מחפש מחשב נייד לקנייה בארה"ב כמתנה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מחשב נייד לקנייה בארה"ב כמתנה

Norris
 Share

Recommended Posts

אני מחפש לקנייה בארה"ב, מתנה לאח שלי שגר שם, עד 1000$ (אפשר יותר אם נראה לכם שווה את זה)

צרכים:
הוא לוקח את המחשב כל יום לאוניברסיטה ובחזרה, והצורך העיקרי הוא להריץ בקלות הרבה תוכנות במקביל שהוא עובד איתם
(כמו adobe illustrator, Image G, אקסלים כבדים, איזה מאה טאבים שהוא פותח במקביל בדפדפן...)

המחשב הנוכחי שלו מקרטע עם זה, אז צריך מפרט טוב יותר (למרות שהוא גם ישן ומלא קבצים) : Macbook pro retina - late 2013 - 2.6Ghz Quad i7, 16GB 1600MHZ DDR3

חוץ מזה:
* 500GB או יותר
* גודל מסך 15 אינץ' או קצת פחות
* חיי ומשקל סטנדרטיים
* יכול להיות ויכול להיות לא

נערך על-ידי Chen Zvi
שכחתי להוסיף תקציב
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של A-10

עדיין, מה שנתתי עדיף ומתאים יותר.....

לא יודע אם היית פעם בחו''ל אבל אם אתה חושב שבחו''ל משלמים את המחיר המדוייק שכתוב באמזון (1099) אז זו טעות הם משלמים מע''מ וזה כלל לא כלול במחיר שרשום אמנם הם לא משלמים כמונו משלוח מיסים וכו' אבל עדיין יש להם עוד תשלומים אם היה מדובר בחריגה של מאה דולר זה בסדר אבל כאן  מדובר בחריגה של קצת יותר מזה (לא אתפלא אם זה יגיע ל1,200) ברור שהמחשב שהצעת יותר מתאים אבל הוא יקר בהרבה מהתקציב של פותח הדיון ולכן הלכתי על דברים קצת יותר זולים שגם מתאימים מאד לבקשת המשתמש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על ההמלצות המהירות A-10 וארי מילר ! זה מאוד עוזר לי (ובכלל משמח אותי שיש רצון לעזור ככה לאנשים זרים :)

אם יש לכם סבלנות, 
אז יש לי שאלות המשך כדי לעזור לי למקד,

1. ארי, איך יודעים אם השימוש הגרפי הוא עיקרי?
הוא לא משחק במשחקי מחשב בכלל לדעתי ובטח שלא כבדים גרפית, ולא חושב שסימולציות שהוא מריץ הם ספציפית מורכבים גרפית... זה אומר שהאלמנט הגרפי פחות עיקרי או שאני צריך לשאול אותו דברים נוספים כדי לדעת?

2. נכון, 1000$ זה התקציב ואני יכול לשקול גם חריגה,
אבל בו זמנית גם הייתי רוצה שזה יהיה זול יותר אם אפשרי,  וכאשר זה יקר יותר הייתי רוצה לראות שזה תואם את הצרכים שלו ולא סתם הרבה מעבר למה שהוא הולך לעשות עם המחשב. יחד עם השיקול הזה ומתוך מה שקראתם על השימושים שלו, עולה לכם המלצה במה להתמקד?

ושוב להגיד תודה, שזה כבר מאוד עוזר ומצמצם אפשרויות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב, עם כל הצניעות, שהמלצתי על ש"תפור" לצרכים של אחיך.

נייד זה לא רק מה כתוב בדף נתונים.

זה הרבה מעבר.

זה לא שהנייד הוא כליל השלמות,

בכל זאת זה רק אלף דולר.

אבל בתקציב נתון, הוא הכי מתאים בכלל השיקולים.

נערך על-ידי A-10
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Chen Zvi

1. ארי, איך יודעים אם השימוש הגרפי הוא עיקרי?
הוא לא משחק במשחקי מחשב בכלל לדעתי ובטח שלא כבדים גרפית, ולא חושב שסימולציות שהוא מריץ הם ספציפית מורכבים גרפית... זה אומר שהאלמנט הגרפי פחות עיקרי או שאני צריך לשאול אותו דברים נוספים כדי לדעת?

לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר של ההצעה של @A-10 לדעתי זה עדיף עם יתרון גדול לכרטיס מסך ומעבד עם כמעט אותם ביצועים בפועל.

@Chen Zvi הייתי ממליץ לך לבדוק כמה יוצא לך למשל כל אחד משני המחשבים האלו בהזמנה לחו''ל (שונה מהמחיר שתקבל אם באמזון מוגדר משלוח לארץ כמובן) תעדכן כמה זה יוצא בתכל'ס...

@A-10 אני יודע שמסך 2K זה די MUST היום בעולם אבל אם אתה מקבל חומרה עוצמתית יותר בתמורה לאותו מחיר אני חושב שאפשר לוותר על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ארי מילר

@A-10 אני יודע שמסך OLED 2K זה די MUST היום בעולם אבל אם אתה מקבל חומרה עוצמתית יותר בתמורה לאותו מחיר אני חושב שאפשר לוותר על זה...

אבל הוא לא צריך את כל הטוב הזה, זה פשוט אובר קיל.

אולי זה בא באותו מחיר, נניח, אבל לא באותו משקל וזמן .

למה לסחוב סתם שני קילו במקום קילו 400 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המשקל אתה צודק (צריך לברר כמה הוא סחב עד עכשיו וכמה כח יש לו😀😀😀)

לגבי חיי הסוללה זה לא כזה נכון במידה והשימושים הגרפיים אינם עיקריים אפשר להגיע לאותה רמה של שעות בחיסכון מוגדר מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...