מבקש המלצה למחשב נייד בסביבות 3000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה למחשב נייד בסביבות 3000 ש"ח

mikyl
 Share

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?

פלוס מינוס 3000 ש"ח. אפשר לחרוג במידת הצורך.

2. . מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה?

אינטרנט, , עריכת .

3. האם יש צורך בציוד הקפי בנוסף למחשב (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

לא

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

לא

5.  עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? 

רצוי, אבל לא קריטי.

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'?

לא

7. האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

אפשר גם בלי.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

לא. אפשר גם מאמזון.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט מועד קצר מעת הקניה)?

בקרוב.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire) או ביצוע אוברקלוקינג?

לא

11. . האם ישנו ציוד היקפי קיים שיחובר? אם כן, איזה? (תחנת עגינה אם מחשבים ניידים \ מסך כזה או אחר)

מוניטור Dell AW3420DW

גודל המסך בסביבות 14 אינץ'

תודה רבה

נערך על-ידי mikyl
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, קראתי. אני מבין שהאופציה המומלצת היא Asus Vivobook 15X K3504VA-MA033W? מעבד עם מאיץ גרפי מובנה? אפשר לחבר אותו למוניטור/טלוויזיה חיצוניים? האם הייתם ממליצים אותו הדגם למטרה שהזכרתי (בערך 14 אינץ', , עיבוד , קצת צפייה בסרטים) בלי להתחשב בתקציב? כולל מה שאפשר להשיג באמזון? ועוד דבר, אני לא מחליף מחשב כל שנתיים/שלוש. לכן חשובים לי גם איכות/אמינות ובמקרה של קניה בארץ גם יבואן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה,

אז אני אשנה קצת את השאלה:

תקציב לא סגור.

שימוש - אינטרנט, (ביתי), צפייה מזדמנת בסרטים, עריכה לא מקצועית של תמונות באמצעות  ACDSee Photo Studio Professional ואולי בעתיד פוטושופ. בלי גיימינג ועריכת .

מבקש מספר המלצות ברמות מחיר שונות מ"חלומות" עד "בסיסי", אבל בהתאם לשימוש המצופה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כל כך הרבה אפשרויות...

אני ינסה בכל אופן להגיד מה אני הייתי לוקח בשקלולים של תמורה למחיר...

מקום ראשון (אם אני לא טועה זה מה ש @A-10 הציע בהתחלה רק בצבע אחר ובסך הכל הצבע השני לא זמין יותר.)

מקום שני יוצא מהתקציב בהרבה אבל משתלם לצרכים ובמחיר מאד זול למחשב איכותי כזה.

מקום שלישי מחשב מדור קודם אבל מסדרה איכותית ובתכל'ס... גם אמור לספק את הצרכים יפה מאד.

מחשב חלומות לצרכים כאלה, אבל...

בסופו של דבר ההיצע הוא מאד אינדיבידואלי במקרה שלך, ויש עוד הרבה הצעות טובות שיתאימו, אין לי ענין לבלבל אותך, בחרתי כאן את מה שאני הייתי לוקח בסיטואציה הזאת. ממליץ בחום להכניס את שלושת המחשבים האלה (או שלוש מתוך הארבעה) ל-''השוואת מוצרים'' באתר KSP ולראות מה ההבדלים ביניהם ואיזה תכונות חשובות לך יותר ואיזה פחות ואז יש לך 2 אפשרויות:

א. לבחור את המחשב שהכי מצא חן בעיניך ולקנות אותו.

ב. לקחת את התכונות של המחשב שהכי מצא חן בעיניך ולשתף אותנו בהם ונעזור לך להתמקד בדגם משתלם לצרכים שלך עם התכונות האלו.

בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה המפורטת!

אז ככה. אין לי שום ניסיון עם הניידים. תמיד היו לי מחשבים נייחים עם דרישות שונות לחלוטין (סימולטורים של טיסה). הם די תובעניים מבחינת מעבד וכרטיס מסך ולכן הסתכלתי אך ורק על הטופ או רמה אחת  מתחת.

הלפטופ הזה הוא לאשתי. שימושים כמו שהזכרתי, היא צלם חובב ואני מניח שזה דבר הכי בעיתי מבחינת המחשב. 

עשיתי ''השוואת מוצרים'' באתר KSP.

עד כמה ביצועי התוכנות שהזכרתי מושפעים מההבדלים בין מעבדי דורות/סדרות 11/12/13 U/P/H/G? האם כרטיס מסך ייתן מענה יותר טוב  ממעבד גרפי מובנה (עוד פעם בלהתחשב בצרכים שלי)? האם ישנם הבדלי האיכות בין המסכים המוזכרים? האם ישנה אפשרות לאפגרייד (נפח דיסק)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של mikyl

האם ישנה אפשרות לאפגרייד (נפח דיסק)?

אחסון אפשר להגדיל.

זיכרון - תלוי בנייד.

בגלל שיש מסך חיצוני - איכות מסך בנייד עצמו פחות קריטית, אם בכלל,

אלא אם אישתך מעוניינת לערוך גם בנייד עצמו.

בעיקרון, בימינו, עריכת מצריכה חומרה די רצינית,

עם כל ה - A.I שדוחפים בכל פינה.

אפשר גם בלי, אבל עם מבט לעתיד,

יהיה צורך בחומרה רצינית = תקציב רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,

מדובר גם על עריכה בנייד, אחרת יש לה את הנייח שלי אשר יהיה תמיד יותר חזק בגלל השימוש ויחס מחירי חומרה נייח/נייד.

ציטוט של ארי מילר

מחשב חלומות לצרכים כאלה, אבל...

אבל מחיר? ההבדל העיקרי שאני מצליח לראות עם מקום שני זה Nvidia MX550 מול מעבד גרפי מובנה, 500GB ואחריות 3 שנים מול שנה 1. יש עוד משהו? הוא יתן מענה יותר טוב לצרכים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של mikyl

ההבדל העיקרי שאני מצליח לראות עם מקום שני זה Nvidia GeForce MX550 מול מעבד גרפי מובנה, 500GB ואחריות 3 שנים מול שנה 1. יש עוד משהו? הוא יתן מענה יותר טוב לצרכים?

יש כאן מעבד שונה, רזולוציית מסך שונה, כמות שונה, וכן, גם מעבד גרפי נפרד שבהחלט נותן מענה יותר טוב כשמדובר בעריכה.

וזו גם סדרה איכותית. אתה צריך להבין שיש לך היום הצעות של חומרה מטורפת ארוזה בתוך פלסטיקה גרועה והמחיר בהתאם... ולסדרה איכותית יש יתרון משמעותי גם אם זה לא מתבטא בביצועים בהתחלה, בהמשך זה כן יתבטא, כשהמחשב מתחיל לחרוק, ואז אתה מבין למה צריך אחריות על מחשב... כשאני קונה אף שאין כזה דבר מחשב חסין תקלות זה עדיין לא אומר שאני ייקח מראש מחשב לא עמיד בעליל ואני יתחרט על זה אחרי שנה של שימוש...

בכל אופן, לא הצלחתי להבין האם אתה רוצה לצאת מסגרת התקציב שהגדרת בהתחלה, ואם כן כמה ? שנוכל להתקדם לסוף הדיון הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני יכול לצאת ממסגרת התחלתית (אבל אל תביאו לי הצעות של 12-15K 🙂), כולל דגמים שהמלצתה. אבל הייתי רוצה להבין עבור מה אני משלם, מה ההבדלים בין הדגמים המומלצים ומה זה נותן לשימושים שהזכרתי. 

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של mikyl

כן, אני יכול לצאת ממסגרת התחלתית (אבל אל תביאו לי הצעות של 12-15K 🙂)

שום בעיה, רק בבקשה תגדיר כמה...

ציטוט של mikyl

אבל הייתי רוצה להבין עבור מה אני משלם, מה ההבדלים בין הדגמים המומלצים ומה זה נותן לשימושים שהזכרתי. 

תודה.

על הדגם הספציפי ששאלת עליו, עניתי לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של A-10

תמתין, אחפש נייד לצלם / ת  ......

אבל ,,, 

זה יעלה לך ...   :)

אז בוא נתחיל ...

https://ksp.co.il/web/item/233414

מסך רגיל ( לא )

https://ksp.co.il/web/item/206177

כנ"ל לגבי המסך

https://ksp.co.il/web/item/266136

זה ממציאון - יותר חזק באותו מחיר

https://ksp.co.il/web/item/247536

זה עם מסך OLED  

הנה, מבחר מייצג + / -  של ,

בלי להגיע ל - 12000 :)

המפרטים "גדולים" על ACDSee,

לפחות לפי האתר שלהם.

אני הלכתי על "משביע רצון" עבור הפוטושופ ושות' ...

נערך על-ידי A-10
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...