שאלה לגבי CINEBENCH - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי CINEBENCH

iveco
 Share

Recommended Posts

הורדתי סיבנצ' R20 וקיבלתי ציון מזעזע 998 נקודות שכל הליבות עובדות ו 350 שליבה אחת

אחרי זה הורדתי את הסיבנצ העד'כני יותר R23 וקיבלתי ציון אחר לגמרי איך זה יכול להיות ?

יכול להיות שהבנצמרק לא אמין ?

R20 תוצאה :

image.png.ef34bcfd561a5cf12ca92da5dc8c3088.png

R23 התוצאה 

image.png.01169c4e1c3945e47825b4b369478824.png

image.png.2eb3e90b9781ac6e36bdef50186cbee0.png

image.png.c29e94d3d00baa78a22fc542ed162d9a.png

למה ההבדל כל כך גדול בין הגרסאות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה היא שתוכל להשוות בין המעבדים השונים על אותה גרסה, למספרים האבסולוטיים אין משמעות. אתה לא אמור להיות מסוגל להשוות בין המספרים שאתה מקבל בגרסאות השונות של הבנצמרק.

בשניהם אתה מקבל ציון מזעזע של בערך 60% מאותו מעבד i7  4850 מיושן, נראה לי עקבי למדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה רצינית אליך שניה, אני רואה אותך פה בדיונים מבזבז שעות ארוכות על חומרה שביום טוב אולי מישהו יוציא מהזבל ובכל יום אחר מישהו ישים אותה שם, לא עדיף לך ללכת לעבוד כמה שעות ולקנות כבר משהו סביר וזהו?
מה המטרה הסופית שלך?

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

יש לי שאלה רצינית אליך שניה, אני רואה אותך פה בדיונים מבזבז שעות ארוכות על חומרה שביום טוב אולי מישהו יוציא מהזבל ובכל יום אחר מישהו ישים אותה שם, לא עדיף לך ללכת לעבוד כמה שעות ולקנות כבר משהו סביר וזהו?
מה המטרה הסופית שלך?

בהתחשב בזה שכל חודש הוא מחליף את הרכיבים, נראה לי שבסוף יצא לו יקר יותר ממחשב חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...