup.com/review/gigabyte-geforce-rtx-4060-gaming-oc/37.html

מבחן ל 4060 , כשאני רואה מבחן כמו  זה שאומר שה windforce הוא מזובל על ה 4060 , אני לא אגע ב windforce על אף כרטיס אחר אלא אם אראה מבחן חד משמעי שאומר שהwindforce של אותו דגם הוא כן טוב.

אני מכליל לכיוון השלילי כי למדתי בדרך הקשה שיש הצדקה. 

אם אתה לוקח כרטיס של גיגהבייט אז לא windforce  ולא EAGLE

ב1000 ש"ח אני מצפה ממארז לעשות את העבודה כמו שצריך עם המאווררים שאיתם הוא מגיע .

כמובן שאם לוקחים מארז שכל כולו מפוקס על שקט אז יכולה להיות בעיה , אין לי מה לעזור לך בתחום .

הקירורים שציינת זוכים לציונים לשבח בחו"ל בגלל ביצועים דומים ל dh15 בחצי מחיר . 

אם שילמת אותו דבר, לא עשית הרבה, אבל הוא יעשה את העבודה. יש גם dark pro 5 או ELITE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

מפה לשם , בעשור + האחרוi , רכשתי מוצרים של גיגהבייט בעשרות אלפי שקלים.

יש להם הרבה פאשלות , המוצרים הזולים שלהם - זולים  וגם ביקרים מאוד יש פאשלות קטסטרופליות בגלל קמצנות של שקל וחצי . אני לא רוכש כיום מוצרים שלהם ללא מבחן שמאשר לי בפרוש שהמוצר טוב ואני מתכוון לעשות מאמץ בעתיד לכוון לחברות היותר קטנות שעוד מנסות להוכיח את עצמן .

https://www.techpowerup.com/review/gigabyte-geforce-rtx-4060-gaming-oc/37.html

מבחן ל 4060 , כשאני רואה מבחן כמו  זה שאומר שה windforce הוא מזובל על ה 4060 , אני לא אגע ב windforce על אף כרטיס אחר אלא אם אראה מבחן חד משמעי שאומר שהwindforce של אותו דגם הוא כן טוב.

אני מכליל לכיוון השלילי כי למדתי בדרך הקשה שיש הצדקה. 

אם אתה לוקח כרטיס של גיגהבייט אז לא windforce  ולא EAGLE

ב1000 ש"ח אני מצפה ממארז לעשות את העבודה כמו שצריך עם המאווררים שאיתם הוא מגיע .

כמובן שאם לוקחים מארז שכל כולו מפוקס על שקט אז יכולה להיות בעיה , אין לי מה לעזור לך בתחום .

הקירורים שציינת זוכים לציונים לשבח בחו"ל בגלל ביצועים דומים ל dh15 בחצי מחיר . 

אם שילמת אותו דבר, לא עשית הרבה, אבל הוא יעשה את העבודה. יש גם dark pro 5 או ELITE

בקשר לכרטיס מסך אני יכול להחליף למשהו שהוא לא גיגהבייט בקצת יותר כסף, ובאותו אתר ספציפי גם יכול למצוא לוח אם מחברה אחרת. בTMS לעומת זאת כל הלוחות אם לתושבת הם של גיגהביט לפחות עד שמוסיפים עוד איזה אלף שקל ואז מגיעים ללוח של . זאת קפיצה גדולה מדי עבורי. מאוד לא מגוון המבחר בארץ אני כבר מתלבט האם להזמין חלקים מחו"ל ואז ללכת לחנות שירכיבו לי. לא יודע האם זה ישתלם כלכלית אבל שוקל את זה

בקשר למארז אולי לא הייתי לגמרי מובן, לNZXT אני לא מוסיף כלום. לTORRENT COMPACT הנציג מTMS הציע להוסיף מאוור אחד מאחור כדי להוציא אוויר חם וגם אתה השארת את התוספת שלו ורק רציתי לדעת האם כדאי לי להשקיע יותר על המאוור הספציפי שמאחור במידה ואני הולך על המארז הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של CitizenBane

בקשר למארז אולי לא הייתי לגמרי מובן, לNZXT אני לא מוסיף כלום. לTORRENT COMPACT הנציג מTMS הציע להוסיף מאוור אחד מאחור כדי להוציא אוויר חם וגם אתה השארת את התוספת שלו ורק רציתי לדעת האם כדאי לי להשקיע יותר על המאוור הספציפי שמאחור במידה ואני הולך על המארז הזה

אין לי מה לייעץ לגבי מארז או דרכי האוורור שלו .   חפש מארז עם מבחן שמראה שהוא עושה את העבודה.

אני מניח שאם מארז מגיע ללא מאוורר אחורי אז כדאי להוסיף מאוורר אחורי וגם אם רוצים שקט אז כדאי לוודא שהמאוורר איכותי עם ספיקת אוויר גבוהה. 

אם אתה לא עושה את העבודה ואין לך כלים לבדיקת הצלבה, אל תסתמך על חול למוצרים מהותיים. 

בעקרון אפשר  להזמין מעבד מחול אם יש מחיר טוב, זה סיכוי מאוד נמוך לפגם .

בכרטיס מסך אתה צריך לפחות 20% הנחה , אם תהיה בעיה  בעתיד, אתה תפסיד את ה 20% האלה על שילוח הלוך חזור.

לגבי , אני ממש לא ממליץ .

לגבי , חשוב שזה יהיה שיש הגדרה ברורה שהלוח עם המעבד תואמים לו.

וכאן מגיע המלכוד ופה גם גיגהבייט נופלים , הלוחות שמכריזים זהם תומכים בזכרונות מסויימים , נבדקו עם מעבדי דור 13 ( או 12 אם זה ) וכעת עם מעבדי דור 14 התאימות כבר לא תופסת והם מתעכבים עם עדכוני ביוס.

אז אני לא חושב שבלוחות שלהם יש פגם מהותי מאחר והם בני שנה+  מאז שיצא לשוק דור 13 . 

אני כן יודע על סמך תלונות פה בפורום שיש עיכוב בעדכוני ביוס ולכן עוד יש בעיות תאימות עם מסויימים .

מנגד, אין לי פידבק חיובי לתת על לוחות של יצרנים אחרים .

אני כן חושב שאת השילוש של מעבד , ולוח עדיף שהחנות תרכיב ותבדוק טוב ( יכול להיות שזה בתוספת תשלום אבל תגדיר מראש שאתה רוצה את המחשב אחרי בדיקות מאמץ כאשר הזכרון מופעל ב XMP המלא שלו , רלוונטי לכל חנות גם אם הם יגידו לך , "ברור , זה מובן מאליו " ותמיד עדיף שזה יהיה במדיה כתובה  ).

לגבי כרטיסים של גיגהבייט, סדרת ה oc עושה את העבודה טוב.

ואם אתה הולך לעבוד ב אני  ממליץ למצוא את התקציב ל 4070 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

אין לי מה לייעץ לגבי מארז או דרכי האוורור שלו .   חפש מארז עם מבחן שמראה שהוא עושה את העבודה.

אני מניח שאם מארז מגיע ללא מאוורר אחורי אז כדאי להוסיף מאוורר אחורי וגם אם רוצים שקט אז כדאי לוודא שהמאוורר איכותי עם ספיקת אוויר גבוהה. 

אם אתה לא עושה את העבודה ואין לך כלים לבדיקת הצלבה, אל תסתמך על חול למוצרים מהותיים. 

בעקרון אפשר  להזמין מעבד מחול אם יש מחיר טוב, זה סיכוי מאוד נמוך לפגם .

בכרטיס מסך אתה צריך לפחות 20% הנחה , אם תהיה בעיה  בעתיד, אתה תפסיד את ה 20% האלה על שילוח הלוך חזור.

לגבי לוח אם , אני ממש לא ממליץ .

לגבי זכרון, חשוב שזה יהיה זכרון שיש הגדרה ברורה שהלוח עם המעבד תואמים לו.

וכאן מגיע המלכוד ופה גם גיגהבייט נופלים , הלוחות שמכריזים זהם תומכים בזכרונות מסויימים , נבדקו עם מעבדי דור 13 ( או 12 אם זה Z690 ) וכעת עם מעבדי דור 14 התאימות כבר לא תופסת והם מתעכבים עם עדכוני ביוס.

אז אני לא חושב שבלוחות Z790 שלהם יש פגם מהותי מאחר והם בני שנה+  מאז שיצא לשוק דור 13 . 

אני כן יודע על סמך תלונות פה בפורום שיש עיכוב בעדכוני ביוס ולכן עוד יש בעיות תאימות עם זכרונות מסויימים .

מנגד, אין לי פידבק חיובי לתת על לוחות של יצרנים אחרים .

אני כן חושב שאת השילוש של מעבד , זכרון ולוח עדיף שהחנות תרכיב ותבדוק טוב ( יכול להיות שזה בתוספת תשלום אבל תגדיר מראש שאתה רוצה את המחשב אחרי בדיקות מאמץ כאשר הזכרון מופעל ב XMP המלא שלו , רלוונטי לכל חנות גם אם הם יגידו לך , "ברור , זה מובן מאליו " ותמיד עדיף שזה יהיה במדיה כתובה  ).

לגבי כרטיסים של גיגהבייט, סדרת ה oc עושה את העבודה טוב.

ואם אתה הולך לעבוד ב 4K אני  ממליץ למצוא את התקציב ל 4070 SUPER .

בnewegg יש עכשיו 4070 ti ב3650 פלוס מאתיים משלוח. זה די מקפיץ לי את ההוצאה מכרטיס מסך ב3 אלף אבל זה משמעותית כרטיס יותר טוב. אבל אני לא יודע איך להסתדר עם הרכיבים האלה לבד

באתר השני שלי בארץ יהב פיסי יש לוח אם עם תמיכה בWIFI 7 כמו שהמלצתה לי באיזה פוסט קודם בהתחלה (מכיוון שאני מחפש מחשב לטווח ארוך) והוא של במקום גיגהביט. אבל זה גם מקפיץ לי את המחיר בעוד כמה מאות שקלים

בגדול הבעיה שיקר מדי, לא מגוון מספיק ואני לא מסתדר עם ההרכבות של זה לבד. אני כבר די מתייאש ולא רואה איך אפשר לרבע את המעגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של CitizenBane

לא מעוניין באוברקלוק (לפחות שלא דרך היצרן).

אין באינטל OC דרך היצרן . 

יש בלוחות OC אוטומטי שהוא למעשה לא מוצלח ויש גישה אחרת  יותר טובה שמבוססת על הורדת מתח של המעבד מה שמאפשר לו לממש את הטורבו בוסט שלו ליותר זמן , לרוב זה מושדך למצב שבו את מוריד את מגבלת צריכת החשמל של המעבד.

עכשיו השאלה היא האם אתה מתכוון  לעשות משהו ברמה הזאת או לא. 

אתה נעול כל הזמן על המעבד הזה וכל מה שבא מסביבו כאשר במציאות , ה 14500 הוא מעבד זהה אבל עם 300 מה"ץ פחות ובלי יכולת OC. וה 14600 הוא רק 100 מה"ץ פחות ובלי OC. 

אז ברגע שהורדת את ה OC מהשולחן , משתחרר לך  כסף . כי גם בלוח יש מקום לחסוך  אפילו אם לא תחסוך בקירור.

המעגל שאתה צריך לרבע זה לא המחשב אלא הקונספציה שלך . 

אם אתה הולך לשחק ב , כל כרטיס מסך שהוא פחות מ 4080 לא ירגיש בהבדל בין 14500 ל 14600K , גם אם ה 14600K יהיה בOC .  בין אם אנחנו מדברים על הבדל של 6% מהירות מרבית בין 5000 ל 5300  ובין אם עשית OC למעבד והוא עובד על 5600 ואז זה שיפור של 12%, זה לא רלוונטי אם כרטיס המסך הוא צוואר הבקבוק. 

(כמובן שהביטוי לרוב משמש למשהו שלא סוחב וכאן הוא מתייחס למי מונע את הביצועים האופטימליים ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למחשב של ( או כל עבודה משרדית אחרת ) וגיימינג , אין צורך במעבד i7 . התמורה המרבית מגיעה מ i5. 

למחשב של גיימינג על קודם כל צריך לשים דגש על כרטיס המסך.

מחשב שבשנה הקרובה הולך לשמש רק לעבודה משרדית, אפשר לרכוש ללא כרטיס מסך ואת הכרטיס לרכוש עוד שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאני מביא דוגמא קיצונית ואני יודע שהמשחק הזה יצא לא אפוי ומאז הוא השתפר אבל  אני רוצה להראות דוגמה  לקנה המידה  ש מוריד את הביצועים לפחות מחצי מ FHD . 

https://www.techspot.com/review/2731-starfield-gpu-benchmark/

המעבד שאיתו הם בודקים יכול להוציא לפחות 138 FPS כי זה מה שהוא עושה כאשר בודקים אותו עם 7900XTX על FHD במדיום .

אבל עם 4080 על מדיום , אתה אפילו לא ב 60 FPS .  שלא נדבר על כרטיס פחות מזה או הגדרות יותר גבוהות.

גם אם מכפיל את הביצועים , ה 4080 עדין לא יגרד את מה שהמעבד יכול לתת . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://www.msi.com/Motherboard/PRO-B760M-A-WIFI/Overview

wifi 6e ו 12 שלבים של VRM , אחלה לוח גם ל 14700 או 14600K ללא OC . 

https://www.yahavpc.co.il/product/8989/לוח-אם-חברת-msi-דגם-pro-b760m-a-wifi-ddr5-lga1700-2xhdmi-2xdp

אין לי מידע לגבי תאימות עם המעבדים החדשים  אבל יצא לו ביוס מעודכן לפני שבוע שאמור לשפר תמיכה בזכרונות. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

אין באינטל OC דרך היצרן .  הכוונה שלי הייתה לOC של כרטיס מסך במקרה הזה, כמובן שמעבד לא מגיע עם OC מהיצרן

אתה נעול כל הזמן על המעבד הזה וכל מה שבא מסביבו כאשר במציאות , ה 14500 הוא מעבד זהה אבל עם 300 מה"ץ פחות ובלי יכולת OC. וה 14600 הוא רק 100 מה"ץ פחות ובלי OC. 

אז ברגע שהורדת את ה OC מהשולחן , משתחרר לך  כסף . כי גם בלוח יש מקום לחסוך  אפילו אם לא תחסוך בקירור.

המעגל שאתה צריך לרבע זה לא המחשב אלא הקונספציה שלך . 

אני לא שבוי בשום קונספציה אני לא יודע להרכיב מפרט אז אני משתמש בהמלצות מוכנות שאני מוצא ברשת, הפעם האחרונה שהרכבתי מחשב הייתה לפני יותר מעשר שנים, אני פתוח לשמוע הצעות כי אני לא מבין בזה, באופן ספציפי אם יש אלטרנטיבה מצד שכדאי לשקול זה משהו שאני מאוד מעוניין לדעת

ציטוט של yoavke

https://www.msi.com/Motherboard/PRO-B760M-A-WIFI/Overview

wifi 6e ו 12 שלבים של VRM , אחלה לוח גם ל 14700 או 14600K ללא OC . 

https://www.yahavpc.co.il/product/8989/לוח-אם-חברת-msi-דגם-pro-b760m-a-wifi-ddr5-lga1700-2xhdmi-2xdp

אין לי מידע לגבי תאימות זכרונות עם המעבדים החדשים  אבל יצא לו ביוס מעודכן לפני שבוע שאמור לשפר תמיכה בזכרונות. 

חשבתי שאנחנו בZ790? ושהמלצת לי על WI FI 7 מכיוון שזה מחשב לטווח ארוך?

הערות באדום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...