מחפש המלצה לעכבר טוב - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לעכבר טוב

RAZIEL98
 Share

Recommended Posts

שלום

אני מחפש המלצה לעכבר גיימינג טוב למחשב מאמזון ממוכר אמין ושיהיה מקורי יש המלצות עד 75 דולר אם יש עכבר מעל 75 ואם קופון זה יוריד את תשלום מכס גם טוב 

תודה רבה 

נערך על-ידי RAZIEL98
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכבר טוב זה מאוד סובייקטיבי כי כל אחד מעדיף דברים שונים בעכבר. השאלה אם אתה אוהב עכבר גדול או קטן יותר, כבד או קל יותר, חוטי או , תצורה כזאת או אחרת (למשל כוורת) ועוד... 

לכן אתה צריך לדעת איזה עכברים בעיקרון אתה מעדיף מניסיון העבר שלך ולפי זה לבחור משהו דומה פשוט חדש יותר עם חיישן מתקדם להיום. 

אם אתה רוצה המלצות לעכברים פופולריים עם חיישן טוב אז הייתי אומר: g pro, g502, viper mini, basilik ultimate רק לציין כמה.

ממליץ להיכנס פשוט לאמזון ולמיין לפי דירוג משתמשים ואז לחפש את העכבר שמתאים למאפיינים שאתה מחפש לפי מה שציינתי קודם. ביקורות ביוטיוב על העכברים הטובים ביותר גם יכול לתת לך אופציות שרובן מצוינות בדרך כלל. 

אני ספציפית משתמש בg pro wireless (לא יכול יותר להשתמש בחוטי) ואני מאוד מרוצה ממנו. נוח מאוד ליד בינונית, חיישן מצוין, איזון משקל מעולה ופשוט מרגיש חלק יותר מרוב העכברים. בזמנו חיכיתי שיירד מתחת ל75$ באמזון כך שיצא ממש מציאה. 

נערך על-ידי A.Z.P
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של A.Z.P

עכבר טוב זה מאוד סובייקטיבי כי כל אחד מעדיף דברים שונים בעכבר. השאלה אם אתה אוהב עכבר גדול או קטן יותר, כבד או קל יותר, חוטי או אלחוטי, תצורה כזאת או אחרת (למשל כוורת) ועוד... 

לכן אתה צריך לדעת איזה עכברים בעיקרון אתה מעדיף מניסיון העבר שלך ולפי זה לבחור משהו דומה פשוט חדש יותר עם חיישן מתקדם להיום. 

אם אתה רוצה המלצות לעכברים פופולריים עם חיישן טוב אז הייתי אומר: logitech g pro, g502, Razer viper mini, basilik ultimate רק לציין כמה.

ממליץ להיכנס פשוט לאמזון ולמיין לפי דירוג משתמשים ואז לחפש את העכבר שמתאים למאפיינים שאתה מחפש לפי מה שציינתי קודם. ביקורות ביוטיוב על העכברים הטובים ביותר גם יכול לתת לך אופציות שרובן מצוינות בדרך כלל. 

אני ספציפית משתמש בg pro wireless (לא יכול יותר להשתמש בחוטי) ואני מאוד מרוצה ממנו. נוח מאוד ליד בינונית, חיישן מצוין, איזון משקל מעולה ופשוט מרגיש חלק יותר מרוב העכברים. בזמנו חיכיתי שיירד מתחת ל75$ באמזון כך שיצא ממש מציאה. 

אני מחפש כבר כמובן איך אני יכול לוודא שהעכבר אכן מקורי ולא מחודש יש קופונים שיכולים להוזיל את המחיר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרוצה מ-HyperX Pulsefire Haste

קל משקל 59g, ארגונומית מצוין, כבל paracord, מחליקים מעולים, ניתן לשמור את פרופיל ההגדרות של התוכנה לעכבר ואחר כך למחוק אותה (בשבילי אין צורך בלהתעסק בהגדרות חוץ מלנעול את ה-DPI ל-1600).

משהו יותר טוב מזה יהיה Razer Viper V2 Pro. היה במבצע באמזון ב-120$ שזה עדיין מאוד יקר.

השתמשתי ב- Viper הרגיל - מבחינה השלדה היא גם מצוינת אבל אחרי כמה זמן הגומי בצדדים התחיל להתקלף. ב-V2 PRO הפכו אותם לאופציונליים שזה נהדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...